Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

riseagainst

Tiek meklēti entuziasti.

Sveiks, lasītāj!

Ļoti gari es te nevilkšu. Tātad, tiek meklēti entuziasti kuri prot programmēt spēles un mājaslapas, kā arī animatori un modulētāji.

Kāpēc tiek meklēti?

• Esam savai spēlei steam dabūjuši greenlit un ļoti vēlamies, šo lietu pēc iespējas ātrāk laist ārā un ķerties klāt nākamajiem projektiem.

Ja tomēr esi ieinteresēts un domā, ka būsi spējīgs iesaistīties un darboties, tad gaidīšu tavu ziņu. 

p.s - Ilgos čatos netaisos ieslīgt. Tapēc sarunāsim dienu un laiku, kad varēsim tikties un izrunāt tālākos plānus. (face controls)

Edited by riseagainst
0

Noteikti, ka vari pastāstīt par to, kas tā par spēli, kādu programmētāju meklē (spēles un mājaslapas neko neizsaka, jo to var darīt ar daudzām progr. val.), un kāds būs (ja būs) atalgojums.

0

49 minutes ago, R0DEmental- said:

Noteikti, ka vari pastāstīt par to, kas tā par spēli, kādu programmētāju meklē (spēles un mājaslapas neko neizsaka, jo to var darīt ar daudzām progr. val.), un kāds būs (ja būs) atalgojums.

spēle survival tipa (single player) unity programmā veidota. visu mūziku, visas balsis paši taisam, ir pieejama aparatūra. spēle ir šobrīd ir prioritāte, bet ar spēli diemžēl viss nebeidzas ir vēl dažādi projekti, ar kuriem strādājam un kurus vēlamies realizēt. Tāpēc ir raksts par meklētiem entuziastiem, kā jau teicu tupi šeit netaisos rakstīt un diskutēt. 

ja cilvēkam ir vēlme pielikt savu pirkstu kam nopietnākam gaidīšu un kā jau minēju viss ir izrunājams satekoties. Varētu, pat teikt ka meklējam komandu. Tapēc, ja esi ieinteresēts raksti pm. un tālāk visu sarunāsim individuāli.

Edited by riseagainst
0

@riseagainst Tev uzdod jautājumu "Kādus cilvēkus Tu meklē?", bet Tu to ignorē. Tad pasaki mums visiem, kapēc, lai citi terētu savu laiku, lai uzzinātu atbildi, ko Tu varētu arī pateikt šeit. :D Kur garantija, ka esi vispār maksātspējīgs? Kur garantija, ka pēctam nepiekasies katram pie katra mazākā sīkuma un visus neuzmet un beigās nepasaki, ka Tu to visu izveidoji? Tu saki, ka veido spēli un esi saņēmis greenlight, tad kapēc vel ķeries klāt citiem projektiem (saprotu pēc Tava rakstītā), ja neesi pabeidzis pirmo? Tas tikai parāda uz to, ka iesāc un nepabeidz līdz galam. 

Edited by Markuss
0

2 minutes ago, Markuss said:

@riseagainst Tev uzdod jautājumu "Kādus cilvēkus Tu meklē?", bet Tu to ignorē. Tad pasaki mums visiem, kapēc, lai citi terētu savu laiku, lai uzzinātu atbildi, ko Tu varētu arī pateikt šeit. :D Kur garantija, ka pēctam nepiekasies katram pie katra mazākā sīkuma un visus neuzmet un beigās nepasaki, ka Tu to visu izveidoji? Tu saki, ka veido spēli un esi saņēmis greenlight, tad kapēc vel ķeries klāt citiem projektiem (saprotu pēc Tava rakstītā), ja neesi pabeidzis pirmo? Tas tikai parāda uz to, ka iesāc un nepabeidz līdz galam. 

nesaproti, kas ir entuziasts? ieraksti googles vārdnīcā. 

