Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Sign in to follow this  
Followers 0
eerenpreiss

Ieteikumi auto iegādei? Vieta, nianses utt...

28 posts in this topic

Ir doma iegādāties jaunāku auto nekā ir šobrīd, tādēļ vēlētos uzzināt  cilvēku pieredzi ar labiem/sliktiem kantoriem, niansēm utt. Ideāli, ja šeit atrastos kāds cilvēks (zinošs, labs mehāniķis) , kurš varētu par saprātīgu samaksu piedalīties auto apskatē. 

Budžets - 4700

Vēlamā marka/modelis - Volvo V50

Gads - 2007++

Ja kritizē modeli, tad ūdzu ar argumentiem

1

labāk skatīties no privātpersonas ar šādiem kritērijiem, kā summa un izlaiduma gads konkrēti volvo mašīnai

laba pieredze ir Jelgavā, autohaosā, bet tik pat labi konkrētais volvo placī var būt, var arī nebūt

2

tad labāk ņem v70, visi kam no maniem paziņām kam ir v50, saka ka autiņš labs esot, bet piekares pa mūsu ceļiem birst kopā, čoms pa 2 gadiem ap 2k ielicis ritošajā, kā sataisa, tā pēc 3 mēnešiem atkal uz servi, ja gribi ko v 50 klasē, tad skaties uz audi a4 2004+ gadu, ja atradīsi vel ar veco uzticamo 1.9 tdi sūkņa dzinēju, tad vispār ideāli

2

Pērc no privātpersonas, kad brauc uz auto apskati, iebraucat abi servisā tuvākajā lai paceļ augšā utt...

0

2 hours ago, dainis said:

tad labāk ņem v70, visi kam no maniem paziņām kam ir v50, saka ka autiņš labs esot, bet piekares pa mūsu ceļiem birst kopā, čoms pa 2 gadiem ap 2k ielicis ritošajā, kā sataisa, tā pēc 3 mēnešiem atkal uz servi, ja gribi ko v 50 klasē, tad skaties uz audi a4 2004+ gadu, ja atradīsi vel ar veco uzticamo 1.9 tdi sūkņa dzinēju, tad vispār ideāli

Tie auģiki esot labi jā, bet tomēr gribētos jaunāka gada auto, bet ar šādu budžetu labu un jaunāku auģiku nepacelsi. Ar tiem V50 grūti saprast, jo viedokļi dalās 50/50. Brālim 2iem kolēģiem esot V50 un abi esot ļoti apmierināti. Vēl pāris cilvēki saka, ka esot ok, bet nu tikpat cilvēku saka, ka labāk neņemt. Atliek vien vākt info. Pirmā pieredze ar Volvo ļoti laba - vecais volvis v40 2001. apskatē pat punktu par rūsu nedabūja. Rāmja ilgmūžība jau laikam atkarīga no rūpnīcas lokācijas... 

0

Tiem, kas saka ka birst ritošā, varbūt viņi dzīvo tādā ne pārāk gludā rajonā, kur ir daudz graņķirofka ar trepēm utt vai arī pilsētas doma liek mīksto uz ceļiem.. Visādi var būt, bet ja ir sūdzības par tādu tēmu, tad varbūt būtu vērts ieklausīties un nedaudz aizdomāties, kādā rajonā tu pats uzturies un pa kādiem ceļiem brauksi, grants, asfalts, bruģis, pārlāpīts ceļš un tad kaut kā pēc tā centies izvilkt secinājumus. :)

Paziņai bija v40 1.9 dīžels, nekāda vaina. Autiņš īpašumā bija 2 gadi, neatceros, ka viņš kaut ko ritošajai mainītu, neskaitot diskus un klučus, bet tad viņš sāka spēlēties ar čipiem un sākās problēmas ar elektroniku un visu pārējo, ka pat servisos čaļi nevarēja pateikt kur vaina :D

0

Posted (edited)

