Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

mansvards

Iphone 6s

35 posts in this topic
5 hours ago, -Jānis- said:

Varbūt šis palīdz https://www.ifixit.com/Answers/View/330753/Boot+up+an+iPhone+6+without+battery%2C+is+this+possible

Vēl viens variants kā pārbaudīt bateriju, ko pats esmu mēģinājis - ja mājās ir testeris pieliec testeri pie baterijas vada un, lai telefons strādātu minimums vajag 3.7 voltus (normāli ir 3,8, pie 3,7 baterija drīz mirs), ja mazāk, tad baterija beigta un telefonam vienkārši nepietiek strāva, lai ieslēgtos.

Ir baterijas, kam iekšā ir load balancer(?), ja pareizi atceros, kas tev nedos neko uz āru, ja visi konektori nebūs saslēgti, kur pienākas.

0

Čau atkal, nesen nomainīju bateriju telefonam un varēju mierīgi lietot viņu, bet vienīgā problēma bija tā, ka viņš nelādēja, bet stāvēja uz 1 - 4% visu laiku, kaut gan biju uzicis airplane mode :D, okeij, stāvēja 1% un es izdomāju uztaisīt ios update no 10.2 uz 10.3, bet kad es uzpiedu update viņš atskaitīja minūtes un pirms izslēgšanās viņš parādīja 100% un izslēdzās, tālāk tā vietā lai taisītu update viņš prosta ieslēdzās apple logo, izslēdzās apple logo un tā visu laiku.

Tagad viņu izslēdzu atvienojot bateriju un ieliekot atpakaļ viņš vairs neslēdz ne Itunes ar power un home pogu, ne vienkārši slēdzas iekšā :D, tipiski takā iepriekš ar mirušu bateriju :D, tagad jau ar 2A kontaktu lādēju telefonu, bet ne miņas no dzīvības ;(. 

0

Viņš gadījumā nav bijis pārkarsis? Nekas nav bijis takā svilis vai tamlīdzīgi...   Vienīgā iespēja tev ir pisties kamēr tu tiec pie iTunes un vari to restore uztaisīt. Vari vēlreiz meiģināt nest uz servisu, bet ka panākumi būs arī nav liela iespēja.

0

4 minutes ago, Delma said:

Viņš gadījumā nav bijis pārkarsis? Nekas nav bijis takā svilis vai tamlīdzīgi...   Vienīgā iespēja tev ir pisties kamēr tu tiec pie iTunes un vari to restore uztaisīt. Vari vēlreiz meiģināt nest uz servisu, bet ka panākumi būs arī nav liela iespēja.

bet es nesaprotu kāpēc atvienojot bateriju un pievienojot atpakaļ viņš vairs nejiet un ir tādā pašā stadijā kā ar veco neejošo bateriju, bet tagad ir jauna un visam būtu jābūt labi.

0

Varbūt ir iespēja, ka man iedeva brāķi bateriju veikalā, jo kad viņu ieliku viņa arī nelādēja un tagad kā atvienoju un pievienoju viņu pie telefona tā viņa vairs laikam nejiet, jo problēmas ir tieši tādas pašas kādas bija iepriekš?!

0

2 hours ago, RPGUIDE said:

Varbūt ir iespēja, ka man iedeva brāķi bateriju veikalā, jo kad viņu ieliku viņa arī nelādēja un tagad kā atvienoju un pievienoju viņu pie telefona tā viņa vairs laikam nejiet, jo problēmas ir tieši tādas pašas kādas bija iepriekš?!

mātesplates problēmas.. ;) 

0

Posted (edited)

Baterija nav pie vainas jaunā, okeij, nomainīju jaunu bateriju un viņš takā rāda, ka lādē, bet pie lādētāja pat izslēdzas :D, veikalā teica, ka iespējams sistēmas konektors apakšā jauns vajagdzīgs, bet citā veikalā "datoru doktorātā saka, ka varētu būt daudz variantu un iespējams, ka bateriju kur pievieno kontaktiņā ir varbūt pie vainas, ka kaut kas tur nolocijies or smth. ;)

Kādam ir varianti, tā bijis un safixojis pats? Remontā par sistēmas konektoru prasija 100 eiro, bet paskatījos mobilemonsters sistēmas konektors maksā 11 eiro :D.

Edited by RPGUIDE
-1

Pārlodē pats, kur problēmas? Vispirms pa trenējies uz vecām platēm un tad aiziet. 

1

On 6/2/2017 at 7:13 PM, DJkikisa said:

Pārlodē pats, kur problēmas? Vispirms pa trenējies uz vecām platēm un tad aiziet. 

Man nav ne lodējamā aparāta, ne alvas :D neesmu neko tādu agrak darijis ;)

Same problem, bet man lādētājs rāda ka lādē, bet lidz brīdim kamēr baterija nomirst un punkts āmen baznīca, telefons atkal nelādējas kaut liec uz nakti, bet ieliekot jaunu bateriju telefons aiziet un beigās tā pat problēma ir takā video līdz baterija izlādējas laikam :D 

P.s. vismaz nopirku jaunu bateriju, vecā tā pat bija sūds xD

-1