Jump to content
sLIDe

HAS.LV Ziemassvētku konkurss

Recommended Posts

Lielais HAS.LV Ziemassvētku konkurss

steam_konkurss.png

Tuvojoties Ziemassvētkiem HAS.LV rīko konkursu, kurā ikvienam portāla lietotājam būs iespēja laimēt kādu no Steam spēlēm (kopā 11) vai arī reklāmas vietu.

Konkurss norisinās no 6. decembra līdz 24. decembra plkst. 12:00 portālā HAS.LV

Lai piedalītos konkursā, viss, kas tev jāizdara ir jāiesniedz radošs darbs saistībā ar Ziemassvētkiem. Tas var būt HTML/CSS/JS apsveikums, dzejolis, attēls, HAS.LV Ziemassvētku logo vai arī kas cits. Atceries, ka darbam jābūt tevis radītam. Darbus iesniedzam šajā tēmā.

Steam spēļu laimētāji tiks izlozēti 24. decembrī. Tas, vai un kādu spēli saņemsi, tiks noteikts ar nejaušības principu. Vairāki iesniegtie darbi nepalielina tavas iespējas iegūt kādu no Steam spēlēm.

Pēc laimētāju izlozēšanas tiks uzsākta balsošana, kur lietotāji varēs izvēlēties labāko no visiem darbiem, kas 1. janvārī saņems reklāmas vietu portālā HAS.LV uz 2 nedēļām.

Jautājumu gadījumā sūtiet PM

Paldies steev par idejām konkursam

Tas, vai un kādu spēli saņemsi, tiks noteikts ar nejaušības principu.

Man gan šķiet, ka daudz sakarīgāk būtu, ja kvalitatīvāko, labāko un oriģinālāko darbu autoriem būtu dota iespēja pašiem izvēlēties kādu no spēlēm. (Labākā darba autors izvēlas 1 no visām 11 spēlēm, otrs labākais darba autors izvēlas 1 no atlikušajām 10 spēlēm, utt.). Tādā veidā uzpiežot cilvēkiem mazliet izmantot savas smadzenes un izveidot kaut ko tīkamu. wink.png

Man gan šķiet, ka daudz sakarīgāk būtu, ja kvalitatīvāko, labāko un oriģinālāko darbu autoriem būtu dota iespēja pašiem izvēlēties kādu no spēlēm. (Labākā darba autors izvēlas 1 no visām 11 spēlēm, otrs labākais darba autors izvēlas 1 no atlikušajām 10 spēlēm, utt.). Tādā veidā uzpiežot cilvēkiem mazliet izmantot savas smadzenes un izveidot kaut ko tīkamu. wink.png

Šāds variants netika izvēlēts tāpēc, ka tādā gadījumā cilvēki, kas zin, ka nevar neko baigi spīdošu uztaisīt, nemaz nemēģinās un nepiedalīsies. Gan jau nākotnē būs arī tādi konkursi, kur labākais saņems balvu.

Šāds variants netika izvēlēts tāpēc, ka tādā gadījumā cilvēki, kas zin, ka nevar neko baigi spīdošu uztaisīt, nemaz nemēģinās un nepiedalīsies. Gan jau nākotnē būs arī tādi konkursi, kur labākais saņems balvu.

Man jau vairāk šķiet ka problēma ir tajā, ka cilvēki ir pārāk slinki un nedomā ar galvu, nevis neprot izveidot ko spīdošu. Tas, ka tev nav PS vai kāda cita programma uz kuras tu vari ko virtuāli uzzīmēt apsveikumu, tas tev neliedz uzzīmēt apsveikumu uz baltas A4 lapas un nofotogrāfēt to. Protams, bez default kartiņas arī var izveidot kādu video ar dažādām bildītēm no gaz tusiem, galeriju ar labākajiem 2015. gada komentāriem @ has (tas kā 15. gada atskats), kādu stāstu izdomāt, iesaistot personāžu no has populārākajiem lietotājiem, un nobeidzot stāstu ar priecīgu novēlējumu ziemassvētkos, iespējams kāds pat var sadzejot kādu dzejoli par has, utt. Es vēl jo projām uzskatu, ka tomēr nevajadzētu noteikt random uzvarētāju, jo uzvarēt var jebkurš lietotājs, nākot klajā ar kādu vienkāršu un oriģinālu ideju.

Man jau vairāk šķiet ka problēma ir tajā, ka cilvēki ir pārāk slinki un nedomā ar galvu, nevis neprot izveidot ko spīdošu. Tas, ka tev nav PS vai kāda cita programma uz kuras tu vari ko virtuāli uzzīmēt apsveikumu, tas tev neliedz uzzīmēt apsveikumu uz baltas A4 lapas un nofotogrāfēt to. Protams, bez default kartiņas arī var izveidot kādu video ar dažādām bildītēm no gaz tusiem, galeriju ar labākajiem 2015. gada komentāriem @ has (tas kā 15. gada atskats), kādu stāstu izdomāt, iesaistot personāžu no has populārākajiem lietotājiem, un nobeidzot stāstu ar priecīgu novēlējumu ziemassvētkos, iespējams kāds pat var sadzejot kādu dzejoli par has, utt. Es vēl jo projām uzskatu, ka tomēr nevajadzētu noteikt random uzvarētāju, jo uzvarēt var jebkurš lietotājs, nākot klajā ar kādu vienkāršu un oriģinālu ideju.

Nebojā Ziemassvētku noskaņu.

Ar roku arī drīkst zīmēt? - Nopietns jautājums.

Jā, var zīmēt arī ar roku. Kā jau topikā minēts - der jebāda veida radošs darbs.

Ja uznāks baigā iedvesma tad uzrakstīšu kaut ko tādu foršu un nopietnāku nevis tādu yolo variantu, hehe (pedējā rindiņa totāls yolo).
oumi9xlbwprfvlurk7e.jpgOtrais pantiņš gan nav mans, man viņš vienkārši patika, tapēc iemetu, bet pirmais gan manis rakstīts, ahhaha.
2ydah689w4xobtl3qcu.png

DrZp606.gif

gl pārējiem.

Var iesniegt vairākus radošos darbus un katrs skaitīsies kā viena iespēja uzvarēt?

Vairāki iesniegtie darbi nepalielina tavas iespējas iegūt kādu no Steam spēlēm.

der jebāda veida radošs darbs.

Vai ir iespējams veidot saistībā ar mūziku, piemēram, samiksējums, no gataviem variantiem? (jebkas radošs, jā, be tomēr gribās uzzināt). 

Vai ir iespējams veidot saistībā ar mūziku, piemēram, samiksējums, no gataviem variantiem? (jebkas radošs, jā, be tomēr gribās uzzināt). 

Domāju, ka jā, tikai atceries, ka jābūt saistībai ar Ziemassvētkiem :)

Lai piedalītos konkursā, viss, kas tev jāizdara ir jāiesniedz radošs darbs saistībā ar Ziemassvētkiem.

Neredzu tavā darbā Ziemassvētkus