Jump to content
eclipzh

HAS.LV Gudrību Krājumi

Recommended Posts

Te varam ielikt dažādas epic sarunas saistībā ar šīs komūnas reģistrētajiem lietotājiem

gunther - supervaronis kurš prot "mētāt pipe*i!"

@gunther: Nesmu no tiem kas mēta pipeli ineta , un vardus neminu

Edzuss "smieklīgais joks"

@ Edzzus : @gunther Kas būs ja tevi nokaitinās?

@ satin džointu: @Edzzus viņš pasūdzēsies savai mammai :D

@ Edzzus: @satin džointu Nē viņš uzsprāgs! Mahaha!

Te ir atļauts ievietot tikai citātus nākamais,kas neieliks citātu dabūs warn.

ReNuSs* : (14 September 2012 - 15:43)

DJkikisa? ieliec pamacibu ka var nonemy 2.3.6 forumam to sudu nost? un vel ieliec ka var lai kad registrējas prasa skype niku?

un djkikisa atbalsta tādu lētuci help and support foruma , bernudarzs !

Edited by enygma
Pats tu esi bērnu dārzs, tur topikā ar lieliem sarkaniem burtiem izvelcts, ka šeit nevar postot vienkārši, taču tu tāpat posto. Piedomā pie sevis teiktā. +1.warning.

Nu tad satausat un tad tik reklamejiet ,savadak tavu atkritumu kasti visi nomelnos no <head> līdz <body>, tas ir domāts no galvas līdz kājām.

es neesu main/supports

2.

Intel Core i 9

RAM: 32GB

Video Karte: 16GB

Operatorsistema: Linux Debian 9,0

Cietais disks: 8TB

3.

Main/Supportam ir 22 gadi

,

un kā tu vari spriest pec vecuma ja es rakstu nevis Main/support so ieteikumu?

EvilSpeh Rīt 15:00 saņemsi IP banu, ja līdz tam laikam neuzrādīsi tiešus pierādījumus, ka dizains un tā kods ir Tavs īpašums, vai arī cilvēku, kurš ir šī dizaina īpašnieks, un protams arī pierādījumus par to, ka šis dizains ir tieši Tev.

? es esmu slikts, ceru man nebus warn par dubble post vnk shito nevareja neielikt

Tev kādas problēmas, ka visu laiku posto visur lieki? Kam tev šeit postu skaitu vajag lielu? Acc te jau nedabūsi.

P.S Priekš pirmā dizaina tīri sakarīgs, tik jāskatās cik caurumu ir html. Paldies, būs man no kā pamācīties.

amm kads var pateikt ka var noladet kadu filmu vai ari kadu multni no neta vnk gribu kauko saladet un iemest felsa un tad caut TV skatities

piem ka var noladet no sim

www.fof.lv

www.kinoportals.lv

www.youtube.lv

Kad izlasiju par multeni visu sapratu :D

Kad izlasiju par multeni visu sapratu :D

A kur kāda multene? :D

Edited by afee`
Tēmas sākumā izcelts ar sarkaniem lieliem burtiem, ka tā pat vien postot nevar. Uzskatīšu šo par lieku postu! +1 warning

Sveiki hasieši!

Ludzu var kads palidzet kapec man radas  Table 'rgc_forums.users' doesn't exist??

Da cik tu vari uzdot tik debīlus jautājumus? taču skaidri rakstīts, ka šāda tabula datubāzē nepastāv! nu vai arī vnk samaini @ config.php vai kurā vietā atrodas tāda lieta, kā: rgc_forums un pārlabo uz savu datubāzi..

Vai arī nav ko zagt dizainus. :D

Ja pat nemāk uzstādīt. :/

@ jerrod iedo savu skype plzz!

:D + warn ! q*-*p

59szk1brdg6sh3lgl2oh.jpg

Es diemžēl nevarēju neielikt. Smieklīgs čalis. =D

Labi iznesa cauri :D

Edited by martiny
Te ir atļauts ievietot tikai citātus nākamais,kas neieliks citātu dabūs warn. <- Rakstīts ar lieliem sarkaniem burtiem. +1.warning.

Kapē uzmet šo Warning: require(/functions.php): failed to open stream: No such file or directory in C:\xampp\htdocs\include\online.php on line 28

Fatal error: require(): Failed opening required '/functions.php' (include_path='.;C:\xampp\php\PEAR') in C:\xampp\htdocs\include\online.php on line 28

?

Un Paldies par scriptu

Warning: require(/functions.php): failed to open stream: No such file or directory

Nesapratu

bet man jau ir vins uzlikts lol

Sveicināti hasieši pārdodu hostingu + domainu

Hostings un domains ņemts pie nano

Hostings tika nopirkts 2 dienas atpakaļ - domains spelejam.lv

Domains arī tika nopirkts 2 dienas atpakaļ

CENA : 10ls Ibanka

amm... Okey. Pirms pāris gadiem līdz mūsdienām visiem sīčiem bija noslieces "Sveiki, mani sauc Solvita, esmu 14 gadus veca meitene. :***"

Tagad tiešām sākas jauna wanna bēēē ēra "Sveiki, mani sauc Viktors, esmu 67 gadus vecs, Cs spēlēju uzreiz pēc iznākšanas, iepriekš biju šāvis cilvēkus tikai in real life."..

P.s. Te nav CS projekts un nevienam neinteresē cik ilgi Tu cs esi spēlējis, vismaz paskaties kur Tu reģistrē savu dirsu!

afee citāts no šī topika >

kārtējais krutais skriptotājs

aglygdur75nw2axth0nn.png

Jā, es taisu serverus un pārzinu visu kas kur stāv utt. Šoreiz nezināju, problēmas?