Jump to content
Sign in to follow this  
k3pt

[VIDEO] esmu fake

Recommended Posts

pabiju vienā no lv mc serveriem...uzbūvēju krutu pili un noskaidroju, ka esmu nozadzis k3ptam niku

baigi lielīgs

"nespēlēju nevienā serverī, jo nevaru paspēlēt, jo visi domā, ka esmu feiks..."

baigi lielīgs

"nespēlēju nevienā serverī, jo nevaru paspēlēt, jo visi domā, ka esmu feiks..."

lol ya nav jau tev to subu TIK daudz.

Kāds no Laiks Spēlēt youtube kanāla ieliek video has'ā kas ir hd kvalitātē viņu noheitu un saka ka runājot klusi.

Bet atnāk k3pt's ieliek savu kurš nedaudz raustās ik pa brīžiem un runā tik klusi ka jāpagriež skaņa uz maksimālo volume un viņu uzslavē. (nepārprotiet)

has logic 2015/2016.

Edited by kaasis

Kāds no Laiks Spēlēt youtube kanāla ieliek video has'ā kas ir hd kvalitātē viņu noheitu un saka ka runājot klusi.

Bet atnāk k3pt's ieliek savu kurš nedaudz raustās ik pa brīžiem un runā tik klusi ka jāpagriež skaņa uz maksimālo volume un viņu uzslavē. (nepārprotiet)

has logic 2015/2016.

Pie servera lagiem vainīgs filmētājs ? 

has logic 2015/2016.

cik bieži kepts kaut ko ieliek un cik bieži tas laiks spēlēt?

K3pt >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> ∞ Laiks spēlēt

cik bieži kepts kaut ko ieliek un cik bieži tas laiks spēlēt?

K3pt >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> ∞ Laiks spēlēt

nop

Patika pāris izteicieni video laikā, piemēram, nazītis, ar ko tu domāji swordu, kā arī dubļi xD

Piedomā varbūt pie tā cik skaļi Tu runā, jo tiešām Tevi nevar sadzirdēt (salīdzinājumā ar intro, video bija kluss), kā arī varbūt apgriez video, vai paātrini to, jo laikam tikai astoņpadsmitajā minūtē Tu sāki kaut ko būvēt. Tas tāds neliels ieteikums no skatītāja viedokļa.

No mainkrafta spēlētāja viedokļa - ja tu vēlies kaut ko būvēt, šķiet, ka faction serveris nebūtu tā īstā vieta, izvēlies kādu creative serveri, kā arī attīsti savas building prasmes, tālā nākotnē gaidīšu no Tevis kādu build video. :)

Subscribed un veiksmi tālāk!

Edited by Red

Pirms paris gadiem video butu labs tgd, kad viss ta ir audzis kvalitate tadi pati ka agrak, vspar neesi piedomajis pie attistibas tik kko uz ātro lai izpatiktu faniem uzmauci.. Drīzāk jau lai neaizmirstu, ja godigi biju par tevi aizmirsis sen jau. 

Paldies par kritiku - pamatota. 

Šobrīd kopš esmu atsācis filmēt man ir 2 video un ja salīdzina, tad otram kvalitāte ir jūtami labāka nekā pirmajam. Par to skaļumu, jā, tur es nogriezu nedaudz un aizmirsu par intro. Ja manus video salīdzina ar citu kanālu video, tad varu pateikt to, ka nedzīvoju pie/zem vecāku finansēm līdz ar to viss gulstās uz paša pleciem un ar youtube tik daudz ar nepelnu, lai varētu iet prom no darba un 100% atdoties youtubam :D

Par to būvēšanu manos video.. tā kā nekad neesmu bijis labs būvnieks, tad visdrīzāk ka nebūs daudzi šāda tipa video, laikam pagozēšos kādos minigame serveros kur nepārtraukti kaut kas notiek, lai nav tā kā šoreiz, kad es kaut ko sāku būvēt uz video beigām.

Nazītis..dubļi.. ja skatītājs saprata, kas ar to ir domāts, tad jau viss itkā ir kārtībā ne? Kaut kas citādāks. :)

edit: ā jā, kas tur vēl teica, ka esot sajūa ka ķipa esot uz ātro lai tik būtu... Ļoti tālu no patiesības tas nav... Jo man tik tiešām IR dzīve un es vnk nespēju tik ļoti atdoties spēlītēm :D Tas ir pirmkārt..otrkārt..man ir 4k subi, kas nav nemaz tik maz un šāds video tomēr ir labāks nekā nekāds - ja uz to paskatās no tāda skata punkta. :)

Edited by k3pt

Būtu labāk taisijis playthrough kādām story tipa spēlēm. Piemēram, Life is Strange (PC), Until Dawn (PS3/PS4), The Last of Us (PS3/Remastered PS4) etc. Protams ja nav konsole var pameklēt pc šāda tipa spēles. 

@chaotix Būtu nedaudz zinošāks par manu kanālu, tad zinātu, ka man ir konsole un zinātu ka vismaz 80% mani subi ir tikai MC auditorija. Līdz ar to, sākt filmēt citas spēles ir diezgan muļķīgi - pēc pieredzes. Bet, paldies par ieteikumu anyways.

Edited by k3pt

has logic 2015/2016.

JmzoZM8.png

Šis ir Has, roka, pakaļu mazgā! Neuzvelcies par to, nečakarē savu dienu, vienkārši samierinies!

Edited by VillisAWP