Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Sign in to follow this  
Followers 0
justins

Ikariam

Tākā uz vasaru gaming jau apnicis, nolēmu nosist laiku paceļot būdas ikariam ^_^

Varbūt kāds nostaļģijas pēc vēlas pievienoties, esam tālu no citiem, tāpēc neviens nelaupīs ārā un varēs mierīgi attīstīties...

Lūk links, ja kāds vēlas pievienoties https://s8-lv.ikariam.gameforge.com/reg.php?fh=eb6d7d9cd3e567f6d987845b39099c38

Theta serveris, es teiktu samērā jauns, jo topā ir tik 2 čaļi ar +1kk 

Peace out punkisa.gif

0

Atceros, ka gāju uz bibliotēku, lai spēlētu ikariam :D

2

2 hours ago, nusun said:

iedod koordinates. varbut aizbrauksu ciemos :D

Tu labāk rešus man atsūti, kā nekā vienā ally ^_^ 62:65

0

Ikariam uz vasaru vienmēr izmirst, tā kā nekāds tolks spēlēt tagad nav anyway. Vienīgais fermot tos kuri bauda sauli un nav savus kontus palmā ielikuši vēl. Un ja spēlē tiaki būdiņu celšanas dēļ, tad es neredz tolku ikariam spēlēt vispār.

1

Cik cilvēku, tik arī uzskatu. Jau kaut kādi 5-6 cilvēki piereģistrājās, nav jau vienmēr uzreiz jāmetās karot, es jau nesaku, ka taisos tikai būdiņas celt uz augšu, esmu no visiem tālu, attīstīšos un uzcelšu 1 pilsētu, kur notiks karošana. Nav jau visu laiku jāsēž no pc iekš ikariam, jo man personīgi 2 čomi, no kuriem viens vsp nav bijis iekšā caur pc, tikai caur telefona app spēlē un otrs pa retam ieiet no pc.

0

2 hours ago, justins said:

ikai caur telefona app spēlē

man kad nebija kompis, es mēnesi no telefona nospēlēju, vēzis :D

0