Jump to content
kochanzkey

IMEI koda lietošana

Recommended Posts

Čau,

Šoreiz jautājums sakarā ar telefona IMEI kodiem.

Palasīju googlē pāris forumos viedokļus un tur bija tā. 50% lietotāju uzskata, ka to kodu drīkst izplatīt citiem, savukārt, otra puse ir kategoriski pret šī koda izplatīšanu..

Cik saprotu ar to kodu var veikt telefona izsekošanu kā arī kautkādu personīgo datu iegūšanu, ja tas kods tiek pareizajās rokās kas māk to izmantot.

Kādi ir Jūsu viedokļi sakarā ar to kodu dalīšanu utt, vai vajag, vai labāk nedalīties?

 Man vajag to zināt, jo iegādājos jaunu telefonu tikko un kautkāda vietne piedāvā bezmaksas aksesuāru šai ierīcei, nepieciešams tikai aizpildīt defaulto anketu vārds, uzvārds, epasts, čeka bilde utt, bet viena pozīcija imei kods..tas mani mulsina, jo ir taču čeka bilde priekškam to kodu vēl vajag...

Varbūt tas viss protams notiek ar oficiālo pārstāvju starpniecību es tur saikni neesmu pētījis, un varbūt tur viss safe un nav par ko uztraukties...

Tikuntā būtu labi uzklausīt viedokļus par imei koda lietošanu.

Paldies.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Papētīju sīkāk un secināju, ka akcija notiek caur oficiālo pārstāvi/ražotāju, tādēļ tur laikam viss jābūt kārtībā un nav par ko mīzt?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.