Jump to content
Sign in to follow this  
themelnraksts

INSTASMIEKLI

Recommended Posts

Sveiks, draudziņ.

Vēlies pasmieties par jokiem sēžot instagram? Tev jāpieseko profilam @instasmiekli

Jauni joki tiek vietoti katru dienu, kā arī pieejamas reklāmas par, kurām vairāk info vari iegūt

necilajā saitē - instasmiekli.pe.hu

Apmeklējot saiti instasmiekli.pe.hu redzēsi arī sekotāju skaitītāju, ja kādreiz interesēs cik smējēju ir lapai.

Instagram links:

https://www.instagram.com/instasmiekli/

Saita links:

http://www.instasmiekli.pe.hu/

• Downvote 7

es, piemēram, ja regulāri sēžu instagram un skatos tos jokus, tad kurā momentā man ir vajadzība doties uz saiti? no tā viedokļa, dēļ kā tur būtu vērts ievietot reklāmu

• Upvote 2

41 minutes ago, Korijs said:

es, piemēram, ja regulāri sēžu instagram un skatos tos jokus, tad kurā momentā man ir vajadzība doties uz saiti? no tā viedokļa, dēļ kā tur būtu vērts ievietot reklāmu

Cik es sapratu, reklāmu ievietotu instagram profilā. Kā bildi?

Pačekoju profilu un man neviens no jokiem [ja tie skaitās kā joki] nelikās smieklīgi, pat nepasmaidīju ;(.

• Upvote 2
  • Downvote 2

17 hours ago, themelnraksts said:

Jauni joki tiek vietoti katru dienu, kā arī pieejamas reklāmas par, kurām vairāk info vari iegūt

Kā man šo te vajadzētu saprast?

Man liekas, ka majaslapā būtu labāk, ja izvilktu ārā jokus no paša IG, vai arī paši tur augšupielādētu vēlreiz, tad vismaz no mājaslapas būtu kāda jēga, citādi tādu neredzu. Iespējams, ka arī tad kāds vismaz pirks tās reklāmas overpriced wild_punis.gif

• Upvote 3

22 minutes ago, PlayzLv said:

Kā man šo te vajadzētu saprast?

ej spamo citus topikus klaun punis.gif

Just now, Lichter said:

Man liekas, ka majaslapā būtu labāk, ja izvilktu ārā jokus no paša IG, vai arī paši tur augšupielādētu vēlreiz, tad vismaz no mājaslapas būtu kāda jēga, citādi tādu neredzu. Iespējams, ka arī tad kāds vismaz pirks tās reklāmas overpriced wild_punis.gif

Saits netiek akcentēts, tur vienkārši uzglabājas informācija par reklāmām un ir cilvēki, kas pērk tikai nebija apkopots info par to.

Edited by themelnraksts
  • Downvote 4

6 hours ago, Lichter said:

Ja izvilktu no IG bildes būtu ok tā lapa. Nav overpriced ja godīgi, vienīgi tas, ka tie sekotāji ir safermoti.. jēga nekāda. 

Vai arī, lai autors parāda statistiku ar cik view utt. Ja ir ok, nopirkšu par tādu ciparu kaut uz visu gadu. 

5 minutes ago, Dolce said:

Ja izvilktu no IG bildes būtu ok tā lapa. Nav overpriced ja godīgi, vienīgi tas, ka tie sekotāji ir safermoti.. jēga nekāda. 

Vai arī, lai autors parāda statistiku ar cik view utt. Ja ir ok, nopirkšu par tādu ciparu kaut uz visu gadu. 

safermoti nu gan nav, viss notiek liekot jokus, dienas laikā pieseko 100-200 cilvēku, jo vairāk sekotāju, jo mazāk, protams, pienāk.

ja vēlies redzēt statistikas sazinies ar mani privāti, parādīšu attēlu skatījumus dienā, izaugsmi un citas lietas.