Jump to content
Sign in to follow this  
MDR_

Auto magnetola

Recommended Posts

Iesakat kādu labu auto magnetolu, cenā ~ 150 eiro.Vēlams lai ir aux,RCA, savienojamība ar viedtalruni/ipod/iphon,.

Nu nezinu vai tev kāds kaut ko var ieteikt, tagad jau tie visi maģi tev skanēs vienādi,skaties vienkārši kurš labāk piestāv salonam un nav kaut kāds transformers :D Ja tev tur stock skaļruni tad toč vari neiespringt uz maģa izvēli

Forša lieta ir Pioneer P88RS, maģis ar skaņas apstrādi (DSP) u.t.t.

Iekārta, kas paredzēta, lai iegūtu augstu skaņas kvalitāti

Problēma ir tāda, ka viņš tika radīts (pirmā versija šķiet 2002.gadā, bet varu kļūdīties), kad USB un iPod`i nebija gana populāri un lai to pieslēgtu, vajag pirkt atcerišķas iekārtas, tā ir ķēzīšanās

Kad izvēlēsies maģi, pievērs uzmanību, vai viņam ir DSP

b8ce33u-960.jpg

Man liekas, ka būtu jāsāk ar to, jāpasaka mašīnas modeli, jo sākot no kaut kāda 97 gada, jau sākās mašīnas ar navigāciju un ar pārējiem sūdiem.

Edited by Buriks

Man liekas, ka būtu jāsāk ar to, jāpasaka mašīnas modeli, jo sākot no kaut kādiem 97 gada jau sākās mašīnas ar navigāciju ar pārējiem sūdiem.

Un?

Par tēmu, atrodi jebkuru maģi, kuram ir tev vajadzīgās funkcijas un kurš tev patīk un ņem ciet, šajā cenu kategorijā viņi īpaši neatšķiras.

Un?

Par tēmu, atrodi jebkuru maģi, kuram ir tev vajadzīgās funkcijas un kurš tev patīk un ņem ciet, šajā cenu kategorijā viņi īpaši neatšķiras.

Kāds un? Lieta tajā, ka, ja ir tas pats oriģinālais maģis, ka tad var pielodēt klāt Aux vadu pie shēmas. Nejau Tu, kaut tā paša E46 bussines CD maģi mainīsi pret kaut kādu mēslu..

Sveiks, gan jau atceries, kad šeit biju ielicis un meklēju par tiem CD un par audio sistēmu mašīnai. 

Bet nu, tā kā man sanāca braukt uz Angliju pastaigāju tur pa veikaliem uz uzgāju šo te - http://www.2u.lv/pioneer-deh-x8700bt.272295.pd

Protams, cena ir par 19 eiro virs tava piedāvātā, bet šis piedāvā - aux, ipad/iphone.

Tad kad pirku prasīju, vai kvalitāte mainīsies no orģināla uz šo un pārdēvējs teica, ka skaņa būs pat labāka un tā āri ir, kā āri ir iespēja mainīt krāsas. Pirkums apmierina!

izvēlies starp kenwood un pioneer, abiem kvalitāte gandrīz vienāda, bet man vairāk pie sirds iet kenwood`s, jo tas man kalpo jau ilgi un ne reizi neesmu sūdzējies un nav pat bijusi doma iegādāties tā vietā kaut ko citu.

150 euro vērtībā tak var atrast dažādus, ss.lv sludinājumi tak ir pilns ar magnetolām, izvēlies to kurš tev iet tuvāk pie sirds un nespried pēc bildēm, jo tās bieži melo.

manā uztverē pats dārgākais ir kvalitatīvākais un labākais. 

Edited by aknu vecis

Kāds un? Lieta tajā, ka, ja ir tas pats oriģinālais maģis, ka tad var pielodēt klāt Aux vadu pie shēmas. Nejau Tu, kaut tā paša E46 bussines CD maģi mainīsi pret kaut kādu mēslu..

Vispār jau tieši  e46 bussines cd maģi taisos ņemt ārā un likt ko citu vietā,plus ar laiku arī tumbas un sabi.

P.S Paņēmu šo. -http://www.1a.lv/auto_preces/gps_video_audio/auto_cd_magnetola/pioneer_dehx5800bt

Edited by MDR_

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.