Jump to content
Sign in to follow this  
Cilvēks.

Uzmanieties!

Recommended Posts

Informācija tiek eksportēta uz word dokumentu, pagaidām. Ja profils netiks atgūts informācija tiks publicēta atpakaļ.

Edited by Cilvēks.
  • Upvote 1
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Es tiešām nesaprotu jēgu iegādāties profilus ar pāris spēlēm.. kāpēc cilvēki nemācas un nenopērk spēles paši. 

nav jau tā, ka par šo profilu netika maksāts. Noteikti CS:GO būtu sanācis un H1Z1 var no krievu saitiem kaut kodu nopirkt. Tā vietā, lai normāli nopirktu, cilvēks tiek appists. 

Tur reāli nav pamata pirkt profilu.. Pāris spēles, ātrāk var uztaisīt jaunu profilu un nopirkt tās spēles nekā veikt kaut kādas maiņas. 

+ neviena iestāde tev neies par pāris eiro un steam kontiem kaut ko darīt. Tev būs vēl jāiestāsta policistam, kas tas tāds steam konts ir. 

Mana posta morāle: beidz būt muļķis ( jebkurš kurš lasa ) un nopērc spēli pats. Pilni krievu saiti, G2A, lai par kapeikām spēles nopirktu ja negribi no steam pirkt. 

Jebkuru steam profilu var atgūt. Es varētu pārdot savu nu jau novecojošo profilu ar 197 spēlēm kādam par 49.99Eur - http://steamcommunity.com/id/dolce23

man samaksās un es kontu atgūšu, jo man ir karšu dati ar kurām tika iegādātas spēles no sākta gala un pie kājas tas authenticator. 

  • Upvote 11

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.