Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

mansvards

Iphone 6s

35 posts in this topic

Posted (edited)

Čau visiem, sakarā ar to, ka man noakarējās Iphone 6s es vēršos pie jums pēc palīdzības, jo problēma ir negaidīta un es tiešām neiznu ko darīt un varbūt ir iespējams paša spēkiem salabot telefonu.

Tā tad, problēma ir tāda ka vakardien man izlādējās telefons un pēc izlādēšanās telefons vairs neuzrāda, ka lādējas un neslēdzas iekšā, vienozīmīgi tik pat kā miris, kaut gan kā viņš prosta izlādējoties var pēkšņi neslēgties ne iekšā, ne rādīt ka lādējās? 

Edited by RPGUIDE
0

Nepārzinu iOS, bet šeit ir 2 punkti kuriem iespējams tev vajadzētu palīdzēt. Ja nestrādā viens tad jāstrādā otram.

Ir iespējas:

1) Hard reset: ieslēgšanas poga un home poga jātur, 10 sekundes ja nekas nenotiek tad 20-30 sekundes.

2) Factory settings: Ja tev viņš pieslēdzas pie datora, tad izmanto iTunes vai ko tur un uztaisi Factory settings un ir itkā jāsanāk.

Veiksmi, gaidu nākamās problēmas...

0

44 minutes ago, Delma said:

Nepārzinu iOS, bet šeit ir 2 punkti kuriem iespējams tev vajadzētu palīdzēt. Ja nestrādā viens tad jāstrādā otram.

Ir iespējas:

1) Hard reset: ieslēgšanas poga un home poga jātur, 10 sekundes ja nekas nenotiek tad 20-30 sekundes.

2) Factory settings: Ja tev viņš pieslēdzas pie datora, tad izmanto iTunes vai ko tur un uztaisi Factory settings un ir itkā jāsanāk.

Veiksmi, gaidu nākamās problēmas...

Neslēdzas viņš arī tādā veidā, draugs saka ka baterija mirusi un vajag lielākas jaudas kontaktiņu kurā sprauž usb, ķjip nevis 0.1, bet 0.2A

0

cerams slide šo topiku neredzēs...

4

Man ar Iphone ar tāda figņa bija, nezinu kas notika, bet pēc laika pieliku pie lādētaja un viņš ieslēdzās.

1

Izklausās, ka tev iphone iesmērēts ar ļevo ķīniešu bateriju, tām mēdz būt šādi gļuki ja izlādē pilnībā un var palaist tikai pa taisno pielaižot pareizu strāvu :D

1

35 minutes ago, DJkikisa said:

Izklusās, ka tev iphone iesmērēts ar ļevo ķīniešu bateriju, tām mēdz būt šādi gļuki ja izlādē pilnībā un var palaist tikai pa taisno pielaižot pareizu strāvu :D

Ir kādi padomi kā dabūt pie dzīvībad Majas?

0

7 hours ago, RPGUIDE said:

Ir kādi padomi kā dabūt pie dzīvībad Majas?

Nopērkot jaunu telefonu, kas nav iPhone

3

Pamēģini citu lādētāju.

1

Vai arī pamēģini lādēt no strāvas. Man ar ipadu bija līdzīgi. Kompis nespēja dot pietiekami daudz elektrības. Un nekas nenotika.

Vari mēģināt atstāt visu nakti pie vada. Ja nepalīdz, nes uz garantiju, vai pasūti jaunu bateriju. iPhoniem diezgan viegli nomainīt, stāv uz konektoriem.

1

Vai arī pamēģini patīrīt to portu, man personīgi, vismaz viņš kaut kā ar putekļiem aizliekas un tad nelādējas vairāk.

2

Kā jau tiek rakstīts tad iespēja var būt ka baterija ir kaput kā jau iPhonam, slots putekļains. Nav tev iespēja ka tev pats USB ir sačakarēts? Jo iespējams tapēc nevar uzlādēt, tie USB ir lielākie sūdi kas nāk oģināli līdzi. Ja tev dators iekš iTunes saredz tavu telefonu, iespēja ka tev ir displays kaput. Iespējams ka viņš ir atradiem mitrumā un dēļ tā arī negrib slēgties iekšā. Ja tev viņam ir garantija nes uz remontu, lai telefonu iztīra, ja esi spējīgs to izdarīt mājās meiģini pats izmeiģināt izpūst un ja ir mitrums meiģini viņu nosusināt. 

