Jump to content
Sign in to follow this  
Mahaļiks

Čau Has.lv

Recommended Posts

Čau,vecie jaunie has.lv lietotāji..

Tad nu tā kautkā randomā šodien izdomāju šeit reģistrēties,jo man kautko vajadzēja..ā dizainu,bet sarunāju ar vienu labu cilvēku jau.

Tātad esmu Mārtiņš Mūrnieks man ir divdesmit gadi,11 aprīlī paliek  21,bet tas tā.

Esmu diezgan jautrs cilvēks,bet tas viss atšķirās kādā kompānijā esmu,un kur esmu..

Pats nāku no tādas pilsētas Rīgas(Vecmīlgrāvis/Vecāķi)Bet tagad jau labu laiku esmu prom no Latvijas.

Kāpēc?Jo tāpēc ka sanāca tā ka bija jābrauc prom,jo pāris sūdus sataisiju..

Tagad dzīvoju Anglijā,jau kādus 4 gadus,bet nu te jau ir lidz kaklam..

Bet nu neko,jāstradā ir,par naudu ko nopelnu nesūdzos.

Te pat jūtos mazliet kā Latvijā,jo te kur dzīvoju ir pilns ar latviešu valods runājošiem cilvēkiem.

Bet tas tā.

Par Has.lv uzzināju kautkā nejauši,netā kauko meklēju,un tad uzgāju šo saitu..

Tad nu tā tagad izdomāju reģistrēties.

Nedaudz par maniem hobijiem:

Mans hobijs ir bokss,agrāk latvijā 3gadus nogāju boksā Latvijas cimdos,pie aleksandra karovina.

Bet takā nācas no Latviju pamest,tad nu tagad anglijā turpinu iet boksā citā clubā angļu(Lincoln fight factory)tur jau esmu divus ar pus gadus.

Otrs hobijs man ir auto.

Esmu liels bmw fanāts,patīk nenormāli Bmw e30,bet nevaru tagad atļauties nopirkt viņu.

Tagad pats braukāju ar Bmw M3,Bet nekas īpašs,tikai 2.0 litru dīzelis.

Takā tā ja ir,kādi jautājumi droši jautā.

Un atvainojos par gramatikas kļūdām.

Pastāsti kādus sūdus savāriji ka bija jāmūk prom no lv un pasaki savu adresi lai varam tevi nosūdzēt un pie reizes pateikt tavu pašreizējo dzīvesvietu.

*Noziedziniekiem ir jāsaņem sods kaut arī tikai roltonu nozagi veikalā

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.