šinī gadijumā projekts* ir projekts, kurš nesaistas ar counter-strike 1.6 serveri. Lai nopelnītu ir jādarbojas.

Es jau teicu, ka vēlamies satikties dzīvē ar šiem entuziastiem un izrunāties, redzēt cilvēka acis, ko tās par to saka un redzēt cilvēku kā personību, jo mūsu projektos diemžēl nav tāds variants kā skype vai citi saziņas līdzekļi (ja vēlas iesaistīties). Tajā pašā brīdī tu redzi mani, iepazīsti mani un tad vari sūdzēt tiesā.

0

11 minutes ago, riseagainst said:

nesaproti, kas ir entuziasts? ieraksti googles vārdnīcā. 

šinī gadijumā projekts* ir projekts, kurš nesaistas ar counter-strike 1.6 serveri. Lai nopelnītu ir jādarbojas.

Es jau teicu, ka vēlamies satikties dzīvē ar šiem entuziastiem un izrunāties, redzēt cilvēka acis, ko tās par to saka un redzēt cilvēku kā personību, jo mūsu projektos diemžēl nav tāds variants kā skype vai citi saziņas līdzekļi (ja vēlas iesaistīties). Tajā pašā brīdī tu redzi mani, iepazīsti mani un tad vari sūdzēt tiesā.

Varbūt pārlasīsi manis un R0DEmental- teikto? Speciāli Tev uzrakstīšu velreiz - Kas ta ir par spēli, ko Tu veido? Ar kādām zināšanām programmētājus Tu meklē gan priekš spēles gan priekš mājas lapas, jo programmēšanas valodas ir daudzas. Lai cilvēks, kurš lasa Tavu piedāvājumu saprastu, vai ir jēga tērēt naudu un laiku braucot un tiekoties. Es kādā vietā minēju to, ka Tavs projekts saistās ar CS 1.6 serveri? Tas ir pašsaprotami, ka ir jastrādā, lai nopelnītu, taču kā jau minēju, kur ir garantija, ka pēctam tiks samaksāts? Tik pat labi Tu vari pateikt, projekts izgāzās, naudas nebūs. Pēc likuma mutiska vienošanās arī ir vienošanās, taču, ej un pierādi, ka tā ir bijis. Personīgi, es ar tādiem kreisajiem kantoriem kā Tu neiesaistītos, ja nebūtu sastādīts līgums pēc normatīvajiem aktiem. 

Edited by Markuss
0

23 minutes ago, Markuss said:

Varbūt pārlasīsi manis un R0DEmental- teikto? Speciāli Tev uzrakstīšu velreiz - Kas ta ir par spēli, ko Tu veido? Ar kādām zināšanām programmētājus Tu meklē gan priekš spēles gan priekš mājas lapas, jo programmēšanas valodas ir daudzas. Lai cilvēks, kurš lasa Tavu piedāvājumu saprastu, vai ir jēga tērēt naudu un laiku braucot un tiekoties. Es kādā vietā minēju to, ka Tavs projekts saistās ar CS 1.6 serveri? Tas ir pašsaprotami, ka ir jastrādā, lai nopelnītu, taču kā jau minēju, kur ir garantija, ka pēctam tiks samaksāts? Tik pat labi Tu vari pateikt, projekts izgāzās, naudas nebūs. Pēc likuma mutiska vienošanās arī ir vienošanās, taču, ej un pierādi, ka tā ir bijis. Personīgi, es ar tādiem kreisajiem kantoriem kā Tu neiesaistītos, ja nebūtu sastādīts līgums pēc normatīvajiem aktiem. 

Ieraksti google vārdu entuziasts. Varbūt tavs kantoris spēs apstrādāt šādu jaunu informāciju. Saku vēlreiz ja cilvēkam ir interese pašam viņš pats painteresēsies. Pulkstens ir 1:27. aiz šī garā laika esmu ieslīdējis tavā bezspriģelī kuru tu man stāsti. Nav mana vaina ka iepinies 16. gadīgu puiku cs projektos un tiec apkāsts.

