Jump to content
Sign in to follow this  
Zarinjsh

Čau!

Recommended Posts

Sveiks lasītāj!

Sākšu ar to, ka vecāki nosauca mani par Tomu un nāku no Zariņu dzimtas. Pašlaik aizvadu 19-to savas dzīves gadu un dzīvi pavadu Smiltenē. Protams, ka mācos, kā tas pienākas katram no mums. Brīvo laiku pavadu sportojot, muzicējot un medījot. Sports un medības ir ar mani jau kopš mazotnes un uz abiem pamudināja tēvs. Aktīvi veidoju savu kultūras ceļu un muzicēju kad un kur vien iespējams, galvenokārt skolā, jo skolā pavadu lielāko daļu savas dienas. Smiltenē dzīvoju visu savu mūžu. Necenšos izlēkt sabiedrībā, patīk visu vērot no malas un vērot, lai beigu beigās varu veikt secinājumus. Ar cilvēkiem saprotos labi, ja vien nav kāds kurš uzkrītoši izrāda pārrākumu kaut kādā jomā, uz to neatbildu ar patiku. Virtuālo pasauli sāku iepazīt jau pirmajā klasītē, ka jau vairumam, viss sākās ar 1.6. Vēlāk jau nāca klajā arī jaunā versija spēlei, bet nu arī tajā esmu pavadījis pietiekami daudz laika un neredzu tam vairs jēgu. Tagad forumos uzturos vien informācijas dēļ. Mūža sapnis ir dienēt armijā, kāds arī ir mans plāns beidzot vidusskolu. Allaž esmu sapņojis par formastērpu ar latvijas karogu pie krūtīm, tādēļ eju uz savu mērķi uz 110%. Novēlu katram dzīvē atrast savu jēgu un mērķus, jo dzīve bez mērķiem nav baudāma. 

Ar labvakaru un cieņu, Toms!

original.png

Edited by Zarinjsh

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.