Jump to content
StarZ.

skola

Recommended Posts

Sveiki!

Man interesē skola, kur var mācīties programēšanu, Rīgā, vai arī kautkur pie Valmieras!

Tikko nogāju 1 gadu galdniecībā, un sapratu ka tas īsti nav priekš manis!

Bet interesē programēšana, un protams darboties pie datora.

Kādā ir labāka skola priekš programēšanas, pēc 9 klases!

pašmācības ceļā

vispar 9kl izglitibu darbu nevar dabut pa programetaju

Edited by StarZ.
  • Upvote 2

Valmierā ViA ir kaut kāda programmēšana.

Fun fact: piemēram draugos var tikt strādāt arī ar 9 klašu izglītību.

Edited by LoyC

ko draugiem.lv var darīt :D ?

• Upvote 1

nu ja mēs šeit par programmēšanu runājam, tad programmēt..

man nav CV..

jo nesmu stradijis darbaa

Edited by StarZ.

Nezinu kur ir labākais, kur ir sliktākais, BET pats mācos RTK, tikai ne par programmētāju, bet datorsistēmas. Viss ko varu pateikt - man patīk, skola ir vairāk vai mazāk ok, skolotāji arī daži sakarīgi, ir arī tādi, kas mēdz nokaitināt, bet pārsvarā skolotāji tādi chilligi, kas māk iemācīt normāli, bet var arī pajokot ar viniem ( pārsvarā profesiju priekšmetiem ), bet savādāk daudzi skolotāji ir pretīmnākoši. Tikai, protams, programmētājiem ir ļoti augstākā līmenī matemātika, tur daudziem ir klupšanas akmens, ja nemāki labi matemātiku, tad es tavā vietā ietu uz datoriķiem un pats mācītos programmēt, jo mums māca programmēt ar Pascal, manuprāt, pilnīga laika izniekošana, BET kaut ko jau iemācies tāpat. Jautājums tikai vai man tas kādreiz noderēs. Kāda tur ir programma programmētāju kursiem nemāku pateikt. Tikai zinu, ka viņi kaut kādu citu valodu mācās.

Ja man būtu vēlreiz jaizvēlas skola, es drošivien paliktu te pat RTK, šaubos, ka citas skolas tev piedāvās kaut ko diži labāku.

Atvaino par nesakarīgajiem teikumiem, esmu noguris :D

Edited by Dragon

Mācies programmēšanu pašmācības ceļā un paralēli vari iet vienkārši vidusskolā vai kādā arodskolā

Nezinu vai tā ir, bet RTU laikam bija programmēšanas skola. Bet iesaku paskatīties sludinājumus, reklāmas, gan jau meklēs kaut kur programmētājus, kur nevajag baigo izglītību, jo domāju, ka galvenais ir iemaņas programmēšanā, nevis sports, ģeogrāfija, or vēl kkas.Tik pat labi tur var atrast arī vietas, kur mācīties.

Nezinu kur ir labākais, kur ir sliktākais, BET pats mācos RTK, tikai ne par programmētāju, bet datorsistēmas. Viss ko varu pateikt - man patīk, skola ir vairāk vai mazāk ok, skolotāji arī daži sakarīgi, ir arī tādi, kas mēdz nokaitināt, bet pārsvarā skolotāji tādi chilligi, kas māk iemācīt normāli, bet var arī pajokot ar viniem ( pārsvarā profesiju priekšmetiem ), bet savādāk daudzi skolotāji ir pretīmnākoši. Tikai, protams, programmētājiem ir ļoti augstākā līmenī matemātika, tur daudziem ir klupšanas akmens, ja nemāki labi matemātiku, tad es tavā vietā ietu uz datoriķiem un pats mācītos programmēt, jo mums māca programmēt ar Pascal, manuprāt, pilnīga laika izniekošana, BET kaut ko jau iemācies tāpat. Jautājums tikai vai man tas kādreiz noderēs. Kāda tur ir programma programmētāju kursiem nemāku pateikt. Tikai zinu, ka viņi kaut kādu citu valodu mācās.

Ja man būtu vēlreiz jaizvēlas skola, es drošivien paliktu te pat RTK, šaubos, ka citas skolas tev piedāvās kaut ko diži labāku.

Atvaino par nesakarīgajiem teikumiem, esmu noguris :D

RTK nu būs skola, kuru nekad neieteiktu pēc 9. Laigan nevienu nevar ieteikt visi ir sūdi. Es arī personīgi tur mācijos par DT, bet aizgāju, jo mācija to ko tev nekad nevajadzēs un viss ir novecojis.

Gribi būt programmētājs. Tad mācies pašmācības ceļā un pabeidz videni tikmēr. Moš pabeidzot videni atkal būsi pārdomājis. Papildus informācijai: RTK programmētājus pabeidz tikai 4-7 cilvēki no 60 uzsākušajiem :) Un ja pareizi atceros, tad programmētajos mācija Delphi,C un pascal.

Edited by DJkikisa

Nāc uz Priekuļu teķi, es no valmieras tur mācos. Ej par datoriķi, izmācies un tad ej uz ViA. Ez pez, ja tik prāts priekš ViA's vilks :D

Edited by lollka

Nāc uz Priekuļu teķi, es no valmieras tur mācos. Ej par datoriķi, izmācies un tad ej uz ViA. Ez pez, ja tik prāts priekš ViA's vilks :D

Priekuļu teķis galīgi garām..

vislabāk iet tālāk mācīties un paralēli pašmācībā papildināt zināšanas - tas nav nekas pārdabisks mūsdienu izglītības situācijā

nav arī tā, ka izvēlētā iestāde Tev vienmēr sniegs to, ko it kā sagaidi - vienmēr liela daļa būs no Tevis paša atkarīga, t.sk. pašmācība, praksēšanās, darbavietas piemeklēšana, neviens Tev pabeigtās iestādes papīra dēļ darbu tāpat vien rokās nemetīs..

Priekuļu teķis galīgi garām..

Nu, nekur citur tuvumā nevar par datoriķi mācīties, tikai inkubātorā, bet tas pēc 12 klases. Pabeigsi videni, un ko pēc tā? Izglītības strādā nekur norm nevarēsi.

Nu, nekur citur tuvumā nevar par datoriķi mācīties, tikai inkubātorā, bet tas pēc 12 klases. Pabeigsi videni, un ko pēc tā? Izglītības strādā nekur norm nevarēsi.

Tikai ne tad, ja Tu esi darba devējs  :punis:

Jā plānos pēc videnes ir augstskola, tad no tā teķa ne silts ne auksts.

Jā plānos pēc videnes ir augstskola, tad no tā teķa ne silts ne auksts.

Nu ja tu izej teķi, un aizej uz augstskolu, un saproti ka nebūs, vismaz būsi kaut cik ktkur derīgs :D

Nu ja tu izej teķi, un aizej uz augstskolu, un saproti ka nebūs, vismaz būsi kaut cik ktkur derīgs :D

Priekš tam ir pašmācība, nevis teķis, kur 90% gadījumos novecojušus sūdus mācīs.

Tak ej uz vidusskolu. Pagaidām pec Taviem teikumiem un teikumu sakarības ieteiktu pasēdēt skolas solā. Tā attieksme man vajag, dodiet pretī programmētājam neder...

Edited by Palestīna

sLIDe tā darbu dabuja.

Priekš tam ir pašmācība, nevis teķis, kur 90% gadījumos novecojušus sūdus mācīs.

Nav tik traki, nekas tu īpaši novecojis nav :D