Jump to content
Sign in to follow this  
mansvards

Iphone 6

Recommended Posts

Hei visiem, 

Atvainojos jau ieprieks par garumzimem kuras nav ;D problema tada, ka es nopirku iphone 6 no ss.com kadu laiku atpakal, laiks gaja, viss bija okei lidz es restore telefonu caur itunes. Viss bija okei lidz manuali konfigrejot iestatijumus man jautaa obligati activation lock vecaa ipasnieka, bet veco ipasnieku esmu pazaudejis un vina email ar paroli es nezinu. 

Ceru uz atsauksmi, varbut ir kads kas to prot dabut nost un viss lai butu okei vai ari kads pamaacos video vai tutorial ar kadu programmu vai lapu ar kuru var dabut nost vinu.

Pats meginaju u3Tools paarlaadet ios, bet nekaa. 
Ceru uz palidzibu no jusu puses. :)

• Upvote 1

Tāpēc ja pērc Iphone nevajag žīdoties un pirkt jaunu vai pērkot lietotu pārbaudīt vismaz basic lietas..

Vai nu nopirkt lētāku Android telefonu..

Apšaubu vai diži kaut ko vari izdarīt nedabonot rokā veco īpašnieku .

• Upvote 2

10 minutes ago, -Jānis- said:

Tāpēc ja pērc Iphone nevajag žīdoties un pirkt jaunu vai pērkot lietotu pārbaudīt vismaz basic lietas..

Vai nu nopirkt lētāku Android telefonu..

Apšaubu vai diži kaut ko vari izdarīt nedabonot rokā veco īpašnieku .

Kaut ko taču var iesākt izņemot īpašnieka piemeklēšanu, jo īpašnieka numuru esmu pazaudējis un ss.com arī sludinājums vairs nav.

Varbūt kādam ir bijusi šada vai līdzīga situācija?

16 hours ago, RPGUIDE said:

Kaut ko taču var iesākt izņemot īpašnieka piemeklēšanu, jo īpašnieka numuru esmu pazaudējis un ss.com arī sludinājums vairs nav.

Varbūt kādam ir bijusi šada vai līdzīga situācija?

Ja esi zvanījis viņam, ja nemaldos vismaz tele2 var rēķinā redzēt info par to, kādiem numuriem ir zvanīts..

Šaubos vai ko citu izdarīsi, jo Apple parasti visu labi nodrošina pret epastu uzlaušanu n shit.. vari varbūt uz kādu kreiso remontu aiznest, jo šaubos vai pats kko diži izdomāsi mājas apstākļos nezinot programmēšanu un laušanu

Mošk ir iespēja kaut kā tikt pie viņa bez activation lock un icloud? Vienkārši kaut kā uzinstalēt kaut ko, kas neprasa icloud? Doma tāda kā prasts android phone xD.

• Downvote 1

4 minutes ago, MλZE said:

Maini motherboard vai atrodi veco īpašnieku. Nekā cita nevaru tev piedāvāt.

Kur var nopirkt jaunu māteni iphone 6 original vai savādāk?

1 minute ago, SoldCS:GO said:

tev tas apiesies ka puse cenas iphone 6 :D

Nē nu varbūt ir kāds kuram ir nočakarējies iphone, bet mātene iet un labprāt pārdotu par lētu summu tur pat facebook un pērkot no privātpersonas pārbaudīšu uz vietas mierīgi vai viss safe, bet nu būtu labi ja atrasotos kads kas varētu dot kādu noderīgu pamācību vai ieteikumu kā piekļūt pie iphone kaut kā or smth. :)

22 minutes ago, RPGUIDE said:

Tur var atnākt kopija kāda iespējams, bet jāpaskatās jau ir.

Ja nāk kopija, vnk ebay money back gurantee un vsjo. Nav ko lieki mahāties.

1 minute ago, lollka said:

Ja nāk kopija, vnk ebay money back gurantee un vsjo. Nav ko lieki mahāties.

Baigi ilgi jāgaida vienīgi, tomēr esmu palicis bez telefona un jāmeklē ātrākais variants, bet paldies par ieteikumu :)

Just now, Stooshi said:

Cik tu samaksāji par to telefonu?

230€ ideālā stāvoklī, bet es nolažoju ar to ka īpašnieka icloud stāvēja un es pēc laika restore telefonu caur Itunes un parādījās activation lock, bet veco īpašnieku esmu pazaudējis ;D Varbūt ir iespēja uzzināt email adressi pilnu? Rādīts m******@gmail.com, bet būtu funkcija ja uzzinātu email pilnu, tad varētu uzrakstīt īpašniekam vecajam.

