Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Sign in to follow this  
Followers 0
JustQ

[HELP] CS 1.6 Negrib ielādēties

Krč es downgradoju Windows 10(32 bit) uz Windows 7 (64 bit)... Nolādēju nepieciešamo draiveri, restartēju PC un atvēru CS 1.6

Bez draivera viss gāja labi.. Draiveri instalēju, jo nevaru savādāk spēlēt uz OpenGL.

Problēma tāda, kad atveru 1.6 viņam viss iet, background sound iet, pelīti neredz, burtus neredz uz background menu, bet tā ir dzirdam, kad ar pelīti pārbrauc pāri textam..

Uz Windows 10 viss gāja, kā pa sviestu. Tagad tiešām nezinu, kas ir par problēmu.. :D

Varat izpalīdzēt?

0

to 1.6 pa tīro pārinstalēji pēc tam vispār? vajadzētu pa 0 spēles failus atjaunot

0

2 minutes ago, Korijs said:

to 1.6 pa tīro pārinstalēji pēc tam vispār? vajadzētu pa 0 spēles failus atjaunot

Jā! Tieši par šo kaut kur lasiju... Bet es nezinu kur visi šie faili atrodas. Tur šī problēma...

0

neesmu baigais spečuks spēlēs u.tml, bet uninstall no steam spēļu saraksta + kompī izdzēs steam - steamapps - common - cstrike mapi

0

6 minutes ago, Korijs said:

neesmu baigais spečuks spēlēs u.tml, bet uninstall no steam spēļu saraksta + kompī izdzēs steam - steamapps - common - cstrike mapi

Bet ja nav steamed? :D

Jo reāli kāds prikols ir no stīmotā 1.6...

-5

7 minutes ago, JustQ said:

Bet ja nav steamed? :D

protams, var jau filozofēt par to, ka tu atbalsti legālo spēļu daļu, bet es teiktu īsāk - ņem legālo un mazāk tehnisko problēmu būs ;)

nu ja nav steamed, bet nonsteamed, tad rocies pa mapēm ko atinstalēt - cstrike mapei jābūt, kuru izdzēst, bet tas ko tu instalēsi atkal pa virsu jau paliek jautājums, jo tak sasodītais nonstīms, kuram virkne problēmu ir un būs.. arī agrāk domāju nafig pirkt, ja var lejupielādēt, kopš tiem gadiem, kad sāku pirkt, tad nenožēloju, sagaidi atlaides un neradi sev galvassāpes.

1

Posted (edited)

4 hours ago, Korijs said:

protams, var jau filozofēt par to, ka tu atbalsti legālo spēļu daļu, bet es teiktu īsāk - ņem legālo un mazāk tehnisko problēmu būs ;)

nu ja nav steamed, bet nonsteamed, tad rocies pa mapēm ko atinstalēt - cstrike mapei jābūt, kuru izdzēst, bet tas ko tu instalēsi atkal pa virsu jau paliek jautājums, jo tak sasodītais nonstīms, kuram virkne problēmu ir un būs.. arī agrāk domāju nafig pirkt, ja var lejupielādēt, kopš tiem gadiem, kad sāku pirkt, tad nenožēloju, sagaidi atlaides un neradi sev galvassāpes.

Bet tas ir nedaudz smieklīgi, ka nonsteam versija iet pat labāk nekā cracked. Bet jā cs 1.6 summer sale bija 2 eiro laikam.

Bet runājot pa tēmu, pamēģini uztaisīt shortcut no hl.exe un pievienot argumentus "-game cstrike -software -windowed", domāju tad vismaz tekstam vajadzētu rādīties un tad jau varēsi ieiet opcijās un saregulēt kā vajag. 

http://i.imgur.com/QOULV3Q.gifv

P.s. Software vietā var rakstīt OpenGL vai D3D ja neiet.

Edited by MλZE
0

Posted (edited)

4 hours ago, JustQ said:

kāds prikols vispār par kaut ko maksāt?

PS. man bija tas pats kad spēlēju ar nvidia videokarti, uzliku lai viss iet caur integrēto un cs 1.6 gāja. Un maze, man tieši steam versija iet (gāja uz vecā sūda pc) labāk nekā cracked, jo tur varēja jau caur settingiem atslēgt daudz ko, kas uzlaboja fps, nerunājot par tām visām konsoles komandām.

Edited by Dragon
0

1 hour ago, MλZE said:

Bet tas ir nedaudz smieklīgi, ka nonsteam versija iet pat labāk nekā cracked. Bet jā cs 1.6 summer sale bija 2 eiro laikam.

Bet runājot pa tēmu, pamēģini uztaisīt shortcut no hl.exe un pievienot argumentus "-game cstrike -software -windowed", domāju tad vismaz tekstam vajadzētu rādīties un tad jau varēsi ieiet opcijās un saregulēt kā vajag. 

http://i.imgur.com/QOULV3Q.gifv

P.s. Software vietā var rakstīt OpenGL vai D3D ja neiet.

Ā nu vot tagad ir cita problēma...

Uzliku uz -software, viss rādās...

Bet ko lai daru, kad OpenGL man negrib strādāt...

Settingus jau draiverim esmu salicis..

http://prntscr.com/g6cv92

P.S. šis man veicais kompis... :D

0

Varbūt tev vienkārši OpenGL nepavelk? :D

Pārinstalē CS 1.6 , ja problēma vel ir, tad iespējams problēma ir pašā Windows..

On 2017.08.9. at 9:59 AM, JustQ said:

Windows 10(32 bit) uz Windows 7 (64 bit)

Viņiem abiem gadījumā nebija jābūt vienādiem (32 , 64) ? Hmm...

0