Jump to content
Sign in to follow this  
k3pt

[ VIDEO ] k3pt pievienojas sektai

Recommended Posts

1. iesledzu video
  2. to otru cali nevar dzirdet
  3. pagriezu skanu skalak
  4. beidz runat otrs calis un kepts sak blaut

pls fix dis in next video

paldies

@Gustavs.. es jau centos to izlabot šajā video, bet diemžēl nevarēju.. no otrā cilvēka paņēmu skaņas celiņu, bet vinš bija to jau sagraizījis, līdz ar to..tas variants atkrita.. Un 36 min garu materiālu graizīt un regulēt skaļumu... haha..arī šāda atrakcija man nelikās vilinoša :D

Bet jā.. no kļūdām tak mācās, ne tā? :)

edit: Lai gan, nav jau TIK traki.. klausījos uz ausīm un var sadzirdēt..ja saspicē ausis haha

Edited by k3pt

te jau uzreiz var redzēt, ka neesi sekojis līdzi modernajām krutajām fīčām.. pasties uz mūsdienīgo theironminerlv, pamacies labak un nestrēp karstu jau atkal.. 

atkal jau slikts priekšstats radās par tevi.. 

Uzspēlē kaut ko interesantāku, citādāk 90% same content ar to mainkraftu. Nekāds ekšens.

Uzspēlē kaut ko interesantāku, citādāk 90% same content ar to mainkraftu. Nekāds ekšens.

Kā jau Kemito teica ''Uzspēlē kaut ko interesantāku''. Piem. http://store.steampowered.com/app/304930/ (nezinu vai tas ir kas interesantāks, bet f2p)

jā, kaut ko bez kubikiem .... 

Jā. Manā kanālā auditorija vismaz 80% ir MC cienītāji. Ko līdz parādās citas spēles, tā viņām nav pārāk daudz skatījumi. Bet es noteikti pamēģināšu spēlēt kādas citas spēles. Es pat pirms nedēļas vienu nopirku, speciāli lai filmētu, bet vēl nav sanācis laiks haha

Rusts ir spēlēts, varētu kaut kad paprovēt, tīri nice.

Unturned...esmu spēlējis...un pats īsti nesapratu vai tā spēle man patika vai nē, bet drīzāk ka nē. Pārāk sarežģīta priekš manis :D

Nu tad padari kaut ko interesantāku tur. Kaut kādus epic yolo momentus pataisi. Citādāk tas Lets plej mainkraft kežual ir boooring :D

Varu piedāvāt tev brīvprātīgā producenta amatu manam kanālam :D

BET, vēlos, lai tu pievērs uzmanību un salīdzini manu jaunāko ar pēdējiem diviem...vai tad nav drusku labāk? :D