Jump to content
mansvards

Bitcoin tēma

Recommended Posts

7 minutes ago, themelnraksts said:

706.26$ par vienu bitcoin, nezinu gan vai tu gribētu iegādāties.

Viņš jau varētu arī iegādāties 0.01 bitcoinu par aptuveni 7 eiro.

rēcīgi - 16 gadā bitcoins 709$ - čalim varējat paradit kur noprikt, tagad butu 15K$

• Upvote 8

3 hours ago, alov said:

rēcīgi - 16 gadā bitcoins 709$ - čalim varējat paradit kur noprikt, tagad butu 15K$

nevar jau zināt kā ar to bitcoin ies, jeb kuru brīdi var nokrist pat atpakaļ uz tiem 709$.

Edited by kaasis

5 minutes ago, kaasis said:

nevar jau zināt kā ar to bitcoin ies, jeb kuru brīdi var nokrist pat atpakaļ uz tiem 709$.

Jebkuru brīdī var arī uz 0,  jo ir raksti ka kriminālās aprindas lēnām pamet bitcoin un pāriet uz alt coins 

• Upvote 4

Es vispār neizprotu jēgu mest savu pusdienu naudu kriptovalūtās, kā iespējams tagad daudzi grib darīt. Es uzskatu, ka ja tu tur ieguldi, tad tu ieguldi 500+ euro, lai pēc tam jūtamu profitu cel ārā, nevis, piemēram, pusgada laikā uzpelni 30 euro un 8euro atdod komisijā.. Bet nu es arī neesmu par to tik ļoti intersējies, varbūt arī ir dikti izdevīgi.

Edited by Haijfaiv
  • Upvote 2
  • Downvote 3

Bitcoin šobrīd noteikti nē, bet nu altcoinos gan var likt. Un kāds tev 30EUR pusgada laikā

• Upvote 2
  • Downvote 2

VeChain, Ripple, TRX - future coins

Ja tu vēlies iegādāties coinus, tad to tu vari izdariit coinbase, bet tur ir tikai 4 kripto - btc, bch, eth, litecoin. Kurus tu vari nopirkt no 10eiro ja nemaldos un pēc tam transferot uz kādu no biržām, piemēram, binance.com. un tur tu vari iegādāties arī tās valutas ko es mineeju augstak.

Bitcoin pats neiesaku pirkt, tās transakcijas komisijas maksas ir vnk nedaudz par traku salidzinajuma ar eth un litecoin... Pazaudesi vienkarsi naudu.

Un jā, daudzi saka, ka btc uzleks 2018 gada laikā vismaz līdz 100k.. Tā kā domājat kur investēt, tomēr labāk nekā kaut kādos skinos... :))

6 hours ago, sLIDe said:

Bitcoin šobrīd noteikti nē, bet nu altcoinos gan var likt. Un kāds tev 30EUR pusgada laikā

Kāpēc ne? Tas ir pirmais coins, vins nekur nepazudis, tas, ka tu esi lasijis kaut kur, ka vins pazudis utt - ta noteikti nebus. Un cena nekritis tik izteikti, pat ja nokritis lidz tiem 10k - labakais bridis, kad tiesi nopirkt, jo pēc pāris mēnešiem cena bus 20+, nu tas ir tīri mans viedoklis, vajag iedziļināties kriptopasaulē, tad arī nebūs tik muļkigu komentāru no tavas puses :))

P.S. Vienīgais ko es tiešām nerekomendēju no top 50 coiniem, ir litecoin, īpašnieks ir pārdevis visus savus coinus un ieguldijis jaunā projektā, tāpēc tos varbut nevajag hodlot

Edited by Kyrgios
  • Upvote 1
  • Downvote 1

On 1/5/2018 at 0:22 PM, Kyrgios said:
On 1/5/2018 at 0:22 PM, Kyrgios said:

P.S. Vienīgais ko es tiešām nerekomendēju no top 50 coiniem, ir litecoin, īpašnieks ir pārdevis visus savus coinus un ieguldijis jaunā projektā, tāpēc tos varbut nevajag hodlot

6

Tu centies izlikties gudrs, bet palasi varbūt mazliet vairāk? Litecoin īpašniekam tika piespiests pārdot savus coin. Viņš vēljoprojām ir "spoke person" LTC. 

LTC no top coin vēljoprojām ir labs hold. 

Kā arī 10k un pēc pāris mēnešiem 20k? Iesaku mazliet pieslēgties tam visam, saprast kāpēc ir kritums pašreiz un kad ir gaidāms kāpums. 

BTC, LTC, ETH, BCH long term tiem , kas negrib čakarēties caur coinbase . 

Citus neminēšu, bet no trīs ko autors augstāk minējis - ar Ripple uzmanīgi. Pirkt var, profit izņemt var, bet neliekat lielas cerības. Drošāks šajā gadījumā ir LTC nekā Ripple.  Tie, kas meklē lielos procentus, pērkat mazos coin zem 1$ un atstājat uz labu laiku. 

Edited by Dolce

Tron arī bija superīga investīcija, čoms pats paķēra, kad bija 0.002eiro par 1, tagad bija nesen uzkapis uz 0.05 vai 0.1 neatceros. Vērtība mainas, ja grib riskēt, var, bet nav dpiesta lieta, kas gribēs tas riskēs.

$TRON paķēru tīri, ja nu būs vai nebūs.. nekas daudz man viņā nav. Pagaidām mīnuss viņā. 

Uz tron kādus 300% dabūju. Kamā tagad metat?

Binance. 

Man 
$MIOTA bet sen jau tur plusu izņēmu
$GOLEM
$SNT
$SALT
$VeChain 
$Verge

Tādi pirmie ko atcerējos

Nesen bija vaļā, divas dienas atpakaļ, iespējams, ka atkal slēgta. Nespēj tikt galā ar pieprasījumu. Citas labas lapas nezinu ar labiem altcoin. Bitfinix protams, bet tur liela daļa potenciālo altu nav. @k3pt varu mēģināt atcerēties tev pateikt kad būs vaļā reģistrācija ja atcerēšos. 

• Upvote 3

+ par binance. Nebūtu slikti, ja šeit ar labu infu dalītos ik pa laikam.

Es pat tagad uz vechain

Edited by LoyC

Itkā jau varētu mēģināt dalīties, bet es tik reti pēdējā gada laikā has ienāku... :D Man nav nekas daudz, turu ap 18 dažādiem alt'iem. Ikdienā mēģinu attiecīgi palielināt to skaitu. Kopumā ar labiem plusiem. 

Izmantoju CoinBase sākumā lai ieliktu naudu un to pārskaitītu, vairs naudu vispār nelieku. 
BitFinex lielākoties visiem trade
BInance tīri tikai alt, jo reāli tizls UI. 
GDAX priekš BTC un LTC. 

Joka pēc, pirms divām dienām reģistrējos binance. 

25 eur iemetu. tagad skatos , kas kur kā.

Paņēmu Cardano, jāskatās, ko laika gaitā dabūšu, ja dabūšu.

Nu galvenais jau nemeklēt "fast cash" un nepārdot pie sarkanā. 

Es esmu pārdevis pie sarkanā, bet tikai tāpēc, ka vajadzēja nopirkt citus. Visos citos gadījumos pārdodu tikai pie zaļā. 

Par Cardano runā labas lietas, ir itkā sarakstā, bet nezinu kad paņemšu, ir citas pie prioritātes. 

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.