Jump to content
Sign in to follow this  
Tvery

Sveiki no Tvery

Recommended Posts

Sveiki, Has.lv!

Esmu arī ieradies pie jums ciemos, skatos, ka šeit ir daudz grafiķotāju kā arī var iemācīties HTML css un visādas noderīgas lietas web dizainam. Piesaista forumi kur aktīvi notiek grafiķošana... Domāju sasveicināšos, lai cilvēkiem nerodas jautajums : Kapēc es šeit esmu un kapēc piereģistrējos?

Atnācu nedaudz pagozēties šajā forumā, tad jau redzēs vai uz palikšanu vai tā garām ejot. Spēles vairāk nespēlēju nekādas, bet grafiķoju tikai pārsvarā.
Esmu arī mūziķis, kas pa laikam uzspēlē kādā pasākumā.

Ar grafiķošanu nodarbojos jau vairākus gadus, pat neatceros īsti cik, bet esmu dažos grafiķu forumos jau piereģistrējies kādā 2011 gadā.
Ņēmu pauzes utt... kopā kaut kā tie gadiņi jau salasās. Esmu ar pieredzi ārzemju forumos un sigmakinga,fotomanipulācijas stāžu.
Latvijā man ne pārāk laba slava iet pa forumiem, jo ir daži labi, kas pacentušies to sabojāt un aktīvi cenšās vēl bojāt, cerams, ka viss šeit būs labi.
Esmu ieradies pie jums pamācīties, ko nemāku un padalīties ar zināšanām par tām lietām ko māku, un kas varētu palīdzēt jums PS apgūšanā.
Pa latvijas forumiem maz grafiķoju, ir tikai viens, kur pagaidām aktīvi darbojos, varbūt šis kļūs par otro.

Tākā grafiķoju es ārzemju forumos un diezgan aktīvi, man arī ir un būs ļoti daudz resursi ar ko dalīties un ja būs piekrišana viņiem - papildināšu tiklīdz kas jauns uzradīsies.
Ceru, ka uzņemsiet mani savā pulciņā!
Kur mani ceļi šajā forumā aizies, kas to lai zin, bet pagaidām dzīvošos pa PS sadaļu.

Daži mani darbi, kuri man tiešam labi ir izdevušies:

6s9ulg.png

dyt10n.png

s6i1w8.png

119sdmo.png

zus4nk.png

Parādu šeit, lai varētu veidot jaunu svaigu izstādes galeriju, un nevilkt līdzi 100x redzētos darbus.

Paldies par uzmanību!

Tvery!

Edited by Tvery

7 minutes ago, Tvery said:

Esmu arī ieradies pie jums ciemos, skatos, ka šeit ir daudz grafiķotāju kā arī var iemācīties HTML css un visādas noderīgas lietas web dizainam. 

vēl var iemācīties kā nodirst kādu no galvas līdz kājām + heitot

Sveiks

• Upvote 1

uzreiz iesaku nobloķēt Kikisu un veikt upurēšanas rituālu priekš slides - noziedojot 5 eur draugiem.lv

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.