Jump to content
Sign in to follow this  
Sanitaars

Problēma ar kodējumu

Recommended Posts

Labvakar !

Es jau ļoti ilgi makarējos ar šo problēmu, un es nesaprotu kāpēc tā.
Man ir savs hosts ar visu domēnu.
localhost: Izveidoju lapu, kur pievienoju info db, kad izvadu to savā lapā man rādas ar visām mīkstinājum zīmēm.
real host: pievienoju jaunumus, izvadās kā ar ķeburiem (visi metas utt. ir salikti)
Kad es paņemu un export db no real host  un importēju to localhost/phpmyadmin man lapā viņi izvadās ar ķeburiem, bet tiklīdz atkal pievienoju rādas normāli ar mīkstinājum zīmēm.

Cik es esmu pamanījis, būdama lapa real hostā viņi datubāzei viņu kkā debīli laikam inserto.

Pie config failā vai kaut kur pie connection iemet šo rindu - 

mysqli_query($tavs connection mainīgais, "SET NAMES utf8") < Ja izmanto mysqli, ja mysql tad mysql_query("SET NAMES utf8");

1 hour ago, Trixx- said:

Pie config failā vai kaut kur pie connection iemet šo rindu - 

mysqli_query($tavs connection mainīgais, "SET NAMES utf8") < Ja izmanto mysqli, ja mysql tad mysql_query("SET NAMES utf8");

nop, same shit :( 

On 5/25/2017 at 9:32 AM, coofen said:

Tev jāpiekļūst pašai datubāzei un jānomaina viss encodings.

https://www.a2hosting.com/kb/developer-corner/mysql/convert-mysql-database-utf-8

7. punkts

Iespējams veidojot datubāzes skriptu tev lokāli bija uzsetots defaultais encodings uz utf8, bet serverī nē, tāpēc speciāli ir jānorāda kādu encodingu izmantot.

Arī šis variants neder.

Rakstīju supportam, šie saka, ka manā pusē problēmas. Vieņiem nav nekāda sakara.

Vēl kādi varianti lūdzu?

16 hours ago, Sanitaars said:

Arī šis variants neder.

Rakstīju supportam, šie saka, ka manā pusē problēmas. Vieņiem nav nekāda sakara.

Vēl kādi varianti lūdzu?

https://stackoverflow.com/a/8356263

Nočeko, ko tev jau teica par MYSQL, kā arī paskaties, kur tev ir UTF8 un kur ir UTF8-BOM

Kā arī uztaisi datubāzi par jaunu un uzliec UTF8 general ci, ja nemaldos.

Edited by Caaliitis