Jump to content
Sign in to follow this  
REKLĀMA

GOEXANIMO pusgada jubilejas pasākums

Recommended Posts

Laiks skrien vēja spārniem! Šķietami vēl vakar vērām Vecrīgas GOEXANIMO kluba durvis saviem pirmajiem apmeklētājiem, taču uzmetot aci kalendāram saprotam, ka pagājis nu jau ir vesels pusgads! Tad nu - svinot pusgada jubileju GOEXANIMO lutina visus savus foršos klientus ar dažādām aktivitātēm veselas nedēļas nogales garumā! Kādas izklaides tad Tevi sagaida, uzzināsi lasot tālāk!

 

6.oktobris (piektdiena) - Totāls YouTubs!

Piektdienas vakara un nakts gaitā Tevi sagaida grandiozs Latvijas populārāko YouTube personāžu tusiņš! Tā ietvaros sākot no 19:00 varēsi klubā satikt, aprunāties un uzsaukt dzērienus tādām Latvijas YouTube zvaigznēm kā FunfaceTV, Kntent, ĀbolsTV, JoyPlaysGames, Kem4, RigaStream, AlchemistTV, MouzTV, ELGROUNDE TVgrianD un SigneL! Tāpat arī - pasākuma gaitai līdzi varēsi sekot arī Online visu iepriekšminēto strīmeru YouTube kanālos! 

 

7.oktobris (sestdiena) - dažādas aktivitātes + LoL showmatch!

Sestdien kluba durvis vērsim vaļā 11:00. Līdz 12:45 visiem kluba apmeklētājiem uz vietas būs iespēja par brīvu pieteikties tādiem fun events kā HearthStone 1v1 (admins Bocmanis), Rocket League 1v1 (admins kapey) un League of Legends 1v1 (admins junkk), kuri sāksies 13:00. Tāpat arī pie mūsu pašu foršā bārmeņa blody būs iespēja pieteikties tādiem PlayStation 4 turnīriem kā Tekken (pieteikšanās līdz 11:45) un NBA 2k17 (pieteikšanās līdz 14:45).

Vakara galvenā nagla būs League of Legends 5v5 Showmatch (sākums 19:00). Tā ietvaros 8 mūsu ielūgtiem Latvijā zināmiem spēlētājiem pievienosies 2 labākie LoL 1v1 turnīra spēlētāji (kopā 10 spēlētāji). Pēcāk tie tiks sadalīti divās komandās un ne vien spēlēs savā starpā Bo3 dueli, bet gan arī spēlēs drafta ietvaros izpildīs dažādus uzdevumus!

Klubā notiekošajam līdzi varēsi sekot GOEXANIMO YouTube kanālā, kurā pa dienu jautrību uzturēs mūsu bāra guru SigneL, savukārt vakarā LoL showmatch kāstos Toms Raubiška.

 

8.oktobris (svētdiena) - dažādas aktivitātes + CS:GO showmatch!

Tāpat kā sestdien, arī svētdien kluba durvis vērsim vaļā 11:00. Līdz 12:45 visiem kluba apmeklētājiem uz vietas būs iespēja par brīvu pieteikties tādiem fun events kā Dota2 1v1 (admins Ulafzs) un CS:GO 1v1 (admins Gekons), kuri sāksies 13:00. Tāpat arī pie mūsu pašu foršā bārmeņa blody būs iespēja pieteikties tādiem PlayStation 4 turnīriem kā FIFA 2k17 (pieteikšanās līdz 11:45) un NHL (pieteikšanās līdz 14:45).

Vakara galvenā nagla būs CS:GO 5v5 Showmatch (sākums 19:00). Tā ietvaros 8 mūsu ielūgtiem Latvijā zināmiem spēlētājiem pievienosies 2 labākie CS:GO 1v1 turnīra spēlētāji (kopā 10 spēlētāji). Pēcāk tie tiks sadalīti divās komandās un ne vien spēlēs savā starpā Bo3 dueli, bet gan arī spēles gaitā izpildīs dažādus jautrus uzdevumus!

Visas dienas garumā klubā notiekošajam līdzi varēsi sekot grianD special strīmā viņa YouTube kanālā, savukārt vakarā CS:GO showmatchu varēsi vērot GOEXANIMO YouTube kanāla ietvaros!

 

Nosvinēsim GOEXANIMO pusgada jubileju jautrā gaisotnē 6-8.oktobra nedēļas nogalē! GAIDAM CIEMOS VISUS!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tikai un vienīgi par Kemito, neskatoties uz to, ka pēc YT kanāla materiāliem izskatās no malas dīvainas, toties draudzīgs!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.