Jump to content
Sign in to follow this  
Stooshi

Domēns.

Recommended Posts

Labdien! Tātad šodien ir pienākusi diena ķerties klāt domēnam kurš manam minecraft serverim ir tik ļoti nepieciešams. Tātad pastaigājos pa internetu un skatījos ka visur domēni maksā 30-80euro, kādreiz bija lētāk, bet vismaz nekādas cheap adreses es vairs atrast nevaru. Varbūt jūs šeit varat ieteikt kādu vietni kur var iegādāties domēnus par sakarīgu cenu kas noteikti nav dārgāka par 10euro. Cerams ka varēsiet palīdzēt

5 minutes ago, Stooshi said:

man ir vajadzīgs .lv domēns, pagaidām ir iespēja ka ņemšu nic.lv, bet varbūt kāds zin vēl lētāku variantu?

Tu sākumā nekur nerakstīji, ka nepieciešams lv. Un lv domēnu tikai un vienīgi no nic.lv, jo tas ir tiešais tirgotājs. Pārējie no viņa pērk.

Just now, DJkikisa said:

Tu sākumā nekur nerakstīji, ka nepieciešams lv. Un lv domēnu tikai un vienīgi no nic.lv, jo tas ir tiešais tirgotājs. Pārējie no viņa pērk.

Aizmirsu piebilst. Nu tad es ņemšu viņu no nic.lv! Varat vērt ciet.

Un lv.domain nemaksā nekādus 20-30.eur , max 13.00 E ( Vari pasūtit domain name - pie sava hostinga, tad tev kā jauniņajam būs vieglāk nevajadzēs parrakstīts ns ierakstus,jo hostings tavā vietā to izdarīs,bet par tēmu, ja esi lietas kursā kas,kur,un kā, tad labāk pa taisno ņemt no nic. Veiksmi!

• Downvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.