Jump to content
Fotons

Mājas lapa

Recommended Posts

Sveika Has lietotāji Man būtu Jautājums Vai Man ir vērts taisīt projektu Gamming Projekt Kur es ieklļautu Cs 1.6 Cs go Minecraft Moš pat tf2 un kā arī samp Meklēju Komandu 3 Adminstrātorus 1 tehniķi 1 moderātoru Un kaa arī bezgalīgi lietotājums es domāju sakt no 0 visu Tapēc Novelat man veiksmi

Un kā arī Nebūšu menešnieks Kā arī dodiet Jūsu izdomātos nosaukumus Un kas ir gatavi rakstiet pm

Ja tas ir tikai jautājums tad kam tev 'personālu' , pie tam vel 3 administrātorus ?

TF2 varbūt vel jā , bet nu mc / 1.6 not worth it

Ja tas ir tikai jautājums tad kam tev 'personālu' , pie tam vel 3 administrātorus ?

TF2 varbūt vel jā , bet nu mc / 1.6 not worth it

Skaidrs lieku virsu 4.1.5.1 Forumu Gaidām

pieņem mani lūdzu, lūdzu, es ļoti gribu, esmu atbilstošs tiem amatiem, regulāri ziedošu tikai pieņem mani, lūdzu

1) Pirmkārt tas nav IPB  4.1.5.1, ja nemaldos, tas ir 3.4.5 forums.

2) SAMP + MC + CS 1.6 nav nekādas jēgas taisīt, jo: cs 1.6 ir lieli projekti, kurus tu nekad vairs neapdzīsi, jo tajos vien spēlē atkari, pārējie lēnām beidz spēlēt. MC protams, ka serveri vari dabūt populāru, kad man vēl bija projekts pirmajos mēnešos sasniedza 40 cilvēkus on vidēji, ziedojumi arī bija labi, bet es uzskatu, ka man tikai un vienīgi paveicās. SAMP tas pats, kas 1.6 - nu neies neviens spēlēt citos serveros, ja var spēlēt samp vai mpsa vai kādi tur vēl populārie.

3) Ja tu vēlies projektu taisīt, lai nopelnītu, lūdzu saproti, ka vairāk tev nauda, visticamāk, ka ies mīnusos, jo, iedomājies, par hostu, domēnu arī ir jāmaksā, nu labi, vari atstāt savu esy.es subdomēnu, bet nu padomā nopietni, vai būtu tā vērts? Domēns uz gadu maksā 14 eiro, parēķinot, 14(Eiro)/12(mēneši)=1,16 Eiro mēnesī. Tev ir tik ļoti žēl 3 bulciņu nauda, lai samaksātu par normālu .lv domēnu?

4) Ja tu tiešām gribi taisīt projektu, bet mēs visi zinām, ka nevaig, tad atceries, ka jāatver, ka viss ir sataisīts, reklāma arī jāliek, kad tur jau kāa tauta apgrozās, nu paskaties uz savu forumu - apsmiekls. Nav skina, nav sadaļu, nav čata(bez kā var iztikt, bet nu šaubos, ka tu bez tā vēlies iztikt), nekas nav sataisīts. 

5) Īpašniekam būtu jāzin vismaz 3.klases gramatikas likumi, iemācies lūdzu rakstīt vai vēlreiz izstudē 3.klasi, cik zinu tur jau māca likt komantus pirms bet un punktu teikuma beigās.

6) "Un kā arī Nebūšu menešnieks Kā arī dodiet Jūsu izdomātos nosaukumus Un kas ir gatavi rakstiet pm" - Mēnešnieks var būt projekts nevis cilvēks, bet, ja runājam par projektu, lai būtu status Mēnešnieks tev ir arī kādu laiku jāpastāv, vēlams ar normālu domēnu, forumu un def serveriem.

Veiksmi projekta taisīšanā un attīstībā ;)!

Tas ir tas pats Fontons, nav ko taisīt dubultprofilus..

Kontus apvienošu, tā kā paliks tikai Fontons.

Tu neielaidies ar viņu, bet viņš ielaižas ar tevīm... :D

+ kur ta tavs rolly pazudis kapēc to neizmanto?

"tevīm"

Un vispār, kas tas par lame teikumu? Es ar šādiem nekādos darījumos neiesaistos, instant block. Iesaku arī citiem sekot šādam principam.

Plāni un runas jau lielas.

Kā jau daudzi minēja, nevienā vietā neredzu ipb4.

Un kā tu iedomājies taisīt savu projektiņu, ja pat nosauku tu prasi lai citi izdomā tavā vietā.

Mūsdienās, visu ar karoti mutē ieliek tikai retajam.

Veiksmi ņemties , pērties un ķēpāties ar to mājaslapiņu.

Gaidam lielos topiku pieplūdumus , IPB forumu sadaļā, ar jautājumiem - kā, ko un kur ir jālabo, lai ...... ?