Jump to content
Sign in to follow this  
ReinissB

Matchmaking loģika

Recommended Posts

Ranki, es eju solo ar DMG, iemet pret LEM un SUPRIME...

Izskatās, ka šeit pat beztēmā nevar neko postot :D

Edited by ReinissB
  • Downvote 1

Kā kāds HAS "krutais" uzspiež like vai dislike, tā visi tam pakaļ.

Es jau neko nesaku, man tie mīnusi galīgi neinteresē, bet patiesība tā ir, pilnīgi, bail spiest pretējo :DDD

• Downvote 1

42 minutes ago, ReinissB said:

Kā kāds HAS "krutais" uzspiež like vai dislike, tā visi tam pakaļ.

Es jau neko nesaku, man tie mīnusi galīgi neinteresē, bet patiesība tā ir, pilnīgi, bail spiest pretējo :DDD

Es biju pirmais, kas uzspieda dislike tev. Un nekads sakars man ar gaza "krutais" nav. punkisa.gif

• Downvote 1

būtu priecājies ka iemeta "normālus" pretiniekus, kuri gandrīz sajēdz spēlēt, bet tāpat no spēles neko nesaprot. :)))) 

Un piemetināšu, ka MM nav competitive, tie ranki tur vispār nav no svara. Kaut vai varu spriest par sevi un saviem kursabiedriem ar kuriem ir sanācis spēlēt kopā. Ir dienas, kad es spēlēju kā zvērs un nesaprotu, kāpēc neesmu LEM vismaz, bet reāli var paiet 2 dienas un tad pašam ir kauns, ka esmu kaut vai tas GN4, jo saprotu, ka spēlēju kā silver 2 un roku tikai komandu. Tas pats ar kursabiedriem, viens tur baigais ''supreme'' cs dieus, cik esmu spēlējis, es spēlēju tāpat kā viņš, reizēm pat labāk, nesalīdzinot to, ka man pat nav normāls galds un citi pričendāļi ar ko varētu aizstāvēt savu krāniņu par to, kāpēc tik slikti spēlēju. Lielākā daļa to ''supreme'' un citu augstu ranku spēlētāju ir tupa uzboostoti, pavilkti dēļ 1-2 spēlētājiem komandā, kas reāli saprot ko dara un var savākt komandu tik tālu, lai vismaz puslīdz sakarīgi nospēlē visi. Kā viņiem jāspēlē solo, tā viņi vairs nav nekas. Un līdzīga situācija ir tev - tu ieraugi, ka pretī tev ir globals, piemēram, tu uzreiz uztver, ka zaudēji dēl tā, bet reāli tas globals var būt pilnīgs bomzis, kurš vairāk rok teamu nekā palīdz viņam, pašam tādi ir bijuši komandā. Un reāli arī ir bijis, kad LEM'us dd2 katru raundu caur shortu pushoju un taisu mīnus 2-3, viņiem spēles loģika ir tik low, ka viņi pat mani negaida, kaut vai zin, ka KATRU raundu tur eju. Un atkal ir bijis, kad spēlēju vs SEM un viņi mani vienkārši pazemo, manā rankā visi 3x sliktāk spēlē. 

Sanāca bik gari, bet principā viss par MM sistēmu no mana skatapunkta. 

• Upvote 3