Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Sign in to follow this  
Followers 0
Knifepin°

Pārdodu Minecraft Premium profilus!

Čau!

Skolu beidzot, spēles vairs nav pa prātam, kā arī neatliek tām laika, tāpēc pārdošu savu un dažus manu draugu Minecraft Premium profilus.

Pieejami 3 profili!

Viena profila cena 8 eiro.

PM man, vienosimies par samaksu! ;)

0

Smejies? 8 eiro? Pa 3 eiro var dabut MC premirum 21. gadsimtā. CSGO acc, kas marketa maksa 15 eiro, neviens nepirks vairāk pa 5 eiro. Kur nu vel MC premium.

Edited by ReinissB
0

8 Eiro ir par dārgu, tad jau labāk pielikt 12 eiro, nopirkt pašam savu un tad ir drošības sajūta lielāka zinot to,ka atgūt viņus ir ļoti viegli.

0

1 minute ago, VairaVikeFraiberga said:

8 Eiro ir par dārgu, tad jau labāk pielikt 12 eiro, nopirkt pašam savu un tad ir drošības sajūta lielāka zinot to,ka atgūt viņus ir ļoti viegli.

kur tu par 12e esi redzējis, ka mc tirgo?

0

Just now, ~wueue said:

kur tu par 12e esi redzējis, ka mc tirgo?

2 minutes ago, VairaVikeFraiberga said:

8 + 12 = 20

0

18 minutes ago, ReinissB said:

8 + 12 = 20

Cant read.

btw, maksā 24e.

Edited by ~wueue
0

Vari mēģināt lokāli kādam iesmērēt, jo nu nafig kādam šeit pirkt pa 5 eur ja citur var dabūt pa 1eur vai pat lētāk un risks, ka papi$īs ir tik pat liels...

0

Nerekomendēju pašu cilvēku, nezinu vai godīgs cilvēks, bet rekomendēju pirkt mc premium par 8eiro, ja tu esi pārliecināts, ka nekur nav banu utt.

Savu mc premium es pārdevu par 14eiro, pircēju meklēju 2 mēnešus, bet pārdevu, pircējs priecīgs un nenožēlo :)

0

5 minutes ago, HowToJokeLV said:

Nerekomendēju pašu cilvēku, nezinu vai godīgs cilvēks, bet rekomendēju pirkt mc premium par 8eiro, ja tu esi pārliecināts, ka nekur nav banu utt.

Savu mc premium es pārdevu par 14eiro, pircēju meklēju 2 mēnešus, bet pārdevu, pircējs priecīgs un nenožēlo :)

Kā Tu vari viņu nerekomendēt, ja tu viņu nezini? :thinking:

0

On 27.8.2016. at 3:45 PM, ~wueue said:

Kā Tu vari viņu nerekomendēt, ja tu viņu nezini? :thinking:

Un kā es varu rekomendēt, ja es viņu nezinu? :hmmm:

0

On 27.8.2016. at 3:11 PM, Knifepin° said:

Samazinu cenu uz 5 eiro, dažu labu cilvēku dēļ! ;)

Pa 3e varbūt  paņemtu

Edited by Jānis//TCGLV
0

Alti (username/pass) vai full access (username, pass, email, original email, all security questions + recovery code)? Altus kādam pa 3 - 5 maximums iesmērēsi, full access jau cita runa - to var par taviem iepriekšminētajiem 8 un uz augšu.

0

20 minutes ago, Qyntra said:

Alti (username/pass) vai full access (username, pass, email, original email, all security questions + recovery code)? Altus kādam pa 3 - 5 maximums iesmērēsi, full access jau cita runa - to var par taviem iepriekšminētajiem 8 un uz augšu.

mmm altus var leakos pa velti dabūt un full var pie krieviem pa 1-3e dabūt

0

1 hour ago, Jānis//TCGLV said:

mmm altus var leakos pa velti dabūt un full var pie krieviem pa 1-3e dabūt

Tik bieži tie leaki nenotiek, kādam gan jau var altu par 3 euro iesmērēt. Parādi kaut 1 vietu, kur var iegādāties full kontus ar visu ko es nosaucu (username, pass, email, original email, all security questions + recovery code), bez šīm lietām no tā 'full' nav nekāda jēga, ja to tikpat ātri cik ieguvi, tikpat ātri vari arī pazaudēt - tikpat 'drošs' cik alts.

0

Pats esmu pircis no steame.ru, bet nu nesen nopirku no officiaalaa sita, nez kas tur vairs notiek..

0

12 minutes ago, Jānis//TCGLV said:

Pats esmu pircis no steame.ru, bet nu nesen nopirku no officiaalaa sita, nez kas tur vairs notiek..

username, pass, email, original email, all security questions + recovery code ?

0