Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Sign in to follow this  
Followers 0
ShenkeR

"Pārdod" SUNHEAT.LV portālu.

26 posts in this topic

Sveiki. Kā pēc virsraksta varat spriest, esmu nolēmis pārdot savu CS projektiņu. Pietiekami ilgu laiku esmu nodarbojies ar visām šīm lietām, līdz beidzot viss ir līdz "kaklam" Vecs palieku, jāpievēršas kam citam. Tāpēc labprāt to pārdotu kādam jaunam, gudram, idejām apveltītam cilvēkam, kurš turpinās nest labo vārdu gaming pasaulē. Reputācija ir laba, neko sliktu nekur un nekad par SNH neesmu dzirdējis, projekts ir aktīvs, ir daudz patstāvīgu spēlētāju/lietotāju, līdz ar to esam vieni no TOP7 vadošajiem projektiem, kuri vēl ir palikuši un kuri nav tukši. 

Domēns ir derīgs līdz janvārim, līdz nāk viss, kas ir redzams http://sunheat.lv Kā arī dāvanā došu līdz pāris serverus, War3FT, ZM+GunXP (kādreiz bija ļoti populārs, cilvēki vēlējās iegādāties par samērā lielām naudām) u.c. 

Hostējamies pie CSH! Stabils hostings. 

Interesentiem PM!

Cena - 65 eur!!!! 

-12

Members Online Today: 10

Tas ķipa skaitās aktīvs?

0

14 minutes ago, LoyC said:

Tas ķipa skaitās aktīvs?

Uz 2 dienām forums bija OFF, pirms tam bija 20. Tas ir mūsdienās jau daudz. 

-13

22 minutes ago, ShenkeR said:

Sveiki. Kā pēc virsraksta varat spriest, esmu nolēmis pārdot savu CS projektiņu. Pietiekami ilgu laiku esmu nodarbojies ar visām šīm lietām, līdz beidzot viss ir līdz "kaklam" Vecs palieku, jāpievēršas kam citam. Tāpēc labprāt to pārdotu kādam jaunam, gudram, idejām apveltītam cilvēkam, kurš turpinās nest labo vārdu gaming pasaulē. Reputācija ir laba, neko sliktu nekur un nekad par SNH neesmu dzirdējis, projekts ir aktīvs, ir daudz patstāvīgu spēlētāju/lietotāju, līdz ar to esam vieni no TOP7 vadošajiem projektiem, kuri vēl ir palikuši un kuri nav tukši. 

Domēns ir derīgs līdz janvārim, līdz nāk viss, kas ir redzams http://sunheat.lv Kā arī dāvanā došu līdz pāris serverus, War3FT, ZM+GunXP (kādreiz bija ļoti populārs, cilvēki vēlējās iegādāties par samērā lielām naudām) u.c. 

Hostējamies pie CSH! Stabils hostings. 

Interesentiem PM!

Cena - 65 eur!!!! 

Cena - 65 eur!!!! hmmm...

hmmmm

TU BLEG AHUEL , KADI NAHUJ TEV 65E?

BLEG 65E PAR DOMENU KURAM REP NAV NO LABAKAJAM, PARTAISITS DIZAINS(NOPIZGITS NO CITA DOMENA, KURSH AIZVERAS), BLEG PAT NENONEMI JOBANO MENU http://prntscr.com/g5ywzs .

Jebkursh var nopirkt domenu (.lv), partaisit dizainu PAT LABAK NEKA TU, UZLIKT GATAVUS CS SERVERUS UN SASAUKT ~15 savus draugus = 15e/25eMAXIMUM

-14

Kaut cik popularitāte ir serverī, jo forumā šodien bija 10 cilvēki ienākuši no kuriem tikai 4 cilvēki ir lietotāji un pārējie uz statusa, līdz ar to ja tu noņem viņiem statusu pastāv liela iespēja, ka viņi vairs nenāks sunheat, jo tur nebūs ko darīt tā pat kā tagad :D Dizains ir tas pats Fatal[vai kāds bij nosaukums] un serverus es nezinu ;).

Manuprāt 65€ ir liela summa priekš pustukša projekta :/ 

1

Neticēsiet, bet gribētāju bija daudz un projekts ir pārdots!

Veiksmi jaunajam īpašniekam!

-6

9 hours ago, dainis said:

paļubom punis pa litru hektora paņēma

gribi būt admins manā servakā?

7

18 minutes ago, Punis said:

gribi būt admins manā servakā?

davai, tik galvenais lielu sarkanu prefixu ADMIN KRUT DAINIS - un obligāti uzliekam sms veikalu, pirms serveri ir palaisti - katra veiksmīga LV geiminga prodžekta sākums

0

1 minute ago, dainis said:

davai, tik galvenais lielu sarkanu prefixu ADMIN KRUT DAINIS - un obligāti uzliekam sms veikalu, pirms serveri ir palaisti - katra veiksmīga LV geiminga prodžekta sākums

bet tad tev katru stundu wosā būs jāliek mazie banneri, tauta nāks un būs izaugsmes iespējas

0

35 minutes ago, Punis said:

bet tad tev katru stundu wosā būs jāliek mazie banneri, tauta nāks un būs izaugsmes iespējas

Būs kaut kā ar Guntaru jādala tie wos baneri, jo šis taču tur 24/7

3

On 8/9/2017 at 6:50 PM, ShenkeR said:

Neticēsiet, bet gribētāju bija daudz un projekts ir pārdots!

