Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Sign in to follow this  
Followers 0
vapenation

Tālis Ernests Drieks - krāpnieks

Skatos, ka par viņu šajā forumā jau pirms tam ir bijušas sūdzības, nezinu, ka viņš tagad te mēģinās kaut ko tirgot, bet iesaku uzmanīties no Tāļa Ernesta Drieka (p.k. 160198-11636, dzīvo Ventspilī, Ezera 28) un nekādā veidā neiesaistīties darījumos ar viņu, internetā par viņu ne vienu vien sūdzību var atrast. Viņš ir norēķinājies par precēm un pakalpojumiem ar viltotu naudu (piemēram, vakara stundā satiekoties un kaut ko pārdodot, reti kurš pamanīs, ka banknotes ir viltotas, tāpat, piemēram, braukājot ar taksometriem vai tirgū ko pērkot, kur reti kurš tam pievērsīs uzmanību), prasījis priekšapmaksu par precēm un tad pazudis, naudu savācot un, protams, preces neizsūtot, viņš bija ntās reizes apkrāpis arī Amazon, pasakot, ka paka esot bijusi tukša vai kaut kas tāds (internets saka, ka tas strādā kamēr policija neuzzin, pats iedziļinājies gan īsti tajā neesmu) un pēc tam tirgojis tās preces, arī kaut kādā krāpnieku forumā ir palīdzējis citiem ar šo, par to procentus ņemot. Viņš ir arī aizņēmies no vairākiem cilvēkiem summu, kas ir mērāma daudzos tūkstošos (tajā skaitā ievērības cienīgu arī no manis) un neplāno atdot, diemžēl, uz godavārda un bez notariāli apstiprinātiem dokumentiem, tā kā policija tur neko īsti izdarīt nevar. Par naudas viltošanu un krāpšanu gan policijā iesniegums tika uzrakstīts, pāris mēnešus bija ieslodzījumā, bet, diemžēl, atkal ir izlaists ārā un pēdējo reizi kad ar viņu runāju, viņš teica, ka atkal jau darot ko nelegālu, pēc viņa vārdiem, ka par to varot līdz desmit gadiem iesēdināt, sīkāk gan neko nestāstīja. Īsāk sakot - uzmanieties no viņa un ceru, ka šo publicējot kāds izvairīsies no apkrāpšanas. :)

http://imgur.com/a/nS2fo

7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cilvēki ir pārāk stulbi lai ieguglētu kāda vārdu, uzvārdu, tāpēc jau krāpnieki nekad neapstāsies.

Edited by Lichter
0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Velviens krapnieks ir ari Rihards Seidars kurs piedava visadus transporta pakalpojumus veicot prieksapmaksu

 

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu pasaku gan tu garu esi uzrakstījis, rakstiski bez nekādiem apliecinājumiem par krāpnieciskiem darījumiem nevari nevienam piesiet. Būtu ievietojis kādu bildi kur tiešām ir redzami šie krāpnieciskie darījumi. Un ja tik pārliecināts esi nafig tad tu neesi griezies valsts iestādēs, piemēram kā Valsts Policija?

3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0