Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Sign in to follow this  
Followers 0
Džonijs

Sveiciens pasaulei!

Sāksim ar to, ka mani sauc Mareks. Iesaukā (Džonijs/Felipe). Dzīvoju pārsvarā trijās dažādās atrašanās vietā. Tērvete/Dobele/Jelgava. Pašlaik vēl esmu Students. Studēju profesiju un vidējo izglītību kopā, Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošajā vidusskolā, par Datorsistēmas tehniķi, šogad jeb tagad būs jau trešais kurs. Protams, kopā ar 12. klasi! 

Runājot par brīvo laiku, brīvajā laikā bieži mēdzu pavadīt pie datora, sēžot datora krēslā un grožoties uz riņķi. Proti, skatos arī Rīgas Dinamo spēles, gan mājas, gan izbraukuma, kas liecina, ka esmu baigais fanātiķis. Entuziasts un vēl nezin kas. 

Runājot par mīļāko sporta veidu, tas ir hokejs, kā jau sapratāt augstāk minēto. Šogad doma ir pieteikties entuziastu hokeja līgā, jaundibinātajā hokeja klubā "Ice Warriors 2". Nu, ja pieņems bez pieredzes cilvēku, tas būtu diezgan cool. 

Spēles.. Kā nu bez tām. Spēles jau teorētiski spēlēju no astoņiem gadiem. Toreiz vel nebija tik liela aizraušanās, kā tagad. Bet nu, Grand theft auto sanandreas jau spēlēju diezgan ilgi. Un spēlēju vēl tagad, bet šoreiz Multiplayer jeb lomu spēles SAMP serveros! Tas mani aizrautīgi, aizrauj!! 

Cerams, ka būs pietiekami pašlaik, ar laiku gan jau kaut ko pielikšu klāt! ;)

 

4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sveiks!

Veiksmi šajā neizzināmajā pasaulē. :)

Edited by Delma
0

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 minutes ago, mmm__ said:

splaujamtrauks tik tiesam

Labakus vardus ka tevi raksturot pats  nebutu izdomajis!

Edited by Nighterance
0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0