Neiesaku pirkt volvo,jā autiņi ar cietu karkasu utt,bet bieži lūzt un tieši ritošā un siksna.Cik dzirdēts no čomiem kam tādi ir, it sevišķi v50 un xc 90.Audi arī neieteiktu jo pirmkārt rezerves daļas būs gandrīz uz pusi dārgākas piemēra kā tā paša gada bmw, un arī remonta ziņā izmaksās dārgāk jo,lai tiktu pie kā dziļāk motorā jājauc visa priekša nost.Čomam ir a6 sedans 2005 vai 2006 gada ,ielicis vairāk naudas nekā sapraššans, bet vel tagad nevar notirgot viņu ss pa adekvātu cenu.Personīgi ieteiktu pirkt bmw, detaļas,remots lētāk, forumos atradīsi čaļus kas orginālās detaļas ar ''skidkām'' notirgos tev utt.Plus šādus tādūs sīkus remontus var pats veikt motora telpā,jo ir diez gan vienkārši piekļūt visur.

P.S Turies pa gabalu no rumblas plačiem,labāk ss.

Edited by MDR_
-1

Ieteikt bmw ir kā ieteikt mogo, tikai lielākajiem ienaidniekiem...

Bmw jaaa, ja ņem no Salona

-2

13 minutes ago, guntarz said:

Ieteikt bmw ir kā ieteikt mogo, tikai lielākajiem ienaidniekiem...

Bmw jaaa, ja ņem no Salona

Kur kāds arguments par tehnisko>?Tas ka tev ir empātija pret bmw ir skaidrs, varbūt no sākuma sasniedz vecumu kad varēsi nolikt tiesības un pats nopirkt auto,tad arī komentē.Pagaidām tavs komentārs atstāj iespaidu ,ka esi no tiem kas bļauj ''iphone ir pārcenots sūds'' , ''bmw tikai bomāri brauc'' .

-3

Posted (edited)

sūds ar visiem bmw, audi utt... Ikvienam būs kas slikts/labs ko pateikt par jebkuru marku. Pagūglē, reliable car rankings un redzēsi, ka top10 reti būs iepriekšminētie bmw, audi, wv, volvo, opel, bet gan kia, dacia un citas mazāk populārākas automašīnas. Vai arī, izveido sarakstu ar automašīnu brendiem un modeļiem un sāc apbraukāt servisus. 
Bet ja mēs nopietni runājam, tad vienkārši atrodi kādu džeku/dāmu kas tiešām rubī mašīnas, un kā jau pats teici, lai piedalās automašīnas apskatīšanas brīdī un viss. Ikviena mašīna plīst atkarībā no tās vēstures, kas ir bjis darīts ar viņu, kā lietota, pa kādiem ceļiem, valstīm braukta un tālāk arī pašam sekot līdzi tehniskajam stāvoklim. Protams, ir neglābjami gadījumi, kurus tiešām nevajadzētu izvēlēties, bet ja tu atradīsi cilvēku kurš tev palīdzēs apskatīt auto, tad jau būs ok. Ne jau tu pērc auto visam mūžam, paies pāris gadi tā bundža sarūrēs un būs jāmeklē cita. Kaut kā tā. 
Bet nu mans galvenais domu gājiens bija tas, ka nav tāda tehnika kas neplīst.

edit:
paga, kopš kura brīža aifons vairs nav pārcentos sūds? :D lab, tas ir kārtējais, never ending favorītu kašķis. Audi vai Bmw? ios vai android? Kurš var pateikt kurš ir labāks? :D 

Edited by k3pt
3

34 minutes ago, k3pt said:

sūds ar visiem bmw, audi utt... Ikvienam būs kas slikts/labs ko pateikt par jebkuru marku. Pagūglē, reliable car rankings un redzēsi, ka top10 reti būs iepriekšminētie bmw, audi, wv, volvo, opel, bet gan kia, dacia un citas mazāk populārākas automašīnas. Vai arī, izveido sarakstu ar automašīnu brendiem un modeļiem un sāc apbraukāt servisus. 
Bet ja mēs nopietni runājam, tad vienkārši atrodi kādu džeku/dāmu kas tiešām rubī mašīnas, un kā jau pats teici, lai piedalās automašīnas apskatīšanas brīdī un viss. Ikviena mašīna plīst atkarībā no tās vēstures, kas ir bjis darīts ar viņu, kā lietota, pa kādiem ceļiem, valstīm braukta un tālāk arī pašam sekot līdzi tehniskajam stāvoklim. Protams, ir neglābjami gadījumi, kurus tiešām nevajadzētu izvēlēties, bet ja tu atradīsi cilvēku kurš tev palīdzēs apskatīt auto, tad jau būs ok. Ne jau tu pērc auto visam mūžam, paies pāris gadi tā bundža sarūrēs un būs jāmeklē cita. Kaut kā tā. 
Bet nu mans galvenais domu gājiens bija tas, ka nav tāda tehnika kas neplīst.