0

1 hour ago, Delma said:

Kā jau tiek rakstīts tad iespēja var būt ka baterija ir kaput kā jau iPhonam, slots putekļains. Nav tev iespēja ka tev pats USB ir sačakarēts? Jo iespējams tapēc nevar uzlādēt, tie USB ir lielākie sūdi kas nāk oģināli līdzi. Ja tev dators iekš iTunes saredz tavu telefonu, iespēja ka tev ir displays kaput. Iespējams ka viņš ir atradiem mitrumā un dēļ tā arī negrib slēgties iekšā. Ja tev viņam ir garantija nes uz remontu, lai telefonu iztīra, ja esi spējīgs to izdarīt mājās meiģini pats izmeiģināt izpūst un ja ir mitrums meiģini viņu nosusināt. 

Aiznesu uz remontu, nav ko ņemties.

0

1 hour ago, RPGUIDE said:

Aiznesu uz remontu, nav ko ņemties.

Vieglākais variants slinkiem cilvēkiem.

-5

1 hour ago, Delma said:

Vieglākais variants slinkiem cilvēkiem.

Vai arī cilvēkiem, kas maz saprot no tehnikas un nevēlas sabojāt telefonu.

8

Aiznesu uz remontu un neko neuzināju jēdzīgu xd labi zinu ka vaina ir baterijā, bet šie sāk stāstīt, ka ekrāns ir mainīts bijis un ir daudz iemeslu kāpēc nejiet, bet ekrāns nav bijis mainīts un baterija ir pie vainas.

Varbūt kāds zina kur var pasūtīt Iphone 6s bateriju ar ja ir iespējams tad tool kit un atnāktu ātrā laikā? :huh:

0

Vari pirkt ebay. Vajag skrūvgriežņus un principā viss. Tā baterija ir uz konektora vada, kuru var viegli atvienot.

-1

1 hour ago, kapteinis said:

Vari pirkt ebay. Vajag skrūvgriežņus un principā viss. Tā baterija ir uz konektora vada, kuru var viegli atvienot.

ebay vai tad nav tā, ka var neatnākt prece or smth?

0

59 minutes ago, RPGUIDE said:

ebay vai tad nav tā, ka var neatnākt prece or smth?

Neatnāk prece, dabū atpakaļ naudu. Variants ir to bateriju nopirkt tepat MobileMonsters, jo no ķīnas man ir bijis, ka atnāk viarākas beigtas baterijas.

0

Remontā vai tad nevar pateikt, lai nomaina bateriju?

0

1 hour ago, LoyC said:

Remontā vai tad nevar pateikt, lai nomaina bateriju?

Var, bet remontos viņi parasti iepērk par lētu cenu un uzmet lielu uzcenojumu par detaļu..

Un dažkārt ir tā, ka detaļu uzcenojums salīdzinājumā ar veikaliem ir lielāks nekā par darbu un, ja gadās cilvēks, kurš no tā neko nesaprot, tad viņi var viegli uzvārīties..

0

Posted (edited)

16 hours ago, -Jānis- said:

Var, bet remontos viņi parasti iepērk par lētu cenu un uzmet lielu uzcenojumu par detaļu..

Un dažkārt ir tā, ka detaļu uzcenojums salīdzinājumā ar veikaliem ir lielāks nekā par darbu un, ja gadās cilvēks, kurš no tā neko nesaprot, tad viņi var viegli uzvārīties..

Tieši tā, tādēļ es nopirkšu bateriju un pats nomainīšu ar YT palīdzību, kā arī ir iespēja telefonu kaut kā palaist pa taisno lai uzzinātu vai baterija vainīga, vai tur vajag jaunu bateriju tikai lai skatītos sekas?

Edited by RPGUIDE
0

Varbūt šis palīdz https://www.ifixit.com/Answers/View/330753/Boot+up+an+iPhone+6+without+battery%2C+is+this+possible

Vēl viens variants kā pārbaudīt bateriju, ko pats esmu mēģinājis - ja mājās ir testeris pieliec testeri pie baterijas vada un, lai telefons strādātu minimums vajag 3.7 voltus (normāli ir 3,8, pie 3,7 baterija drīz mirs), ja mazāk, tad baterija beigta un telefonam vienkārši nepietiek strāva, lai ieslēgtos.

0

2 hours ago, -Jānis- said:

Varbūt šis palīdz https://www.ifixit.com/Answers/View/330753/Boot+up+an+iPhone+6+without+battery%2C+is+this+possible

Vēl viens variants kā pārbaudīt bateriju, ko pats esmu mēģinājis - ja mājās ir testeris pieliec testeri pie baterijas vada un, lai telefons strādātu minimums vajag 3.7 voltus (normāli ir 3,8, pie 3,7 baterija drīz mirs), ja mazāk, tad baterija beigta un telefonam vienkārši nepietiek strāva, lai ieslēgtos.

Nav man testera, bet šodien aiziešu nopirkt iphone 6s bateriju un tad ticēšu veiksmei xd.

0