Jump to content
mansvards

Bitcoin tēma

Recommended Posts

Ja sēdi ilgi sarkanajā, tad var arī nesagaidīt zaļo :D

Tāpēc liec to ko esi gatavs zaudēt. Man netraucē, ka ir sarkanajā. Tāpēc ir izdalīts pa daudziem alt nevis vienu. 

tagad viss bija sarkans, es ari padirsu ap 500$ dēļ dropa, tādēļ tagad hold, bet viss tur bus ok, plus vel markets šūpojas dēļ Korejas kur grib banot visus exchange

Tagad pārdevu cs skinus, bitskins izņemšu eth un iemetīšu binance, jāpačeko kādi sīkie coini, pateikšu, kur ieguldīšu, kad atradīšu kaut ko. Aplūkošu arī enjin tulīt

$TRON btw ir 5-10 gadu projekts, un viņam cena no kaut kādiem 0.03 e uzkāpa līdz 0.31, bet tas bija arī dēļ tās akcijas, kur izlozēja mašīnu un ko tur vēl. + TRX ir ļoti daudz, tāpēc cena nekāps tik strauji un īsti neticu, ka sasniegs vairāk par 10$ jebkad. Bet tāpat, ja esi paspējis iepirkt laicīgi, tad ilgtermiņā - ideali. :)))

Un es necenšos izliktiesgudrs @Dolce . Es runāju to ko es zinu, protams, tu vari likt LTC visu, kas tev ir, bet es vienkārši saku, ka manās acīs potenciāls tur vairs nav :)

VeChain ir arī daudzsološi, yep. Par Ripple grūti teikt, kaut kur paskanēja info, ka tur ir iesaistītas bankas un ja tā ir, tad nav arī nekāds brīnums kāpēc tā cena tā lēkā.

10 minutes ago, Kyrgios said:

$TRON btw ir 5-10 gadu projekts, un viņam cena no kaut kādiem 0.03 e uzkāpa līdz 0.31, bet tas bija arī dēļ tās akcijas, kur izlozēja mašīnu un ko tur vēl. + TRX ir ļoti daudz, tāpēc cena nekāps tik strauji un īsti neticu, ka sasniegs vairāk par 10$ jebkad. Bet tāpat, ja esi paspējis iepirkt laicīgi, tad ilgtermiņā - ideali. :)))

Un es necenšos izliktiesgudrs @Dolce . Es runāju to ko es zinu, protams, tu vari likt LTC visu, kas tev ir, bet es vienkārši saku, ka manās acīs potenciāls tur vairs nav :)

VeChain ir arī daudzsološi, yep. Par Ripple grūti teikt, kaut kur paskanēja info, ka tur ir iesaistītas bankas un ja tā ir, tad nav arī nekāds brīnums kāpēc tā cena tā lēkā.

@ Ripple ir ļoti mazs transaction fee.. Apmeram 0.007$ laikam! Ja es pareizi atceros. @ VISA ir 2$ tpc ripple tgt meigina integret savu sistemu @ VISA un nakotne @ Mastercard! Tgt ir tip ka beta testi.. Un ja viss sanaks... Tak ripple cena uzleks uz 100-250$... Bet tas ir tikai prognozes.. Ir doma uz 500-1000 Ierikiem panjemt.. Bet nu isti nez.. Bet nu pagaidam varat @ faucet rakt XPR jeb ripple ---> RIPPLE Faucet
Minimalais ko var dabut ir 0.0001462 XPR maksimalais 146.1600823 XPR jeb 300$. Ta pat ka @ freebitco.

• Upvote 2

Ripple pieder bankām un viņas tur met naudu iekšā, ir jēdzīgākas sistēmas ar 0 fee, piemēram raiblocks.

• Upvote 2

Jaā, ripple bankas ieguldīja, problēma ar to ir, ka banku mērķis vienmēr ir peļņa un banka spiedīs ripple uz augšu. Līdzko viņi sasniedz savu mērķi viņi izleks ārā. Tie, kas nogulēs zaudēs un paliks ar nevērtīgu ripple. 

Laiks rādīs, man ripple, bet vairāk naudu es tur nelikšu. Ja augstāk minētā cena uzlektu uz to ko minēja tad es varētu pierakstīties miljonāru sarakstā.. 

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.