Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Sign in to follow this  
Followers 0
akka

tvplay reklāmu bloķēšana (new)

Tā kā Gustava pamācība ar reklāmu bloķēšanu vairs neiet, jo tvplay kaut kādā veidā pārbauda hosts failu, tad šodien izdomājām, ka vajadzētu kaut kā tomēr skipot tās reklāmas, jo tagad no viņām tur čum un mudž.

Pamācība ir diezgan easy

Dodamies uz šo mājaslapu un nokačājam stable versiju http://tampermonkey.net
Tad jums augšā labajā pusē pie extensioniem parādīsies maza ikoniņa like this d3hlOT4.png

Nākošais ko daram atveram un nokopējam šo skriptu - https://pastebin.com/raw/xCGUJEG7

Uzspiežam uz  d3hlOT4.png un izvēlamies "Create a new script"

Text logā visu izdzēšam un iekopējam skriptu, after that, augšā otrā ikoniņa no kreisās puses save - 1ewBs8p.png

Tagad ejot tvplay.lv mājaslapā vajadzētu parādīties NA2GbTG.png pie ikoniņas, like this RJKNkzf.png 

Droši ejam un testējam, vai viss strādā. ( pašlaik problēma ir ar video apstādināšanu pēc reklāmas, bet varbūt, varbūt ar laiku arī tam tiks atrasts fix un publicēts jauns, uzlabots skripts )

p.s lai viss strādātu no hosts faila jāizdzēš visas tvplay bloķējošās adreses kuras iepriekš tikai kopētas iekšā. 

sya

17

Paldies. Ļoti noderēja, nespēju vairs ciest tās ilgās un daudzās reklāmas. Viss strādā. Paldies.

0

10 minutes ago, diss said:

Lohi savu valsti apzog

vari paskaidrot?

2

2 hours ago, diss said:

Lohi savu valsti apzog

Vai tad TVPlay un viss MTG pieder Latvijai?

0

Posted (edited)

2 hours ago, diss said:

Lohi savu valsti apzog

jebu man tās reklāmas, kautkādi pampēri un citas huiņas bez tā valsts iztiks. un 95% tāpat skatās reklāmas jo nemaķ iemest šito pamacību vecās omes.

Edited by - Gatiņš.
0

4 hours ago, diss said:

Lohi savu valsti apzog

Redzot, cik es katru mēnesi aizsūtu valstij nodokļos, sāku domāt, ka drīzāk valsts mani apzog. 

13

Labāk par 3rd-party pluginiem (kas bieži vien visu krietni palēnina (nevaru apgalvot konkrēti par šo)), bloķēt šo hostu -

freewheel-mtgx-tv.akamaized.net

AFAIK, pagaidām vienīgais. Ja uzradīsies vēl kāds, varbūt iemetīšu update (visticamāk jau, ka nē).

Known issue - ja pēc seek-bar white spota (vieta, kur ir paredzēta reklāma) vēlāk pazūd pats seek-bars (https://prnt.sc/fnyi05), easy fix ir nospiest uz pauzes un uz maximas reklāmas nospiest aizvērt (https://prnt.sc/fnyh93).

Maximas reklāmu nevar nobloķēt, jo viņa atrodas uz tā paša hosta, kur playera js. Protams, ka to var novākt ar OP piedāvāto custom-js variantu, bet nav īpaši ieteicams.

0

Nestrādā.. Izdzēsuy no host faila visu info iepriekšējo - uzliku "tampermonkey" un pievienoju skriptu.. iesākot video uzrāda, ka jaizslēdz bloķējošās programmas.. Kas varētu būt nepareizi ?

0

4 minutes ago, foršaisraivo said:

Nestrādā.. Izdzēsuy no host faila visu info iepriekšējo - uzliku "tampermonkey" un pievienoju skriptu.. iesākot video uzrāda, ka jaizslēdz bloķējošās programmas.. Kas varētu būt nepareizi ?

Viss vēl strādā, pārbaudi vai esi izslēdzis arī adblock uz paša browsera, un tad visam vajadzētu aiziet.

0

Nezinu ka citiem, bet man tagad nelādē, ne seriālu ne filmu, neko, tikai visu laiku ķipa lādē video un viss.

0

15 minutes ago, SikulisLV said:

Nezinu ka citiem, bet man tagad nelādē, ne seriālu ne filmu, neko, tikai visu laiku ķipa lādē video un viss.

Tā ir ka 1 nedēļu neiet nākamo iet. 

-1

54 minutes ago, DJkikisa said:

Tā ir ka 1 nedēļu neiet nākamo iet. 

smieklīgakais ir tas, ka vel no rīta bij ok kops šīs temas rašanās brīža, tagad nāni.

0

a kapēc man visu laiku strādā? 

0

On 8/30/2017 at 5:52 PM, SikulisLV said:

Man arī pārstāja darboties šodien, kaut gan izmantoju šo jau trīs mēnešus. Iztīriju browsera cookies, history u.t.t un viss atkal aizgāja.

0