Jump to content
Sign in to follow this  
Chewie

Deleted

Recommended Posts

5 minutes ago, TheIronMinerLv said:

Kas ir "valis"?

Cilvēks ar naudu, ziedotājs, pakalpojumu pircējs. Šinī gadījumā investors. 

• Downvote 6

8 minutes ago, Caaliitis said:

Cilvēks ar naudu, ziedotājs, pakalpojumu pircējs. Šinī gadījumā investors. 

Veiksmi atrast cilvēku, kas pat neko nav redzējis un nākotnes plānus ar projektu.. :D Nekā personīga, bet mēnešnieks vai uz neilgu laiku serveris - nav verc.

Edited by Lade
  • Upvote 5
  • Downvote 1

Just now, Lade said:

Veiksmi atrast cilvēku, kas pat neko nav redzējis un nākotnes plānus ar projektu.. :D

Viss tiks apspriests privāti. Tādēļ ir pievienoti kontakti :)

• Upvote 1
  • Downvote 1

13 minutes ago, pomelo. said:

Atmaksa bonuss serverī? Nopietni?

Es nerunāju par atmaksu. Tie ir bonusi, kā arī, viss vienmēr ir runājams, protams, tikai jāmāk.

• Downvote 4

3 hours ago, Caaliitis said:

Viss tiks apspriests privāti. Tādēļ ir pievienoti kontakti :)

Neesi aizdomājies, ka labāk būtu šeit pastāstīt? Es domāju, labāk taču ir uzreiz uzrunāt cilvēkus, nevis aicināt uz skype un sazin, ko tur darīt..

2 hours ago, Caaliitis said:

Es nerunāju par atmaksu. Tie ir bonusi, kā arī, viss vienmēr ir runājams, protams, tikai jāmāk.

Spriežot pēc tā, ka ziedotājus un vēl cilvēkus vajadzēs priekš tā, lai uzturētu minecraft serveri, tad tikai labākais bonuss būs - serverī adminka.

Edited by Lade
  • Upvote 1
  • Downvote 1

17 hours ago, Lade said:

Neesi aizdomājies, ka labāk būtu šeit pastāstīt? Es domāju, labāk taču ir uzreiz uzrunāt cilvēkus, nevis aicināt uz skype un sazin, ko tur darīt..

Skaips ir ērtāka platforma, nekā has, lai iepazītos ar cilvēku, jo man svarīgas ir 2 lietas - personība, iniciatīva. To vislabāk ir uzzināt sarakstoties ar cilvēku.

@Lade Editot postus, lai tu izskatītos labāk, nav skaisti. Kā arī kāda tev atšķirība, kā katrs bīda savas lietas? Gribētu iesaistīties parpasītu privāti :)

Edited by Caaliitis
  • Downvote 10

19 hours ago, Caaliitis said:

Skaips ir ērtāka platforma, nekā has, lai iepazītos ar cilvēku, jo man svarīgas ir 2 lietas - personība, iniciatīva. To vislabāk ir uzzināt sarakstoties ar cilvēku.

@Lade Editot postus, lai tu izskatītos labāk, nav skaisti. Kā arī kāda tev atšķirība, kā katrs bīda savas lietas? Gribētu iesaistīties parpasītu privāti :)

u m8. Es vispār neko neesmu editojis tagad un tikai ieskatījos topikā, ka tu esi salicis maniem postiem mīnusus, lai visus +9 plusiņus nolīdzinātu uz 0. newbie bot, gl kid

• Upvote 8

tas gadījumā tu man skype nerakstīji kādu laiku atpakaļ ka meklēji invsetorus, un pēc tam man rakstīja tavs paziņa kas man gribēja resell serveri kas maksā 40 eur mēnesī pa 70 :D - no sākuma izliec kaut 2 teikumos ko sīkāk pa projektu, jo savādāk ne investorus, bet tik mīnusus dabūsi

• Upvote 3

1 hour ago, dainis said:

tas gadījumā tu man skype nerakstīji kādu laiku atpakaļ ka meklēji invsetorus, un pēc tam man rakstīja tavs paziņa kas man gribēja resell serveri kas maksā 40 eur mēnesī pa 70 :D - no sākuma izliec kaut 2 teikumos ko sīkāk pa projektu, jo savādāk ne investorus, bet tik mīnusus dabūsi

Wasnt me :D Serveri OVH ņemšu.

Edited by Caaliitis

On 09.01.2017 at 3:51 PM, Caaliitis said:

Pšalaik ir pasūtīts dizains. Pēc tā izveides tiks izstrādāta mājaslapa kopā ar forumu, sms veikalu, statistiku un iespējams klanu sistēmu.

viss skaidrs.

• Upvote 4

3 minutes ago, kaasis said:

viss skaidrs.

Kas tieši? Tu domā projektam ar laiku sevi nevajadzētu uzturēt? 

• Upvote 1

1 hour ago, Seathin said:

No sākuma itkā jāizveido serveris, un tad jādomā par SMS shop, nevis - nauda, nauda, nauda.

Bullshit. Tu atvērtu veikalu bez kases aparāta? Tu pabrauktu ar mašīnu bez degvielas? Un nav doma nauda nauda nauda. Tev ir pārāk maza sapratne par potenciālo integrāciju projektā. Viss ko tu saproti ir standarts, kas ir visos projektos. Viss tiks rakstīs no 0,protams, frameworki tiks izmantoti,tāpēc arī ir jāpiemin, ka būs custom. Nebūs kā lielākā daļa projektu, kur viss ir salīmēts no pus gataviem skriptiem, kuri iespējams ir zagti utt. Šim visam pieeju nopietni. Laikam pat pārāk. 

• Upvote 3
  • Downvote 2

2 hours ago, Caaliitis said:

Bullshit. Tu atvērtu veikalu bez kases aparāta? Tu pabrauktu ar mašīnu bez degvielas? Un nav doma nauda nauda nauda. Tev ir pārāk maza sapratne par potenciālo integrāciju projektā. Viss ko tu saproti ir standarts, kas ir visos projektos. Viss tiks rakstīs no 0,protams, frameworki tiks izmantoti,tāpēc arī ir jāpiemin, ka būs custom. Nebūs kā lielākā daļa projektu, kur viss ir salīmēts no pus gataviem skriptiem, kuri iespējams ir zagti utt. Šim visam pieeju nopietni. Laikam pat pārāk. 

Vispār jau viņš pareizi visu pateica, Tu putrojies kaut ko. Sākumā ir jābūt pamatam, pamats ir tas ko Tu esi ielicis projektā, ja tas ir tikai "sms shop", jeb Tevis dēvētā "kase", tad sanāk, ka Tu esi nopircis kasi bez tā "veikala", kur loģika? :D

• Upvote 2

2 hours ago, akka said:

Vispār jau viņš pareizi visu pateica, Tu putrojies kaut ko. Sākumā ir jābūt pamatam, pamats ir tas ko Tu esi ielicis projektā, ja tas ir tikai "sms shop", jeb Tevis dēvētā "kase", tad sanāk, ka Tu esi nopircis kasi bez tā "veikala", kur loģika? :D

Kasē visi liks naudu, lai viņš varētu atvērt veikalu :)

• Upvote 2
  • Downvote 1

54 minutes ago, Lichter said:

Kasē visi liks naudu, lai viņš varētu atvērt veikalu :)

nah*j tad tādu veikalu - ir prece ir nauda

• Upvote 2
  • Downvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.