Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Sign in to follow this  
Followers 0
Gold digger

Themelnraksts

Reportošu šo daunisma sindroma cilvēku- Themelnraksts, no kura nopirku reklāmu un pēc pāris dienām reklāma tika izņemta. 

bscly nauda tika atgūta, jo maksāju caur ppl service.

Tā pat arī šis cilvēks nav domājoši spēcīgs, ar sūdainu muti ēd un tajā pašā laikā viņu piemeklējis sindroms.

Ja nu kāds vēlas sadarboties ar viņu, noteikti neiesaku!

-6

Waaat? Kas ir The melnraksts? Kas par reklāmu? Hasa? 

2

22 minutes ago, Felix said:

nav ko reklamēties pie tādiem - instas_smiekli

neiet runa par to- vajag vai nevajag, bet gan tas, ka šim cilvēkam ir problēmas ar galvu.

0

Piedodiet, dārgais Oskar Leitān, ka mēs par 5 eiro piedāvājam tikai 24 stundu reklāmu, cenas tuvākajā laikā netiks samazinātas, kā arī Jums neviens nelika veikt iegādi un pēc tam teikt, ka no 30k sekotājiem īsti esot tikai 50. Paldies, ka esat tik godprātīgs un pēc reklāmas beigšanās, saņemot dažus spēlētājus savā gameplace.lv bijāt apmierināts, taču līdz ko spēlētāji pazuda, pēkšņi pēc vairāk kā nedēļas nogaidīšanas esat uzradies ar savu sūdzību. Nerunājot par to, ka nevienam citam nav bijušas problēmas un sākumā pat atteicāties maksāt pilnu reklāmas summu, taču pēc 30 minūšu pielaušanas to nācās izdarīt.

Gudri jau ir iztērēt naudu, saņemt reklāmu un pēc laika, kad cilvēkiem tomēr nepatīk tavs gameplace.lv vainot mani par to, ka man ir tikai 50 sekotāji, jo redz neviens negrib spēlēt tavu aizvēsturisko serveri, kurā čomiem dali donator statusus un spawno sev uz alt-account itemus un melo spēlētājiem, ka redz šis indivīds noziedoja 40 eiro un ej sit ar šo fake profilu citus spēlētājus atņemot tiem iespēju uzspēlēt savā starpā. Veiksmi ar serveri, Oskar, taču mūsu sadarbība jau sen ir galā. Jauku dienu.

5

ja ir tā, kā melnraksts saka, ņemot vērā, ka tēmas autors nav pievienojis nekādus uzskatāmus materiālus, tad sanāk, ka melnrakstam tiek piedēvēts dauna sindroms, krāpšanas, bet tajā pašā laikā vēl savākta atpakaļ nauda, kas rezultējas tajā, ka esi publiski paziņojis par krāpšanu, kas veikta no Tavas puses

p.s. atceries, ka pats šeit gazā mēdz reklamēties, tāpēc būtu jauki, ja arī sekotu līdzi izteikumiem, nebojājot priekšstatu pats par sevi

2

Reāli appisejs ir pats tēmas autors. Jo par reklāmu refaundoja piečuku. Lol Rolf un tā tālāk. 

4

On 9/11/2017 at 5:46 PM, themelnraksts said:

Piedodiet, dārgais Oskar Leitān, ka mēs par 5 eiro piedāvājam tikai 24 stundu reklāmu, cenas tuvākajā laikā netiks samazinātas, kā arī Jums neviens nelika veikt iegādi un pēc tam teikt, ka no 30k sekotājiem īsti esot tikai 50. Paldies, ka esat tik godprātīgs un pēc reklāmas beigšanās, saņemot dažus spēlētājus savā gameplace.lv bijāt apmierināts, taču līdz ko spēlētāji pazuda, pēkšņi pēc vairāk kā nedēļas nogaidīšanas esat uzradies ar savu sūdzību. Nerunājot par to, ka nevienam citam nav bijušas problēmas un sākumā pat atteicāties maksāt pilnu reklāmas summu, taču pēc 30 minūšu pielaušanas to nācās izdarīt.

Gudri jau ir iztērēt naudu, saņemt reklāmu un pēc laika, kad cilvēkiem tomēr nepatīk tavs gameplace.lv vainot mani par to, ka man ir tikai 50 sekotāji, jo redz neviens negrib spēlēt tavu aizvēsturisko serveri, kurā čomiem dali donator statusus un spawno sev uz alt-account itemus un melo spēlētājiem, ka redz šis indivīds noziedoja 40 eiro un ej sit ar šo fake profilu citus spēlētājus atņemot tiem iespēju uzspēlēt savā starpā. Veiksmi ar serveri, Oskar, taču mūsu sadarbība jau sen ir galā. Jauku dienu.

1.Un kārtējo reizi tu pierādi, ka esi iekāpis autismā. Sākšu jau ar to, ka tu nevienā brīdī neminēji, ka reklāma ir uz 24h. Apgalvojot to, ka es negribu maksàt pilnu summu ir vēl lielāks bullshit. Es viņam summu maksāju caur paypal as service, tādējādi paypal no tās atņem savu procentu, par kuru man galîgi nav jāuztraucas, bet tu sāku raudāt, ka tev ienāca 50 centi pa maz- sācis nîdēt, es nekavējoties pārskaitîju atlikusos centus

2.No tavas sūda reklāmas es dabūju precīzi 0 players, jo no 30k falloweriem, tev labi ja tiešām 50 ir real. 

3.Es nevienam neesmu devis donation ranku par brīvu, es nevienam serverî neesmu devis items un 4. kuru gan tas piss, ja es uz sava acounta spawnoju items, ja es pats neiesaistos spēlē, bet tādiem invidîtiem, kā tev, to nesaprast. 

4.Lūk, šeit viens no sarakstes rezumē, kas pierāda, ka tu ubagot vien māki un savā dzīvē nekur tālu netiksi.IMG_1153.thumb.PNG.26863a65efdbc550f684936c4f63e9a3.PNG

Ja kāds grib pārliecināties, cik bērnišķīgs un nenopietns ir šis cilvēks varu privāti aizsūtīt visu saraksti, netaisos apkaunot šo mazo perdeli. 

p.s. es šo topiku veidoju, lai brīdinātu citus, kuri vēlēsies ielasties ar @themelnraksts, tāpēc, ja tu īsti neko nezini, liekus komentārus nerakstīt :)

Edited by Gold digger
-2

Akdievs, menraksts ir normāls čuvaks, kurš priecājas par dzīvi, un kas vainas tam kad cilvēks ir nenopietns? ''Instastsmiekli'' ir humora lapa, respektīvi humora lapas īpašniekam ir jābūt humoristiskam , nejau Jūs tur biznesmeņi noslēdzāt 1 milj. vērtu reklāmu, takš pats vēlāk naudu dabūji atpakaļ, ko raudi? 

1