Veiksmi jaunajam īpašniekam!

Slēdzu.

0

Sveiki ?

Es esmu tas pircējs kurš nopirka to sunheat projektu .... pirku tāpēc ka vēlējos gatavu savu projektu +tur bija cilvēku varbūt ne daudz bet bija . 

Cik esmu adevis par projektu ? Tie ir 52e nedaudz nokaulēju . Gāju pirmais , jo šo cilvēku pazinu no @ngc laikiem agrāk spēlēju viņu serverī utt , domāju ka normāls čoms  , bett ..... 

Kā viss notika ? Aizsūtiju viņam tos 52e nākošā rītā tie pienāca viņam konta. Tālāk viņš man uzrakstija , lai iedot nic datus , lai pārakstītu domēnu uz manu acc to pašu ar game hostingu izdarija kr4 , lai vis nonāk pie manis . +atsūtija pieejas pie web un pie servera ,bet neviena no pieejām neiet nevaru nekur ieiet ne gamehost , ne web . Protams es viņam uzrakstiju ka neviena no pieejām neiet un nekas vel nav pārakstīts ne domēns un ne gamehost . Jau kopš šodienas neesmu saņēmis no viņa ne ziņas . Pagāja 2-3 dienas ne ziņas nekas .

Protams daudzi rakstija ka esmu idiots , nu jā tomēr tā ir :( protams tagad laikam man būs macība  .... 

Neiesaku ielaisties ar šo civēku kādos darijumos , jo tiksiet appisti !

2

Velviens appiseju kārtā kronēts. Kāds pārsteigums. 

Taisi topic. Noradi datus kur sutiji un ko. Vards , Uzvards. Varbut nokaunesies.

4

4 hours ago, stifler. said:

Sveiki ?

Es esmu tas pircējs kurš nopirka to sunheat projektu .... pirku tāpēc ka vēlējos gatavu savu projektu +tur bija cilvēku varbūt ne daudz bet bija . 

Cik esmu adevis par projektu ? Tie ir 52e nedaudz nokaulēju . Gāju pirmais , jo šo cilvēku pazinu no @ngc laikiem agrāk spēlēju viņu serverī utt , domāju ka normāls čoms  , bett ..... 

Kā viss notika ? Aizsūtiju viņam tos 52e nākošā rītā tie pienāca viņam konta. Tālāk viņš man uzrakstija , lai iedot nic datus , lai pārakstītu domēnu uz manu acc to pašu ar game hostingu izdarija kr4 , lai vis nonāk pie manis . +atsūtija pieejas pie web un pie servera ,bet neviena no pieejām neiet nevaru nekur ieiet ne gamehost , ne web . Protams es viņam uzrakstiju ka neviena no pieejām neiet un nekas vel nav pārakstīts ne domēns un ne gamehost . Jau kopš šodienas neesmu saņēmis no viņa ne ziņas . Pagāja 2-3 dienas ne ziņas nekas .

Protams daudzi rakstija ka esmu idiots , nu jā tomēr tā ir :( protams tagad laikam man būs macība  .... 

Neiesaku ielaisties ar šo civēku kādos darijumos , jo tiksiet appisti !

uztaisi topiku par visu ka vinsh tevi appisa un, ja nav gruti iedot ludzu pm vina datus vareshu palidzet ar vina dekleneto adresi un tlr.nr

0

7 hours ago, SoldCS:GO said:

uztaisi topiku par visu ka vinsh tevi appisa un, ja nav gruti iedot ludzu pm vina datus vareshu palidzet ar vina dekleneto adresi un tlr.nr

Kas tu kāds spiegs esi, ja vari atrast deklerēto adresi un telefon numuru?

3

mani interesē, vai jaunais īpašnieks ir tas pats krokodils, kas nesen reģistrējies sēž ar admina statusu tur? būtu jauki, ja tādā situācijā te atrakstītos, lai gan no malas tur izskatās briestošs "līdzīpašnieka" scenārijs..

0

23 hours ago, Delma said:

Butu gudraks zinatu :D...

0

On 12/08/2017 at 9:28 AM, Delma said:

Pastā strādā 100% :D

10

Kas te par appišanu??? Esmu Tevi appisis?? 5dien izsūtīju iesniegumu par domēna pārrakstīšu, nav mana vaina, ka brīvdienās viņi to neizdara!! Gaidi pirmdienu. Par šādu gājienu vien prasās tevi tagad appist!! Nebiju ON, unnn?? Jau teicu, ka man nav laika šīm lietām. No manas puses viss ir izdarīts, gaidi.

1

10 hours ago, ShenkeR said:

Jau teicu, ka man nav laika šīm lietām

Naudu saņemt par preci Tev ir laiks, taču nodot preci nav laiks?

3