Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

LoyC

Parādi savu vāģi

55 posts in this topic
On 08/08/2017 at 11:32 PM, DEST D said:

Esmu vēl uzrakstījis kad tas ir v6, kurš daudziem nepatīk, bet man gan nav nekādu iebildumu, viss iet kā vajag. Pirms pirku, daudzi teica, lai nepērku v6, bet par spīti nopirku un labāk vairs nevar gribēt. Nu slikti nebūtu, ja būtu s6,rs6 uz kuru jau lēnām acis metu ^^

man būtu sasodīti žēl braukāt ar rs pa latvijas ceļiem

4

22 hours ago, BOTNAME. said:

man būtu sasodīti žēl braukāt ar rs pa latvijas ceļiem

Mazliet sanāca pakratīties pa latvijas ceļiem ar RS6 V10 TFSI, nebija tik traki, bet te nav ko darīt auto ar 500+ lopiem. Tāda maza stumdīšanās vien sanāk.

RS 6, ir salīdzinoši augsts, un zemi īsti neskrāpē. Žēl jau ir tas, ka nedabū dzinējs kārtīgi izskrieties.

0

BMW 320, 2000.gads, 2.0 dīzelis čipots ~150zs.

Kopš manā īpašumā:

*Jauns kloķvārpstas skriemelis, rullīši, siksnas, utt.

*Sataisīti dažādi tehniski un vizuāli sīkumi.

*Jauni bremžu loki.

*Vakar ieliku jaunu salonu.

Planā:

*Sagatavot skatei.

*Jauni R16/R17 diski ar plauktu.

6

v6 2.5 dīzelis.

Kad sāksies problēmas, nevarēsi tikt vaļā, neviens tādus vairs nepērk, jo nostāsti ir šausmas.

0

On 8/14/2017 at 0:02 AM, alov said:

v6 2.5 dīzelis.

Kad sāksies problēmas, nevarēsi tikt vaļā, neviens tādus vairs nepērk, jo nostāsti ir šausmas.

nav tik traki. Ja kopj un nejāj tad ir ok! Pašam ir divi gabali. Viens 2001 gada 2.5TDi V6 - Avant un otrs 2002 gada 2.5TDi V6 - Avant . Abiem nesen pilnigi jaunas skates izietas un kalpo godam.  Nedaudz uztraucos par čipošanu, bet gribētu izmēģināt. :D 

0