Jump to content
Sign in to follow this  
cripton

Čau visiem !

Recommended Posts

SVEIKS *HAS.LV*

Tātad, sveiki visiem. Mani sauc Reinis, šo komūnu man ieteica kāds draugs.  Apskatīju, izskatās diez gan sakarīgs. Jo patīk datori, gamings, un spēles. Tātad, man ir 15 gadi. Esmu no Bauskas puses. Brīvajā laikā spēlēju florbolu, eju uz svaru zāli. Kad na ko darīt, uzspēlēju datoru - Cs:GO.  Vasarās parasti ņemos ar savu rolleri. Patīk arī mototehnika ! Ceru šeit satikt jaunus draugus interesantus cilvēkus un kaut ko iemācīties saistībā ar datoriem . ;)

Edited by cripton
  • Upvote 2
  • Downvote 3

34 minutes ago, KayC said:

Te nemāca,te ir divas lietas kuras notiek , 1. Tevi nodirsīs un ņihuja nepalīdzēs.  2. Paveiksies un kāds tev atbildēs sakarīgi . 

čau,mani sauc sindija un man ir 15 gadi,patīk pupturi. 

Tikai tad, ja esi lohs, kurš nemāk normāli paprasīt palīdzību.

• Upvote 8
  • Downvote 1

tas vai tevi nodirš ir atkarīgs no paša attieksmes un to, cik tu pats esi spējīgs jau līdz palīdzības lūgšanai atrast vai iemācīties

• Upvote 7
  • Downvote 1

17 minutes ago, rainbow said:

čau. cik ilgi ej uz zāli? pulverus ar lieto?

No 2016 gada Septembra, tos nelietoju, bet  katru dienu izdzeru 1 piena spēku, 1 - 2 jogurta dzeramos proteīnus .

• Upvote 3
  • Downvote 2

6 hours ago, cripton said:

No 2016 gada Septembra, tos nelietoju, bet  katru dienu izdzeru 1 piena spēku, 1 - 2 jogurta dzeramos proteīnus .

Cik vari pacelt guļus ? Un ar vienu roku stāvus?

Just now, dizyy said:

Cik vari pacelt guļus ? Un ar vienu roku stāvus?

Uz grudaka guļus pēc 2 nedēļu atpūtas pacēlu 65 Kg, un ar vienu roku 35 kg hanteli varu pacelt 10x kaut kur . Ar kājām 90kg spiežu! 

• Upvote 1

13 hours ago, cripton said:

Uz grudaka guļus pēc 2 nedēļu atpūtas pacēlu 65 Kg, un ar vienu roku 35 kg hanteli varu pacelt 10x kaut kur . Ar kājām 90kg spiežu! 

Malacis, tā tik turpini. ;) Es ar domāju sākt iet uz svaru zāli, nevari ieteikt ar kādu svaru jāsāk, un kādi vingrinājumi . P.s 15 gadi .

• Upvote 1
  • Downvote 1

7 hours ago, dizyy said:

Malacis, tā tik turpini. ;) Es ar domāju sākt iet uz svaru zāli, nevari ieteikt ar kādu svaru jāsāk, un kādi vingrinājumi . P.s 15 gadi .

Nu pieņemu kad kaut kādus vingrinājumus taisi, piemēram atspiedies. Vari sākt ar 20kg hanteli, ja vari. Kādas 10x katrai rokai, guļus uz grudaka paņem 30kg, pirms tā celšanas kādas 20 reizes 20 kg stieni pacilā, un tā kādu nedēļu lai organisms pierod. Un tad sāc likt pamazām klāt, skaties pats, cik vari. Un ēd daudz olbaltumvielas, lai ķermenim ir uzturvielas, un var augt. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.