Jump to content
Sign in to follow this  
GeneRaL1

[ STEIDZAMI ] PĀRDODU STEAM AKK

Recommended Posts

Sveicināti! Vēlos pārdot savu "Steam" lietotāju. Bija ieguldīts daudz laika un spēku šajā, bet izlēmu savu dzīvi ar spēlēm vairs nesaistīt, pārdodu steidzami par mazāk nekā pusi no cenas līdz 10.03.2017, tikai par 90.00  60.00 Euro. Ja līdz šim laikam neviens nepērk, tad es atdodu to savam brālim un viņš jau tirgos par 200.00 Euro neierobežotu laika posmu. Braucu ārzemēs, tāpēc tik lēti un steidzami, kā arī vēl ir labs saraksts ar papildus maksas spēlēm. Domāju, ka šo iespēju vērts izmantot, vismaz tamdēļ, lai pārdot dārgāk! "Steam" vērtība ir vairāk par 200e! Ar reālu pircēju, varam vienoties par cenu, rakstām privāti PM vai inbox - amigos229@inbox.lv

https://steamcommunity.com/profiles/76561198067154342/

P.S. Piedāvājat arī savas cenas, uzklausīšu ikvienu.

Edited by GeneRaL1
  • Downvote 3

Tas ka steamdb rāda ka vērtība ir 234€ un 93€ ar atlaidēm nenozīmē to ka viņš ir tā vērts. Viņš nav 90 eiro vērts, kur nu vel 200.

• Upvote 3

28 minutes ago, wolfeens said:

@Samperis133 Jānis nav tas cilvēks kurš ies ar to huiņu nodarboties, viņš ir mans labākais draugs un es pazīstu viņu ļoti labi, par SCAM šeit var neuztraukties. ;)

:D:D

Tas profils točna nav viņš, to var redzēt pēc iepriekšējajiem nickiem un draugu vēsturi, visi ķīnieši draugos viņam ir bijuši un tad pēkšņi izdzēsti. Profils noteikti ilgi nestāvēs viņa rokās.

• Upvote 1
  • Downvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.