• Upvote 1

15 minutes ago, RPGUIDE said:

Baigi ilgi jāgaida vienīgi, tomēr esmu palicis bez telefona un jāmeklē ātrākais variants, bet paldies par ieteikumu :)

230€ ideālā stāvoklī, bet es nolažoju ar to ka īpašnieka icloud stāvēja un es pēc laika restore telefonu caur Itunes un parādījās activation lock, bet veco īpašnieku esmu pazaudējis ;D Varbūt ir iespēja uzzināt email adressi pilnu? Rādīts m******@gmail.com, bet būtu funkcija ja uzzinātu email pilnu, tad varētu uzrakstīt īpašniekam vecajam.

Es nesen paķēru samsungu, kautkadu randomu pa 100, tečskrīns ir, piezvanīt var, watcaps iet. Domāju, ka šis options būtu tev labākais. (ņēmu no 220.lv svaigu)

Just now, Stooshi said:

Es nesen paķēru samsungu, kautkadu randomu pa 100, tečskrīns ir, piezvanīt var, watcaps iet. Domāju, ka šis options būtu tev labākais. (ņēmu no 220.lv svaigu)

Problēma jau vairāk ir tajā ka man patīk pats iphone izskats un man ir ērti lietot iphone nevis android. ;D

Just now, RPGUIDE said:

Problēma jau vairāk ir tajā ka man patīk pats iphone izskats un man ir ērti lietot iphone nevis android. ;D

Nu es jau runāju par to jauno variantu, jo neviens šeit nav neko noderīgu tev ieteicis. Ātrākais variants būtu ķert jaunu telefonu. 

1 minute ago, Stooshi said:

Nu es jau runāju par to jauno variantu, jo neviens šeit nav neko noderīgu tev ieteicis. Ātrākais variants būtu ķert jaunu telefonu. 

Nu jā, tas takā būs pēdējais variants ja nesajies ar šo iphone ;)

• Upvote 1

Manējo tieši nozaga vasaras sākumā sesto gold, ja sākas epasts ar o...@..lv vai kā tur, es neatceros cik daudz icloud noslēpa to epastu, tad pateikšu kontu pa kebaba lielo komplektu.. xD

Bet ja nopietni, tad neko nepadarīsi. Vai nu nes uz remontu lai lauž to ajfonu vaļā vai arī jāmaina mātesplate i guess, kā tev te saka.. Nākamreiz zināsi, ka pirmais ko izdari, vienmēr noņem icloudu un pārinstalē telefonu, tikai tad kad esi ieslēdzis iekšā un viņš prasa jaunu login, tikai tad sit naudu rokā un ej mājās laimīgs.

14 minutes ago, Dragon said:

Manējo tieši nozaga vasaras sākumā sesto gold, ja sākas epasts ar o...@..lv vai kā tur, es neatceros cik daudz icloud noslēpa to epastu, tad pateikšu kontu pa kebaba lielo komplektu.. xD

Bet ja nopietni, tad neko nepadarīsi. Vai nu nes uz remontu lai lauž to ajfonu vaļā vai arī jāmaina mātesplate i guess, kā tev te saka.. Nākamreiz zināsi, ka pirmais ko izdari, vienmēr noņem icloudu un pārinstalē telefonu, tikai tad kad esi ieslēdzis iekšā un viņš prasa jaunu login, tikai tad sit naudu rokā un ej mājās laimīgs.

icloud sākas ar m*****@gmail.com un sākumā paņemšos ar viņu un tad skatīšos ko tālāk darīt ja nesanāks nekas ar telefonu 

Ir tā, ka tas vecais īpašnieks saņems alertu uz e-pastu vai citu Apple ierīci par mēģinājumu pieslēgties telefonam. Ja viņš ir sakarīgs, tad pats atvienos tavu ierīci. Pagaidi moš pāris dienas un paskaties kas notiks.

Otra lieta ar mātesplatēm - ebay vari dabūt tikai lietotas (ja nav lock, tad derēs).

Citu variantu, kā atbloķēt nav.

• Upvote 1

1 hour ago, kapteinis said:

Ir tā, ka tas vecais īpašnieks saņems alertu uz e-pastu vai citu Apple ierīci par mēģinājumu pieslēgties telefonam. Ja viņš ir sakarīgs, tad pats atvienos tavu ierīci. Pagaidi moš pāris dienas un paskaties kas notiks.

Otra lieta ar mātesplatēm - ebay vari dabūt tikai lietotas (ja nav lock, tad derēs).

Citu variantu, kā atbloķēt nav.

njam, cerams šis izdomās noņemt find my iphone un es varēšu brīvi atkal lietot viņu.