Viss skaisti ir uzrakstīts. Ja entuziastam ir interese raksti pm.

Edited by riseagainst
3

Hasā beidzot ir parādījies normāls topiks, bet visiem, kuriem pat sakars nav ar spēļu veidošanu ir jāpiedirš pilns.

Tie kas ar to nodarbojas (ja šeit tādi ir hasā), viņi bez problēmām spēs uzrakstīt arī pm un noskaidros savus jautājumus tur. Jo kā jau raksta autors minēja, tas nav parasts projekts, kas hasā uzplaukst katru dienu..

4

53 minutes ago, riseagainst said:

Ieraksti google vārdu entuziasts. Varbūt tavs kantoris spēs apstrādāt šādu jaunu informāciju. Saku vēlreiz ja cilvēkam ir interese pašam viņš pats painteresēsies. Pulkstens ir 1:27. aiz šī garā laika esmu ieslīdējis tavā bezspriģelī kuru tu man stāsti. Nav mana vaina ka iepinies 16. gadīgu puiku cs projektos un tiec apkāsts.

Viss skaisti ir uzrakstīts. Ja entuziastam ir interese raksti pm.

Ir divi veidu cilvēki: Pirmie - sakarīgie, ar kuriem nav problēmu. Otrie - tādi kā Tu. Tēlo varoni, bet patiesībā esi niecība. Neļaušu kaut kādam sīkam pidriķim kā Tu kāpt uz galvas. Kā Andris Bērziņš teica: "Tu laikam ilgi neesi sists." Labi labi, Tu izveidosi savu spēli.. Ej taču to nost, Tu esi jaunais Kolumbs :D Beidz ākstīties bērns un ej labāk vel pasēdi skolā. Varbūt iemācīsies, kur pareizi liek komatus teikumā. Varbūt beigsi ar saviem cs 1.6 projektiem vienreiz? Tā vien liekas, ka Tev ir vajadzīga speciālista palīdzība. Nekā personīga, bet tā liekas. Ar tādiem kā Tu nav jēgas strīdēties... tas ir tas pat, kas runāt ar sienu.

Runājot par Tavu tēmu - Labāk pameklē spēļu programmētājus video spēļu portālos kā Str*ke.elvē , gam*vision.elvē un gam*dev.elvē, tur būs lielāka atsaucība.

Veiksmi, bet neko sološu neredzu.

34 minutes ago, BOTNAME. said:

Hasā beidzot ir parādījies normāls topiks, bet visiem, kuriem pat sakars nav ar spēļu veidošanu ir jāpiedirš pilns.

Tie kas ar to nodarbojas (ja šeit tādi ir hasā), viņi bez problēmām spēs uzrakstīt arī pm un noskaidros savus jautājumus tur. Jo kā jau raksta autors minēja, tas nav parasts projekts, kas hasā uzplaukst katru dienu..

Tā kā iet runa par mani, jautāšu Tev - Kas Tev liek domāt, ka man nav sakars ar spēļu veidošanu? Varbūt es esmu spēļu veidotājs un esmu ieinteresēts, bet tas kā viņš atbild liecina ne par ko labu? Bet labi, lai nu paliek.

Edited by Markuss
0

Tā spēle un nākotnes projekti ir paredzēti bezpeļņas? Vai arī, iespējams, kaut kad nākotnē sāks pelnīt? Vai arī ir jau kaut kāds nopietns plāns un cashflow sarēķināts?

2

pa maz info lai ietu satikties, mazums tev vajag python vai c++ vai php prgrammētājus, a es tik no JS kko jēdzu - aiziešu iztērēšu tavu un savu laiku - neizsplūstot sīkumos valodas kas vajadzīgas gan varēji nosaukt

2

@dainis Unity dzinis parasti izmanto JS vai C#, atkarībā no tā, zem kā viņi ir iesākuši veidot attiecīgos moduļus.
Tik daudz kā atvērt un papētīt, kas ir Unity un kā tur viss notiek, ja kaut mazliet esi ieinteresēts. 

