Jump to content
Totalimus

Telefons 100 eiro apmērā.

Recommended Posts

ELEPHONE P8000 vai  Elephone Ivory . vai Ulefone Paris 

Pats lietoju p8000.  Forš telefons par tādu naudu. 

Neņem androīdu, kas ir zem 300eiro, līdz tādai summai tēmē vai nu uz lietotiem androīdiem, vai windows tālruņiem.

Neņem androīdu, kas ir zem 300eiro, līdz tādai summai tēmē vai nu uz lietotiem androīdiem, vai windows tālruņiem.

Windows tālruņi manuprāt nebūtu tie labākie, pačeko tos, ko DJ kikisa ielika.

Windows viennozīmīgi būs labāks par jebkuru androīdu, kas ir zem 300eiro. Pašam ir androīds LG G3S, pirku par 250eiro un nožēloju, tas protams bija gadu atpakaļ, ja nemaldos, bet tāpat - procesors mazs, rams nepietiekams. Nav iespējams čekot facebook, vai sēdēt mesindžerī un klausīties mūziku vienlaicīgi, jo kāda no aplikācijām nokrešos.

Un es pieļauju, ka šī sieviete noteikti vēlas kaut ko pirktu Latvijā, lai jebkurā gadijumā varētu atrast servisu, vai garantijas remontu. Kikisas piedāvātajam nav ne garantijas, ne arī normāla brenda, kas Latvijā būtu labojams. Šeit pat problēmas sagādā Just5 remonts, ja runa iet par displeju.. :)

Windows tālruņi manuprāt nebūtu tie labākie, pačeko tos, ko DJ kikisa ielika.

Lietoju Windows tālruni jau vismaz gadu un kopumā esmu apmierināts. Tik vienkāršs, ka nespēju iedomāties, kā es lietoju android vai ios. 

Windows viennozīmīgi būs labāks par jebkuru androīdu, kas ir zem 300eiro. Pašam ir androīds LG G3S, pirku par 250eiro un nožēloju, tas protams bija gadu atpakaļ, ja nemaldos, bet tāpat - procesors mazs, rams nepietiekams. Nav iespējams čekot facebook, vai sēdēt mesindžerī un klausīties mūziku vienlaicīgi, jo kāda no aplikācijām nokrešos.

Un es pieļauju, ka šī sieviete noteikti vēlas kaut ko pirktu Latvijā, lai jebkurā gadijumā varētu atrast servisu, vai garantijas remontu. Kikisas piedāvātajam nav ne garantijas, ne arī normāla brenda, kas Latvijā būtu labojams. Šeit pat problēmas sagādā Just5 remonts, ja runa iet par displeju.. smile.png

Nu ja nemāki nopirkt labu Android zem 300EUR, nav mūsu problēma. Paņem kādu Meizu/Xiaomi un 0 problēmu.

Es nevienu no Jums nevainoju un nesaku, ka tā ir Jūsu problēma. Tev pie sirds labāk iet HTC, man LG - gaumes lieta. 

Es nevienu no Jums nevainoju un nesaku, ka tā ir Jūsu problēma. Tev pie sirds labāk iet HTC, man LG - gaumes lieta. 

tas iet pretrunā tam ko rakstīji, ka zem 300 eur nav ko ņemt, pašam ar sievu abiem ir HTC 820, pirms tam bija samsung galaxy grand prime, telefons labs, pirms saki ka neko nejēdzu no tā, varu pateikt ka ilgu laiku kā tehniķis esmu strādājis, tai skaitā arī telefonu remonts, lētā gala telefoniem nav ne vainas, viss atkarīgs no tā ko gribi no tā telefona dabūt ārā.

Par šo gadījumu - piemet nedaudz klāt un paķer to pašu samsung galaxy grand prime, vai galaxy j5 - bitē laba akcija tam telefonam, neiesaku uz just5 skatītes, nekvalitatīvi telefoni, jaunos huawei var provēt, no windows phone iesaku izvairīties, nezinu nevienu kam tāds būtu, un kurš būtu apmierināts.

Iesaku, ļoti labs talrunis un ļoti ērts. Kā arī lielāks par Iphone 6, to tač visi grib ne? biggrin.png

Nokia-evolucija-1.jpg

EDIT: par ko warns, vins maksa mazak par 100e

Edited by ASDpracc-