edit:
paga, kopš kura brīža aifons vairs nav pārcentos sūds? :D lab, tas ir kārtējais, never ending favorītu kašķis. Audi vai Bmw? ios vai android? Kurš var pateikt kurš ir labāks? :D 

Prece kļūst nēpārcenota , tad, kad tavi ienākumi x palienlinās, its easy as fuck.

0

Tas ir tikai 1 no faktoriem, kurš pat ir diezgan apšaubāms. Nevis easy as fuck. Es personīgi neizvēlos iphone, jo neredzu jēgu pārmaksāt, tikai tāpēc lai man būtu iphone, jo tajā pašā laikā ir miljons alternatīves par uz pusi zemāku cenu, kas pilda tās pašas funkcijas labāk vai sliktāk - atkarīgs no katras konkrētās alternatīves un vajadzībām. Jeb, īsāk runājot - gaumes lieta. Nav noslēpums, ka vismaz 10-30% tiek maksāts nevis par pašu produktu, bet gan par zīmolu.

3

Man sievas brālim ir Audi A6 2004. un jau saprotu, ka Audi nav vēlmes ņemt.. Kā jau te minēja, remonti diezgan izmaksā un nav no tiem vienkāršākajiem. BMW principā neizskatu dēļ pakaļējās piedziņas un nav vajadzības trakot uz ielām utt. (nepieciešams ģimeniskāks auto, jo ir 2 bērni) ar priekšpiedziņu man nepieciešamības gadījumos būtu ērtāk savākt mašīnu, jo esmu pie tās pieradis. Par to ritošo daļu nepiekrītu - esošajam V40 reāli sīkumus 4 gadu laikā esmu labojis, ja neskaita ejošās lieta (kluči, diski utt..).  Viss atkarīgs no braukšanas kultūras un pērkot mašīnu ir jārēķinās, ka viņa prasīs periodiskus ieguldījumus... Principā par ritošo vispār droši vien vispār nebūtu jēgas diskutēt, jo kā pret mašīnu uz ceļa izturēsies, tā viņa Tev kalpos... 

2

5 minutes ago, k3pt said:

Tas ir tikai 1 no faktoriem, kurš pat ir diezgan apšaubāms. Nevis easy as fuck. Es personīgi neizvēlos iphone, jo neredzu jēgu pārmaksāt, tikai tāpēc lai man būtu iphone, jo tajā pašā laikā ir miljons alternatīves par uz pusi zemāku cenu, kas pilda tās pašas funkcijas labāk vai sliktāk - atkarīgs no katras konkrētās alternatīves un vajadzībām. Jeb, īsāk runājot - gaumes lieta. Nav noslēpums, ka vismaz 10-30% tiek maksāts nevis par pašu produktu, bet gan par zīmolu.

Nu jā,bet realitāte ir tāda,ka cilvēki ar zemākiem ienākumiem vienmēr meklēs alternatīvu kādam brend produktam jo nespēj to atļauties nesavelkot jostu vai neņemot to līzingā.Nekad neesu sapratis šito krāniņu mērīšanso.Tas tā ,offtopic nedaudz.Vispar auto ir jāpērk tāds lai var atļauties to uzturēt, dzīves patiesība, pašam bij doma pirkt ka nākamo auto Q7 vai touraeg, bet saprotu ,ka nopirkt un uzturēt ir divas dažādas lietas.

