Jump to content
Sign in to follow this  
Lil'_Pimp

Sveiki, jauni draugai. Na čia sveikinimą

Recommended Posts

Sveiki! Rimantas Paskevičiuš.Esmu dvidešimt aštuonerius metus vecs.Cerams kad ten draugų mano naudos daug. Jūs galite susitikti man Samp. Mes žaisti šį kvailumą. Leiskite susitikti žaidime, ne.

stulbais trollis. nevaru saprast, vai esi fotona radinieks, vai ari sava sampa galvu saspiedis

nepatīk samp tēmas, nepatīk fotons, bet visur viņu pieminat, tolks no tādiem ierakstiem? jebal

nepatīk samp tēmas, nepatīk fotons, bet visur viņu pieminat, tolks no tādiem ierakstiem? jebal

tās ir diagnozes. nesaprotu, ko šīs tēmas autors ir centies parādīt ievietojot postu valodā, kuru gandrīz neviens šeit nesaprot, taču viņa avatars un iepriekš veidotā tēma un ieraksti tajā gan liecina par viņa garīgo attīstību un tādas attīstības cēloni (subjektīvi, pie sirds neņemt)

Edited by Gustavs

Sveiki! Aš Rimantas Paskevičiuš.Esmu dvidešimt aštuonerius metus vecs.Cerams kad ten draugų mano naudos daug. Jūs galite susitikti man Samp. Mes žaisti šį kvailumą. Leiskite susitikti žaidime, ne.

hej och välkommen! jag vet du talar inte svenska, men jag talar därtför att jag vill att du inte forstå!!!!!!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.