Jump to content
Sign in to follow this  
flenzys

Ieteikumi par minecraft faction pluginiem.

Recommended Posts

Labrīt, labdien vai labvakar, atkarībā kurā laika stundā jūs šo lasāt.

Tātad jau uz reiz ķeršos klāt pie tēmas, varbūt kāds jau zina, ka es veidoju minecraft factions pvp serveri, vēlējos dzirdēt jūsu viedokli sakarā ar faction pluginiem. Man ir zināmi vairāki factions plugini, piemēram Faction, FactionPlus un tā tālāk, varbūt ir vēl kāds labs faction plugins, bet kurš no viņiem ir pats labākais variants priekš īsta pvp servera? Kādi ieteikumi? Varbūt tomēr jau ir kāds gatavs, konfigurēts faction plugins, nebūtu žēl padalīties?

Paldies jau iepriekš :)

Edited by _Blood3x

Ir jau tagad tāds pats pa brīvu. Tagad visi izmanto tos Crate sistēmu ieliec to arī.

Par brīvu var visu dabūt, bet es runāju par legit.

Ir jau tagad tāds pats pa brīvu. Tagad visi izmanto tos Crate sistēmu ieliec to arī.

Crates nav plugins, kas būtu paredzēts īstam pvp serverim.

Crates nav plugins, kas būtu paredzēts īstam pvp serverim.

Kas tad ir Factions? Jā gan jau peacefull ieeju willdernesā mani kill. Tu padomā loģiski Crates varbūt kaut skyblock, survival vai kaut kur citur, tas nav tikai domāts kur ir PVP tev jābūt idejām ko liksi tajos crates tas ir viss.

Kas tad ir Factions? Jā gan jau peacefull ieeju willdernesā mani kill. Tu padomā loģiski Crates varbūt kaut skyblock, survival vai kaut kur citur, tas nav tikai domāts kur ir PVP tev jābūt idejām ko liksi tajos crates tas ir viss.

Crates ir pokemonu plugins, ja tu nezini īsto minecraft pvp jēgu tad paklusē, ķēms.Crates nav domāts normāliem pvp serveriem, tas ir domāts pokemonu serveriem jeb Funpvp, pasties eri6640, viņi neizmanto tādus jebanus pluginus, tas izbojās visu pvp, viņš prasija par Frakciju pluginu, nevis par kaut kādu crates, lasīt mācies.

Edited by slep

izmanto visparastāko factions - ja gribēsi redzēt labu piemēru - serveri, kurš nav pārbāzts ar nevajadzīgām lietām, tad svētdien ienāc triples mc serverī, un apskaties, custom mape, biomes, spawneri, nekas liels, lai serveris būtu veiksmīgs izmanto sabalancētu ekonomiju - es vados pēc principa sell cena ir 1/10 no buy, un iesaku izmantot randomtp pluginu - nevajag nekādus warp exit vai ko veidot, jauniņos arī nekempos neviens pie izejas - vienkārši rakstot /randomtp - tiec pārmests uz random koordinatem un vari sāk mierīgi spēlēt.

Guest am.pomelo.pm

Nav tāda "vislabākā" plugina. Katrs izvēlās to, kas tuvāks. Ja tu vēlies parastas frakcijas, tad ņem defaulto un būs ok.

Crates ir pokemonu plugins, ja tu nezini īsto minecraft pvp jēgu tad paklusē, ķēms.Crates nav domāts normāliem pvp serveriem, tas ir domāts pokemonu serveriem jeb Funpvp, pasties eri6640, viņi neizmanto tādus jebanus pluginus, tas izbojās visu pvp, viņš prasija par Frakciju pluginu, nevis par kaut kādu crates, lasīt mācies.

viss ir atkarīgs no satura, āksts tu esi.

izmanto visparastāko factions - ja gribēsi redzēt labu piemēru - serveri, kurš nav pārbāzts ar nevajadzīgām lietām, tad svētdien ienāc triples mc serverī, un apskaties, custom mape, biomes, spawneri, nekas liels, lai serveris būtu veiksmīgs izmanto sabalancētu ekonomiju - es vados pēc principa sell cena ir 1/10 no buy, un iesaku izmantot randomtp pluginu - nevajag nekādus warp exit vai ko veidot, jauniņos arī nekempos neviens pie izejas - vienkārši rakstot /randomtp - tiec pārmests uz random koordinatem un vari sāk mierīgi spēlēt.

Es nesaprotu vienu.

Ja serverim ir daudzi plugini, tad viņš ir pārbāsts, ja viņam ir maz pluginu, tad tas ir def serveris..

Kā arī daudzam no tava nepiekrītu, ekonomikai piekrītu, bet par randomtp galīgi nē - man ir izdomāts tā, ka būs /warp exit un katram spēlētājam noteikts PvPTimer uz cik ilgu laiku viņš nevar iesaistīties pvp.. un es prasīju kādu faction pluginu man visslabāk izmantot, bet laikam tad jau parastais Faction plugins būs jāizmanto. Paldies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.