1 minute ago, eerenpreiss said:

Man sievas brālim ir Audi A6 2004. un jau saprotu, ka Audi nav vēlmes ņemt.. Kā jau te minēja, remonti diezgan izmaksā un nav no tiem vienkāršākajiem. BMW principā neizskatu dēļ pakaļējās piedziņas un nav vajadzības trakot uz ielām utt. (nepieciešams ģimeniskāks auto, jo ir 2 bērni) ar priekšpiedziņu man nepieciešamības gadījumos būtu ērtāk savākt mašīnu, jo esmu pie tās pieradis. Par to ritošo daļu nepiekrītu - esošajam V40 reāli sīkumus 4 gadu laikā esmu labojis, ja neskaita ejošās lieta (kluči, diski utt..).  Viss atkarīgs no braukšanas kultūras un pērkot mašīnu ir jārēķinās, ka viņa prasīs periodiskus ieguldījumus... Principā par ritošo vispār droši vien vispār nebūtu jēgas diskutēt, jo kā pret mašīnu uz ceļa izturēsies, tā viņa Tev kalpos... 

Tad pērc škoda,kolēģis tikko nopirka octavia, tik hadene nedaudz parūsējusis, :D,bet tas nav visiem.Ekanomisks,lēts tava cenu amplitūdā.

0

4 minutes ago, MDR_ said:

Tad pērc škoda,kolēģis tikko nopirka octavia, tik hadene nedaudz parūsējusis, :D,bet tas nav visiem.Ekanomisks,lēts tava cenu amplitūdā.

Škoda = koka rati :D Kā jau minēju, doma ir Volvo V50, topiks izveidots ar mērķi apkopot info par šo auto un vairāk par sliktu hadeni neesmu dzirdējis, bet hadenes izturību vistiešākajā mērā ietekmē autovadītāja uzvedība uz ceļiem un vērtēt pēc dažu cilvēku sūdzībām būtu nepareizi....  Auto vadīšanas manieres tak ir dažādas. Lielai daļai dauņu tak arī liekās, ka viņi brauc kā dievi, bet redz mašīna hujovā pie visa vainīga :D:D:D

0

3 minutes ago, eerenpreiss said:

Škoda = koka rati :D Kā jau minēju, doma ir Volvo V50, topiks izveidots ar mērķi apkopot info par šo auto un vairāk par sliktu hadeni neesmu dzirdējis, bet hadenes izturību vistiešākajā mērā ietekmē autovadītāja uzvedība uz ceļiem un vērtēt pēc dažu cilvēku sūdzībām būtu nepareizi....  Auto vadīšanas manieres tak ir dažādas. Lielai daļai dauņu tak arī liekās, ka viņi brauc kā dievi, bet redz mašīna hujovā pie visa vainīga :D:D:D

Good luck, ja nepaveicas un nopērc tīteni,tad jau noliec 500einārus ķēdes maiņai. :D vienīgais plus ko varu teikt tad nav dzirdēts par problēmām ar sprauslām.

0

Man ir v50, 2005.g., summum komlektācija, 2.0 dīzelis.

Vienīgā problēma, ar ko līdz šim saskāros - nomainīju motoru, jo ieberzos pērkot (aprāva šāles un spararatu paķēra līdzi, lētāk bij mainīt moturu nekā atjaunot kaut ko, pliks motors 450-500€ vidēji).

Attiecīgi uz ko jāskatās, lai no šī izvairītos - d5 (2.4d) motori, ar tiem problēmas gandrīz vispār nav.

Kopš tā laika veidu uz regulārām apkopēm, nobraukti 20k+ un esmu nomainījis logu škidrumu un eļļu. Pārējais nekādas problēmas. 

Pilnīgi jebkuram automašīnas modelim, ko nosauksi, atradīsies kāds mīnus, ko kāds uzreiz tev bāzīs acīs.

2

Jaunie škoda octavia ir pavisam kaut kas cits, atšķirībā no škodas vecajiem un citiem modeļiem. Jaunie modeļi un ļoti labi, škoda sāk attīstīties mašīnu izveidēs.

2

Kas ta pat dirsanu par volvo ? Maatei nopikru pirms 3 gadiem volvo v50 2008 gada 2.0 dizeli.  nemot vera to, ka Mamma brauka pa laukiem, tatad zemes celji - vienu reizi esmu nomainijis piekari, neka gruuta. Protams mainiitas lietas kas jamaina - zobene, elljas, filtri. 

