Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

gilgelads

LOL

Vai ir kāds kurš vēlas nopelnīt Divdesmit euro?

meklēju GOLD OR PLAT spēlētāju Kurš jaunajam acc izspēlēs 10>10 spēlēm ar win un tiks vismaz gold jeb plat ja Plat tad buš bonuss  Ja ir tad skype = lauritis10

0

Tīri teorētiski, kāpēc pats nespēlē?
Nav laika? - lol
Nemāki spēlēt? - Cmon tad Tev nav jēgas boostoties, Tu norkītsies uz leju dēļ savas sliktās spēlēšanas.

0

Tev uzboosto, un tu apis to cilvēku un nesamaksā viņam un aizpis porm tā kā neko nezinot , uzminēju? Ja ne tad sitiet kaut vai mani nost

Edited by Fally
0

6 minutes ago, Fally said:

Tev uzboosto, un tu apis to cilvēku un nesamaksā viņam un aizpis porm tā kā neko nezinot , uzminēju? Ja ne tad sitiet kaut vai mani nost

Varētu tevi tāpat sasist, tā pat nebutu problēma. Bet tiem kam interese bus, tad tie uzrakstīs bērns :) Nenācu šinī forumā lai karotu ar datortārpiem. Tad nu ja kas nepatīk droši nelasi :)  Nauda man godīksakot problēma vispār nav, bet nju tas tā.
 Tad nu luģums, atsaukties reāliem cilvēkiem :)

0

2 minutes ago, gilgelads said:

Varētu tevi tāpat sasist, tā pat nebutu problēma. Bet tiem kam interese bus, tad tie uzrakstīs bērns :) Nenācu šinī forumā lai karotu ar datortārpiem. Tad nu ja kas nepatīk droši nelasi :)  Nauda man godīksakot problēma vispār nav, bet nju tas tā.
 Tad nu luģums, atsaukties reāliem cilvēkiem :)

Varbūt tu pats esi datortārps kuram nav naudas lai nopirktu dārgu un stipru chempionu? :/

0

Just now, Salduminsh said:

Varbūt tu pats esi datortārps kuram nav naudas lai nopirktu dārgu un stipru chempionu? :/

To vienmēr var noskaidrot,  uzaicinot mani skype, fb,  un atbraukt ciemos   uz studiju ;)  

Vēlies vairāk info par mani, skype ")\

0

1 minute ago, gilgelads said:

To vienmēr var noskaidrot,  uzaicinot mani skype, fb,  un atbraukt ciemos   uz studiju ;)  

Vēlies vairāk info par mani, skype ")\

davaj es gribu but slavens tikai bez taviem sapnisiem,labi?

0

1 minute ago, Salduminsh said:

davaj es gribu but slavens tikai bez taviem sapnisiem,labi?

Skaidrs ka bērns, bet vismaz nepazemo sevi ludzu :)  Nav vēlmes neko darīt neraksti ") Dirst gudri māki, esi tik pārliecināts, katru dienu gaidu ciemos. Matīsa iela 35, studiija :)

0

6 minutes ago, gilgelads said:

Skaidrs ka bērns, bet vismaz nepazemo sevi ludzu :)  Nav vēlmes neko darīt neraksti ") Dirst gudri māki, esi tik pārliecināts, katru dienu gaidu ciemos. Matīsa iela 35, studiija :)

Var jau piekāpt Rīgā ja nebūs ko pizģīt.
Hmm, nevienu studiju es neatradu...

0

Tu esi - http://laurisavotnieks.lv/ ne Ronalds Šulcs. Un arī studija nebūt nav Tava, 15€/h nav dārgi. Un noteikti Tev viņa nav pieejama ikdienā. 

Nemētā no sevis krutu un padomā par attieksmi, mazais mēsl. Ne Tu skolu esi pabeidzis, ne no Tevis fotogrāfs sanāks, turpini degradēties, tikai nebāz savu purnu šeit. 

0

5 hours ago, afee` said:

Tu esi - http://laurisavotnieks.lv/ ne Ronalds Šulcs. Un arī studija nebūt nav Tava, 15€/h nav dārgi. Un noteikti Tev viņa nav pieejama ikdienā. 

Nemētā no sevis krutu un padomā par attieksmi, mazais mēsl. Ne Tu skolu esi pabeidzis, ne no Tevis fotogrāfs sanāks, turpini degradēties, tikai nebāz savu purnu šeit. 

Nesaprotu vienu.. Kāpēc ir tādā gadijumā viņam jādod neīsta informācija? 

0

ja sūti naudu pirmais, tad ir cilvēks kas tevi uzbūstos :)

0

6 hours ago, Lade said:

Nesaprotu vienu.. Kāpēc ir tādā gadijumā viņam jādod neīsta informācija? 

Bērns, ir lietas ko nesaproti :) Vēlies, tad pajautā. Netaisos skaidrot kas ir kas. Jo pat neesi tā vērts, žēl juš nožēlojamos datortārpus. daudz dirš, no dzīves neko nezin :) Bērns no laukiem un viss, kas par 5 euro izdarīs visu :)

-1

Ja tu pats nevari izspēlēt placementus un tikt gold/plat, tad nekāds boosts tev nepalīdzēs.

Tēmu slēdzu

0

Guest
This topic is now closed to further replies.