Jump to content
Sign in to follow this  
XFaucets

[PSD] Play Market under construction

Recommended Posts

Priekš sevis uz ātro uztaisīju, ja nu kādam pēkšņi arī savajagās, lai nav pašam jāveido hehe.

PSD - Download

EDIT: Tikko pamanīju labo apakešējo stūri nedaudz pielabot vajag, bet nu tas tā.

play_market_underconstruct.png

Edited by XFaucets

1 hour ago, Lichter said:

Tu saliki kopā 2 bildes?

1) https://storage.googleapis.com/support-kms-prod/D90D94331E54D2005CC8CEE352FF98ECF639

2) Jebkādu under construction bildi.

Es nenācu šeit lai man te kritiku izteiktu, photoshop nelietoju vienkārši uz ātro uztaisīju jo vajadzēja. Doma bija tāda ja kādam pēkšņi uz ātro savajagas tādu bildi, lai var nolādēt un uzlikt. -_- sāk jau tracināt tādi kā tu. 

9 minutes ago, rainbow said:

Kāpēc nevarēji vienkārši to tekstu nolikt pa vidu, lai var izlasīt, aptuveni šādi:

6fea495b3271b6e39decc573c8425734.png

Un kāpēc sapisi to stūri orģinālai pogai?

https://failiem.lv/u/f2xxhatc

Jo man vajadzēja tā lai būtu ka man ir. 

Man tāds stūris nerādās. Bet nu nedaudz biju pa daudz nogriezis, centos piezīmēt klāt, un man viss normāli rādas. Nelietoju photoshop ikdienā tāpēc nezinu ko katra funkcija dara, tā tik uz ātro uztaisīju. 

edit: es laikam aizmirsu saglabāt pēdējās izmaiņas tajam psd failam tāpēc tāds stūris. 

Edited by XFaucets
  • Upvote 1
  • Downvote 5

kā jau reiz LoyC teica - tāpēc tas ir forums, lai diskutētu, t.sk. kritizētu

es personīgi arī nesaprotu tēmas vērtību - nejaušā kārtā izvēlēta bilde ar lentīti apkārt, tad ko īsti Tu piedāvā? lentīti?

.. tad vēl tā lentīte arī jāpielāgo konkrēta izmēra bildei, kuru es izvēlēšos

saprastu, ja Tu uztaisītu veselu paku ar lentīšu kolekciju, kuru pats taisītu, tad uzreiz plusiņš lidotu

• Upvote 1
  • Downvote 1

1 hour ago, Korijs said:

kā jau reiz LoyC teica - tāpēc tas ir forums, lai diskutētu, t.sk. kritizētu

es personīgi arī nesaprotu tēmas vērtību - nejaušā kārtā izvēlēta bilde ar lentīti apkārt, tad ko īsti Tu piedāvā? lentīti?

.. tad vēl tā lentīte arī jāpielāgo konkrēta izmēra bildei, kuru es izvēlēšos

saprastu, ja Tu uztaisītu veselu paku ar lentīšu kolekciju, kuru pats taisītu, tad uzreiz plusiņš lidotu

Tu pirms kaut ko iepļūtī, izlasi ko es rakstīju. Vēlreiz atkārtošos. Tas bija veidots priekš manis... Atslēgas vārds - manis. 

Šeit es izliku lai ja nu kādam pēkšņi tāda bilde ir vajadzīga, takā pašam savajadzējās un Google gatavu risinājumu neatradu... Vēl nesaprati? 

Taisat ciet topiku... 

EDIT: Korij, skatos tev ar saprašanu pašvaki.

Edited by XFaucets
  • Upvote 1
  • Downvote 7

33 minutes ago, XFaucets said:

Tu pirms kaut ko iepļūtī, izlasi ko es rakstīju. Vēlreiz atkārtošos. Tas bija veidots priekš manis... Atslēgas vārds - manis. 

Šeit es izliku lai ja nu kādam pēkšņi tāda bilde ir vajadzīga, takā pašam savajadzējās un Google gatavu risinājumu neatradu... Vēl nesaprati? 

Taisat ciet topiku... 

man gan šķiet, ka Tev ir problēmas, jo Tu veidojis sev, un tagad pievienoji to publiskai koplietošanai diskusiju forumā, kas vēl nav skaidrs?

atkal kārtējais, kurš raujas no ķēdes nost, kā kāds ko ne pa prātam iekomentē

leksotanils var steigt palīgā

• Upvote 1
  • Downvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.