Jump to content
Sign in to follow this  
PatriotinsLv

Mainu [GTA V + citas spelites.] pret CSGO

Recommended Posts

Tatad mans piedavajums ir pa visam vienkarš , mainu GTA V , L.A.NOIRE , Max payne 3 ar visu , email change un tt. Pret CSGO accountu ar jebkuru rank. ; )

Socail club link - [Nezinamu iemeslu dēļ nevaru ievietot]

Vell atsevišķi piedavāju mainit [BLACK OPS 2] Pret CSGO. 

Steam acc link - http://steamcommunity.com/id/GruzinsLV2/

Jūsu brīva izvēle. 

Saziņas līdzeki - 

Skype - PatriotinsLv

Vai arī šeit pat personīgi PM.

Pirmais iešu tikai cilvēkiem kuriem reputācija ir virs 50 , ja reputācija ir zemāka un neuzticaties man un vēlaties lai es eju pirmais , varat man nerakstīt , jo 2 nedeļas atpakaļ tiku apkrāpts , taka ceru uz saprati. Paldies !

Edited by PatriotinsLv
  • Downvote 7

Dodu abus profilus full Black ops II steam and social club GTA V , Max Payne , L.A.NORE.

Pret CSGO steam profilu.

Pirmais iešu tikai cilvēkiem kuriem reputācija ir virs 50 , ja reputācija ir zemāka un neuzticaties man un vēlaties lai es eju pirmais , varat man nerakstīt , jo 2 nedeļas atpakaļ tiku apkrāpts , taka ceru uz saprati. Paldies !

• Downvote 1

Esam spēlējuši kopā, un Tev bija konts, kuru te pāris dienas atpakaļ centies pārdot. Acīmredzot kāds noscamojis, bet tas viss ir nieks. Aizraksti steam supportam, ja tas ir Tavs original konts, un pāris dienu laikā dabūsi atpakaļ. This is so ez.

• Upvote 1
  • Downvote 1