Jump to content
Sign in to follow this  
zarins

Sveiki hasieši :).

Recommended Posts

Mazliet par mani- Esmu puisis kurš vissu mūžu nodzīvojis Rīgas piepilsētā, patīk pavadīt laiku ar savu draudzeni un atpūsties kad sanāk laiks. Strādāju un dzīvoju ārpus Latvijas pašlaik, pie reizes mācos tālmācībā patīk programmēt kad nu sanāk laiciņš (java). Vienmēr esmu bijis laipns pret cilvēkiem , Mūzika patīk pēc noskaņojuma vienā brīdi klausos Bēthovenu tad varu klausīties skrillex vai SOD.  Patīk šausmu filmas jo īpaši (BANNED) . Ko vēl varu pateikt ?... Garšo Pringles wink.png un nekad nēesmu bijis krāpnieks. Vienmēr par padarīto samaksāju. Nu tas itkā viss. Piedodiet par gramatiku. smile.png

-Zarins

Šo lapu izmantošu arī atsaukšu atstāšanai.

Share this post


Link to post
Share on other sites

forši jau, ka vēl kāds sasveicinās u.tml, bet nevaru nepamanīt un saprast to, vai tiešām programmētājiem nav jāspēj kaut puslīdz korekti rakstīt gramatikas un interpunkcijas ziņā?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noteikti ne latviešu valodā, programmēju aiz gara laika. Nedaudz lai smadzenes pakustinātu. Un jā gramatika nav mana stiprā puse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vairākas reizes jau bijusi sadarbība ar viņu saistībā ar darbu pildīšanu. Apsolītais no viņa puses vienmēr tiek izpildīts un līdz šim problēmas nav bijušas.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.