Jump to content
Nevajadzigs prof

PĀRDOD E-Cigareti

Recommended Posts

Sveiki , tā tad , nesen nopirku E-Cigareti , bet es viņu neizmantoju vispār , nolēmu te pārdot ja kādam vajag

Maciņš 1x

baterijas 2x

Uzgalīši 2x

Vads USB 1x

Un štepselis , lai ladetaju varētu iebāst kontaktligzdā

cena 15-20 eiro

http://prntscr.com/bbsnad

Edited by GrileefoMadd

Vienmēr licies, ka parastajās cigaretēs jau pietiekami daudz sūdu iekšā, bet šajās jau man šķiet, ka visa Mendeļejeva tabula iekšā ir :) Kā vienīgo plusu šim brīnumam redzu, ka tās garšas it kā varot mainīt un varbūt nedaudz lētāk sanāk, bet par to gan neesmu pārliecināts. 

Vienmēr licies, ka parastajās cigaretēs jau pietiekami daudz sūdu iekšā, bet šajās jau man šķiet, ka visa Mendeļejeva tabula iekšā ir :) Kā vienīgo plusu šim brīnumam redzu, ka tās garšas it kā varot mainīt un varbūt nedaudz lētāk sanāk, bet par to gan neesmu pārliecināts.

Lētāk jau ir , ja tu katru dienu pērc paku , tu 3-5 dienas lieto knapi dazas pilītes (es piem ar draugu tā lietojam)

e-cigarete nav kaitīgāka ;// nem kvalitatīvu škidrumu un ecaigai vairak plusu neka parastajam cigam.

e-cigarete nav kaitīgāka ;// nem kvalitatīvu škidrumu un ecaigai vairak plusu neka parastajam cigam.

Vienkārši intereses pēc vari uzskaitīt šos plusus?

Vienkārši intereses pēc vari uzskaitīt šos plusus?

E-Cigaretes plusi un mīnusi

Nomainot parasto tabakas cigareti pret e-cigareti ir ļoti daudz labu ieguvumu, tai skaitā ne tikai pašam bet arī apkārtējiem tuvajiem cilvēkiem.

Lielākie e-cigaretes plusi ir:

• Neprasās papīra, darvas cigaretes 
  • Nepaliek dzeleteni zobi
  • Nekas nesmird, ne rokas ne mute, ne drēbes
  • Nav jāiet ārā salā pīpēt
  • Draudzīgs apkārtējai videi
  • Nav kaitīgu dūmu, izmeši
  • Sēdi istabā pie televizora un pīpē
  • Dažādas garšas un stipruma pakāpes
  • Plašas iespējas variēt ar AIRsmoke dūmu-tvaika garšām
  • AIRsmoke pīpēšanas izmaksas ir krietni lētākas kā ar darvas-papīra cigaretēm
  • Nesalīdzināmi lētākas par papīra cigaretēm
  • Kaitīgums-nosacīti, tik cik pašam liekas ka tas ir kaitīgi
  • Tuvākajiem mīļajiem cilvēkiem nav jāelpo darvas dūmi
  • Varizmantot sabiedriskās vietās
  • Lielisks veids lai vispār atradinātos no jebkādas smēķēšnas
  • Nav jāatkrēpojas kā no darvas cigaretēm 
  • Nav kaitīgas vielas, kas atrodas tabakas izstrādājumu dūmos, tikai propilēna glikols, aromatizētāji un nikotīns, vai arī bez nikotīna
  • AirSmoke produkcija piedāvā unikālu iespēju, elgarēt ("smēķēt") bez nikotīna un degšanas procesa, atstājot tikai psiholoģisko atkarību. 
Kā redzams elektroniskā cigarete dod lielāku izvēles brīvību salīdzinot ar parastām tabakas cigaretēm. Tāpat liels ieguvums būs jūsu maciņam kas tukšosies stipri lēnāk kā iegādājoties tabakas cigaretes. Vienozīmīgi tā ir iespēja atradināties no jebkādas tabakas atkarības. 

Pats lietoju vairāk kā gadu e-cigareti bet par to citreiz. Man ir paziņa kas arī lieto elektronisko cigareti, citēju viņa teikto:'Nopīpets 27 gadi,beidzamos pāris gadus 2-2,5 paciņas dienā. Pēc izpētes darbiem, nolēmu pamēģināt e-cigareti.Iet 3 mēnesis,parasto draņķi mutē vairs neņemu-tik tiešām viņas smird. Kopumā ir ļoti labi,garša laba,nesmird,dūmo kur un kad gribi,naudina ar ietaupās.Ja agrak 20-25ls nedēļā,tagad 4-5ls.' 

Es to nēsmu izdomājis tā reāli cilvēks saka un vīņš ikdienā arī lieto elektronisko cigareti,kā redzams ir ļoti daudz ieguvumu iegādāties AIRsmoke kvalitatīvās elektroniskās cigaretes.

E-cigaretes mīnusi, izrādās arī tādi ir:

• Var gadīties sākt pīpēt biežāk, jo process ir daudz patīkamāks nekā ar darvas cigaretēm
Vienkārši sākumā ir jāuzmanās un jāparēķina laiks kuru veltat pīpējot 

• E-cigarete ir trauslāka par parasto darvas cigareti, nevejag mest zemē 
Ja bieži metīsiet e-cigareti zemē tā protams var saplīst, tā tomēr ir elektroniska lieta ar savu mikroprocesoru un bateriju.

• Nav lēts sākuma pirkums, kur lielākās investīcijas ir vajadzīgas tieši iegādājoties elektronisko cigareti.
No visiem uzskaitītajiem mīnusiem tieši vissāpīgāks ir elektroniskās cigaretes sākuma komplekta pirkums, kurš izmaksā vairākus desmitus latu, bet tieši augstā cena ir  atiecīnāma uz atbilstošo produkta kavlitāti un spēju to noturēt.
Edited by akka

Varbut neredzēju , bet aizmirsi piebilst ja pīpe bez šķidruma , tad viņa var uzsprāgt kā man

Tad zobi ne tikai nepaliek dzelteni, bet viņu vienkārši nav ..  :trollol:

Lasiju, ka lētās mēdz arī pārkarst un uzsprāgt.

landscape-1454038840-e-cigarette-explosi

PS. Iemetu spoilerī.

Edited by Nerly

Tu vairāk pa 10 nedabūs par viņām

Domāju pa 15 var, jo parasti pārdod bez nekā vienkāršu cigareti ar lādētāju un VARBŪT līdzi nāk liquids. Bet te jau visa komplektācija, ja man nebūtu savējās un būtu vajadzība es apsvērtu nopirkt, bet kā jau minēju šīs tūtiņas nekam neder. Labāk jaudīgu vatīgo nopirkt par 60-100 Eur un nenožēlosi.

Lasiju, ka lētās mēdz arī pārkarst un uzsprāgt.

landscape-1454038840-e-cigarette-explosi

PS. Iemetu spoilerī.

nav ecigas japerk narvesena :)

Domāju pa 15 var, jo parasti pārdod bez nekā vienkāršu cigareti ar lādētāju un VARBŪT līdzi nāk liquids. Bet te jau visa komplektācija, ja man nebūtu savējās un būtu vajadzība es apsvērtu nopirkt, bet kā jau minēju šīs tūtiņas nekam neder. Labāk jaudīgu vatīgo nopirkt par 60-100 Eur un nenožēlosi.

aliexpress 11$ tada eciga.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.