P.S. Tur nav jQuery - kek

2

Šobrīd katras rokas ir izpalīdzīgas, es nevaru tā vienkārši izstāstīt kas ir nepieciešams. Kemito ir taisnība pašam ir jāatver un jāpaskatās,  ja cilvēks ir ieinteresēts tad tiešām viņu iepazīstināsim ar to kas mums ir.

1 hour ago, LoyC said:

Tā spēle un nākotnes projekti ir paredzēti bezpeļņas? Vai arī, iespējams, kaut kad nākotnē sāks pelnīt? Vai arī ir jau kaut kāds nopietns plāns un cashflow sarēķināts?

Viss ir paredzēts peļņas, tapēc meklēju palīdzīgas rokas. Skatīsimies kā steam novērtēs relīzi. Var teikt, taisam tādu kā organizāciju un visādām lietām, lai visi ir apmierināti. Un tie dažādie projekti, neaprobežojās tikai ap šo spēli. Ir idejas arī citiem pelņas veidiem. Savas idejas šeit tiešām tā neatklāšu. VIDā arī tiks reģistrēta kompānija.

ir tāds citāts.: When does a man die? When he is hit by a bullet? No! When he suffers a disease? No! When he ate a soup made out of a poisonous mushroom? No! A man dies when he is forgotten!  tad nu varat spriest paši, kāda ir tā galvenā doma. 

Edited by riseagainst
2

On 10/4/2016 at 10:54 AM, riseagainst said:

VIDā arī tiks reģistrēta kompānija.

ir tāds citāts.: When does a man die? When he is hit by a bullet? No! When he suffers a disease? No! When he ate a soup made out of a poisonous mushroom? No! A man dies when he is forgotten!  tad nu varat spriest paši, kāda ir tā galvenā doma. 

Es nevarēju nepacelt mironi.. VIDā netaisa uzņēmumus.. + vēl citātu ielicis, forši nu. smieklīgi īstenībā

Runājot par pašu autoru - nekur nav nekādas konkrētas atbildes. Ieteiktu uzmanīties, bet overall super ja iznāks relīzi dabūt steam. Interesētu spēli redzēt un nopirktu, lai atbalstītu, bet autors izklausās tikko 18 saņēmis. 

-1

25 minutes ago, Dolce said:

Es nevarēju nepacelt mironi.. VIDā netaisa uzņēmumus.. + vēl citātu ielicis, forši nu. smieklīgi īstenībā

Runājot par pašu autoru - nekur nav nekādas konkrētas atbildes. Ieteiktu uzmanīties, bet overall super ja iznāks relīzi dabūt steam. Interesētu spēli redzēt un nopirktu, lai atbalstītu, bet autors izklausās tikko 18 saņēmis. 

Mironis, nemaz nav puis. 18.gadi? Turpini vākt puis postus.

Firma ir dibināta, kādu laiciņu atpakaļ un viss notiek.

lūdzu tev links uz reģistrēto firmu

1

Nu forši nu.. gāji uz VID vai uzņēmumu reģistru? :D

Ja vien man būtu svarīgi tie posti :(

Stāsti labāk, kas ar pašu spēli notiek, neinteresē man tavs uzņēmums

-3

On 2/17/2017 at 10:31 AM, riseagainst said:

Mironis, nemaz nav puis. 18.gadi? Turpini vākt puis postus.

Firma ir dibināta, kādu laiciņu atpakaļ un viss notiek.

lūdzu tev links uz reģistrēto firmu

BUMP jo tu neatbildi.. sry, ok 20 gadi nevis 18.. my bad Ralf. 

Stāsti labāk par to, kas notiek ar projektu, kur spēle? vai var kaut kur apskatīt kaut screenus vai ko līdzīgu?

0