Jump to content
Sign in to follow this  
Shame`

CSGO DPI / OPENGL ?

Recommended Posts

Neteikšu kad tā ir pamacība kaut kāda tipa no manīm,bet par šo varat palasīt sīkāk forumos/googlē.

Lielakā daļa spelē to pašu CS:GO ar windows sensity m_rawinput 1 , bet pameģiniet paspelēt ar m_rawinput 0 - lai sensity dod jūsu pelīte nejau ar win sensity.

Ar šo programmu, jūs dodat cs:go lielāku iespēju cs:go, varbūt es kaut ko nepereizi stāstu,bet ar šo programmu es sāku tašīt,un labāk spelēt, izmeģina kāds un padiskutējam par šo fīču.

http://prntscr.com/eogdjc

Instal - https://failiem.lv/u/e5e66svj

Nosaukums - OpenGl . (un contract dzīvāks paliek ) Tikai dīvaini kad daudzi par šo klusē.

• Upvote 1
  • Downvote 3

1 minute ago, lexfromlatvia said:

Bljed, veelreiz un latviski, luudzu.

Ko taa programma dara?

mainās grafika - paliek dzīvāka, un viss sensity iet no tavas pelītes, pa taisno, nejau caur windows sensity, sīkak ja intresē, pameklē googlē info par šo! Un iemacies bez '' bļag '' Paldies!

• Upvote 1
  • Downvote 1

2 minutes ago, lollka said:

Un ez vac tev.

nav gan, es pats spēleju jau kā pusgadu ar šo! :D un simpl / scream spelē ar šo opengl . :D

4 minutes ago, Morth said:

nav gan, es pats spēleju jau kā pusgadu ar šo! :D un simpl / scream spelē ar šo opengl . :D

Mhm, tā pat teica par SweetFX, TimerResolution un visiem tiem alternatīvajiem matchmaking programām, bet nez kpc cilvēki ir dabūjuši par viņiem VAC (Lielu daļu tik un tā noņēma, jo bija nepamatoti).

• Upvote 1

Just now, lollka said:

Mhm, tā pat teica par SweetFX, TimerResolution un visiem tiem alternatīvajiem matchmaking programām, bet nez kpc cilvēki ir dabūjuši par viņiem VAC (Lielu daļu tik un tā noņēma, jo bija nepamatoti).

šis neko nedot, vienigi m_ramwinput iekš csgo no 1 uz 0 . Atļauts! ;)

1 minute ago, Morth said:

TimerResolution arī neko īpaši nedeva. Un ja tas dod tikai raw input, tad kādēļ šo komandu konsolē neierakstīt? Uzreiz programa ir vajadzīga?

Just now, lollka said:

TimerResolution arī neko īpaši nedeva. Un ja tas dod tikai raw input, tad kādēļ šo komandu konsolē neierakstīt? Uzreiz programa ir vajadzīga?

manuprāt tev pat neies m_rawinput 0 pelīte neies, screams spelē ar šo programmu, jo programma m_rawinput dod tiešo sensity no pelites. ;) nevienā forumā ja palasa info par šo programmu, nav neviens dabujis vac. ;) 

Ja uz pelītes neiet raw input, neviena programma to neizmanīs, jo tad pašā pelītes čipā ir integrēta akselerācijas maiņa un kursora smoothing. Un paķert VAC var tikuntā ja citi to nav izdarījuši, jo VAC nav pilnīga sistēma, un tajā ir daudz problēmu, kautkas nedaudz no ierastā, un rip.

14 minutes ago, lollka said:

Ja uz pelītes neiet raw input, neviena programma to neizmanīs, jo tad pašā pelītes čipā ir integrēta akselerācijas maiņa un kursora smoothing. Un paķert VAC var tikuntā ja citi to nav izdarījuši, jo VAC nav pilnīga sistēma, un tajā ir daudz problēmu, kautkas nedaudz no ierastā, un rip.

tad kāpēc man nav vac ?

Just now, lollka said:

Uzreiz nekas nav :facepalm:

nu nezinu, vairāk jau kā 7. mēneši spēleju, un nekas tāds nav :D

9 hours ago, Morth said:

Tad kur prikols ladet, ja var console - m_rawinput 0??

29 minutes ago, ReinissB said:

Tad kur prikols ladet, ja var console - m_rawinput 0??

Ja palasīsi augstāk, tad sapratīsi 'Prikolu'.

Edited by Trixx-

Lielākais bullshits ko esmu redzējis, un tajā programā var "Run custom file before launch" izsaka visu. Es arī gribēju izmantot SweetFX, bet beigas vienkārši monitora settingos samainīju saturation un tas deva tādu pašu labumu. Piekrītu lolkai.

2 hours ago, Reķis said:

SweetFX matchmakingā nav aizliegts!

Pats izmantoju vairāk par gadu.

Aizliegts ta nav, bet citi parāvuši false vac banu.