Jump to content
Sign in to follow this  
Ainars

SemKa - krāpnieks!

Recommended Posts

Tātad, vēlējos pabrīdināt pārējos has lietotājus, lai nepieļauj kļūdas un neielaižas darijumos ar šo cilvēku! 

Tātad, šis cilvēks, vārdu nezinu, šeit pat forumā meklēja no kā var "iegādāties" csgo profilu. ( 

Es, kā 2 steam acc īpašnieks, nodomāju, kādēļ gan nepārdot savu otru steam acc ar csgo šim cilvēkam, kam to vajag. Tātad uzrakstiju un piedāvaju, tālāk viss bildēs, no skype sarakstes... 

http://bildites.lv/a/by6ukg9s#ez24tmv9  - Tur var iepazīties ar saraksti. Tātad iedevu acc, bet naudu nesaņēmu, un uzreiz pēc steam iedošanas, šis "semka" mani vienkārši nobloķēja skype. :D 

Protams, viss ir beidzies labi, savu otru steam acc atguvu jau pāris minūtes pēc "nobloķēšanas skype", steam acc viss jau bija paspets samainīt, e-pasti utt. :D 

- Ja kādu no Jums viņš arī ir apkrāpis, lūdzu, dalaties ar savu info. :)

• Upvote 9

Pardodot nekad nevajag iet pirmajam, veikalā tak ar samaksā un tad preci dabū. Iedodot pieejas, shis jau paspēj noraut VAC, kamer atguusti acc, beigas pats zaudētājos paliec, nevis viņš.

• Upvote 6

5 hours ago, nusun said:

Has.lv - here assholes scam. :D Te no kada pirkt vai pardot ir reali riskanti. var palikt gan bez naudas, gan preces.

Nez mani neviens gaza nav apisis, kad kko esmu pircis. Tur jau vairāk ir paša vaina. 

• Upvote 8
  • Downvote 1

vovo, tā jau pašu problēma, ka uzticas visādiem semkām un čaļiem, kuri raksta 12 gadīgu bērnu līmenī, bet uzdodas par bizbizmeņiem

• Upvote 4

es gaidu kad beidzot cilvēkiem sāks parādīties smadzenes, kur prāts pirkt vai pārdot acc čuvakiem kam hasā nav normāla reputācija, vienīgais ja tev piedāvā pirkt vai pardot acc kādi useri kas ir zināmi jau gadiem hasā, tad cita lieta, no šādiem 20 postu profiliem tu nekad neko citu kā scam nedabūsi

• Upvote 5

Guest am.pomelo.pm
1 hour ago, guntarz said:

Normāla dienā @Gaz. 

tas jau būtu dīvaini, ja kāds netiktu appists :D

latviešu mācās no krieviem skamot. - stīma īpašniek, nav iespējams no supporta dabut atpakaļ acc? Cik zinu ir - pašam bija no**zdots.

• Upvote 1
  • Downvote 1

On 2017.09.5. at 11:38 PM, Felix said:

latviešu mācās no krieviem skamot. - stīma īpašniek, nav iespējams no supporta dabut atpakaļ acc? Cik zinu ir - pašam bija no**zdots.

Tu laikam lasīt nemāki.