Pirku autociema Ogree, ir tads placis. Protams ja brauksi un vnk skatisies var ieberzties. es mekleeju ss.lv, tad vel tads bija - atradu volvo zvaniju - calis pacela teica, ka autoplacis un gandriz noliku klausuli - bet tad sakaas       saruna ar to cilveeku un vinsh pastastija - ja brauksi         skatiities vienkarshi ta pat mes tev masinu iesmeresim ,bet uzzvani tad paradisim tev labako variantu - pats pirku sev a6 2008 gad tur pirms 3meneshiem, tad a4 autociemaa 2000 gada, volvo v50 mammai, un tas tikai uzzvanot.

Nezinu , nekadu pretenziju pret v50 nav, tikai pec 2.0 dizeli, jo tas 1.8 vai 1.6dizelis kas bija, tad jau tur naaca forda motors, tas gan esot svaks.

sorry par garumzimeem. kkas neiet. :D

2

8 hours ago, jurgenz said:

Man ir v50, 2005.g., summum komlektācija, 2.0 dīzelis.

Vienīgā problēma, ar ko līdz šim saskāros - nomainīju motoru, jo ieberzos pērkot (aprāva šāles un spararatu paķēra līdzi, lētāk bij mainīt moturu nekā atjaunot kaut ko, pliks motors 450-500€ vidēji).

Attiecīgi uz ko jāskatās, lai no šī izvairītos - d5 (2.4d) motori, ar tiem problēmas gandrīz vispār nav.

Kopš tā laika veidu uz regulārām apkopēm, nobraukti 20k+ un esmu nomainījis logu škidrumu un eļļu. Pārējais nekādas problēmas. 

Pilnīgi jebkuram automašīnas modelim, ko nosauksi, atradīsies kāds mīnus, ko kāds uzreiz tev bāzīs acīs.

1 hour ago, alov said:

Kas ta pat dirsanu par volvo ? Maatei nopikru pirms 3 gadiem volvo v50 2008 gada 2.0 dizeli.  nemot vera to, ka Mamma brauka pa laukiem, tatad zemes celji - vienu reizi esmu nomainijis piekari, neka gruuta. Protams mainiitas lietas kas jamaina - zobene, elljas, filtri. 

Pirku autociema Ogree, ir tads placis. Protams ja brauksi un vnk skatisies var ieberzties. es mekleeju ss.lv, tad vel tads bija - atradu volvo zvaniju - calis pacela teica, ka autoplacis un gandriz noliku klausuli - bet tad sakaas       saruna ar to cilveeku un vinsh pastastija - ja brauksi         skatiities vienkarshi ta pat mes tev masinu iesmeresim ,bet uzzvani tad paradisim tev labako variantu - pats pirku sev a6 2008 gad tur pirms 3meneshiem, tad a4 autociemaa 2000 gada, volvo v50 mammai, un tas tikai uzzvanot.

Nezinu , nekadu pretenziju pret v50 nav, tikai pec 2.0 dizeli, jo tas 1.8 vai 1.6dizelis kas bija, tad jau tur naaca forda motors, tas gan esot svaks.

sorry par garumzimeem. kkas neiet. :D

Paldies par noziedoto laiku atbildei :)

0

10 hours ago, alov said:

bet tad sakaas       saruna ar to cilveeku un vinsh pastastija - ja brauksi         skatiities vienkarshi ta pat mes tev masinu iesmeresim ,bet uzzvani tad paradisim tev labako variantu

hahahahahahaha, normāli uzķēries uz pārdevēja.

0

22 minutes ago, LoyC said:

Kapeec uzkeeros? Uzkeeros uz to, ka pardeveejs pardeva auto labaa stavoklii ?

0

24 minutes ago, LoyC said:

Lai arī cik dīvaini neliktos, un ja tas ir tas pats placis, kas nav gluži ogrē, bet kaut kādā ciemā, tad tur tā arī ir - daudz sūdzību par viņu kopumā, bet tie, kuri ciešāk komunicē ar viņiem, tie ir nopirkuši labus auto.

0