Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Sign in to follow this  
Followers 0
K3LV

[PĀRDOD] Renault Laguna

Sveiki labdien. Jau labu laiku , lauku sētā , aizķēries Renault Laguna 1995 2.2 dīzelītis 61kW. Diemžēl no tā, kas paslēpies zem dzinēja pārsega nekā nav, jo dzinējs gāzu sadales mehānisma defekta dēļ, dzinējs tika sadalīts un nodots dzelžos, bet pašlaik virsbūve un ritošā daļa vēl ir , bet jātiek no viņas vaļā, lai neaizņem vietu. 

Amortizatori un atsperes labas. Supportus gan jau jāiztīra un remkomplektus jānomaina un viss būs Ok.  Virsbūve šur tur rūsējusi, kā jau vecai lamatai. Optika ar  ir pieejama, gan galvenie , gan miglas lukturi.

Lai nu kā, atdošū visu kopā pa 250 eur, bet ja kādam ir interese no kādas īpašas daļas, varam sarunāt par atsevišķu samaksu.

Auto atrodas Mērsragā.

 

thumbnail.jpg

Kā arī, ir alumīnija diski no šī paša auto. Diska izmērs R15, skrūvju loku precīzi nepateikšu, bet ja atmiņa neviļ tad bija 4x100. Ir iespēja piegāde uz rīgu ( diskus nopucēšu pirms pārdošanas, kādus divus gadus šķūnī nostāvējuši.)

 

thumbnail.jpg

 

Par vairāk informāciju, droši rakstiet.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0