Jump to content
Sign in to follow this  
FerJekeey

Nopietns Projekts (rofl)

Recommended Posts

Ceru, ka neesmu šeit vienīgais, kurš ir pamanījis, ka visiem skolas bērniem (no 10 līdz 16 gadi) sāka parādīties tāda mode, taisīt MC. (Minecraft) projektus, ar P0k3 izklāstu un dēvēt to par "Nopietnu projektu", "Nopietnu serveri" utt. Bet es vēlētos uzzināt jūsu domas, pēc kā jūsu prāt izpaužas tas "Nopietns projekts"? Es piem. arī taisu savu projektu, precīzāk sub-projektu zem forffun.elvē un man ir pieredze projektu veidošānā. Zemāk ir punkti, kuri pēc manām domām ir tas ar ko associējas "Nopietns projekts". +- Izsakat domas par maniem punktiem, un var arī tos noliegt.

• Pievilcīga&sakarīga mājaslapa.
  • Sakarīga administrācija.
  • Plašs serverus klāsts (Sub-serveru).
  • Sakarīga administrācijas valoda. (Gan forumā, gan serverī)
  • Origināls (Kaut kas svaigs, kas nav nevienā citā serverī)
  • Labi sakonfigurēti serveri
  • Skaistas celtnes spawnā.
  • Serveris strādā bez aizkavēšanas (lagiem) un bez krašiem (Negaidīta server down).
  • Lai ir tie VIP'i, bet bez nekāda uzsvara no administrācijas, lai obligāti iegādātos VIP, jo mūsdienās tā tik ir, naudu noplēšs un aizveras.
  • Lai nav VIP parāķi par spēlētājiem (precīzi, lai VIP dot tos bonusus, bet ne GOD līmenī).
  • Administrācija stingri pilda savus pienākumus un seko pārkāpējiem.
  • Administrācija nav P0k3 sīkie kuri dod mantas un taisa katru dienu MEGA DROPPARTY utt.

EDIT1:

• Serveri nāv pārbāzti ar 50+ pluginiem, kuri nah## nav navadzīgi.
  • Administrācija ir vienlīdzīga ar spēlētājiem.
  • Administrācija neizrādās ar savu statusu serverī.

EDIT2:

• Ja latviešiem, būtu nopietns projekts, tam jabūt noteikti multi-langueage, gan serveri gan mājaslapā.
  • Obligāti ir jabūt kādām fičām, ar ko projekts atškiras. (savi plugini, vai kādi nopirktie).

Ceru, ka neesmu šeit vienīgais, kurš ir pamanījis, ka visiem skolas bērniem (no 10 līdz 16 gadi) sāka parādīties tāda mode, taisīt MC. (Minecraft) projektus, ar P0k3 izklāstu un dēvēt to par "Nopietnu projektu", "Nopietnu serveri" utt. Bet es vēlētos uzzināt jūsu domas, pēc kā jūsu prāt izpaužas tas "Nopietns projekts"? Es piem. arī taisu savu projektu, precīzāk sub-projektu zem forffun.elvē un man ir pieredze projektu veidošānā. Zemāk ir punkti, kuri pēc manām domām ir tas ar ko associējas "Nopietns projekts". +- Izsakat domas par maniem punktiem, un var arī tos noliegt.

• Pievilcīga&sakarīga mājaslapa.
  • Sakarīga administrācija.
  • Plašs serverus klāsts (Sub-serveru).
  • Sakarīga administrācijas valoda. (Gan forumā, gan serverī)
  • Origināls (Kaut kas svaigs, kas nav nevienā citā serverī)
  • Labi sakonfigurēti serveri
  • Skaistas celtnes spawnā.
  • Serveris strādā bez aizkavēšanas (lagiem) un bez krašiem (Negaidīta server down).
  • Lai ir tie VIP'i, bet bez nekāda uzsvara no administrācijas, lai obligāti iegādātos VIP, jo mūsdienās tā tik ir, naudu noplēšs un aizveras.
  • Lai nav VIP parāķi par spēlētājiem (precīzi, lai VIP dot tos bonusus, bet ne GOD līmenī).
  • Administrācija stingri pilda savus pienākumus un seko pārkāpējiem.
  • Administrācija nav P0k3 sīkie kuri dod mantas un taisa katru dienu MEGA DROPPARTY utt.

Es arī pamanīju ka katram pok3 ir savs mc projekts, tik es to pamanīju nedaudz agrāk. Nu pirms 2 gadiem. rofl.

Es arī pamanīju ka katram pok3 ir savs mc projekts, tik es to pamanīju nedaudz agrāk. Nu pirms 2 gadiem. rofl.

Es to arī jau agrāk pamanīju, bet tagad, guntarz tur kko teica par kraftu. Jā tas bija nopietns projekts, kad es tur biju tehniķis, un to sūdu čupu, ar multiworld, pārtaisīju pilnīgi, mājaslapu, serverus, bungeecord viss kā vajaga, viss bija sakarīgs, nekādu p0k3 huiņju, kraft bija dimbā, 10 online, es to pacēlu uz kājām 80+ spēlētāji, bet kad es pazudu (aizgāju), viss aizgāja pa sviestu viņiem, Admin+, Owner+, kas tā pa hui##?

Es to arī jau agrāk pamanīju, bet tagad, guntarz tur kko teica par kraftu. Jā tas bija nopietns projekts, kad es tur biju tehniķis, un to sūdu čupu, ar multiworld, pārtaisīju pilnīgi, mājaslapu, serverus, bungeecord viss kā vajaga, viss bija sakarīgs, nekādu p0k3 huiņju, kraft bija dimbā, 10 online, es to pacēlu uz kājām 80+ spēlētāji, bet kad es pazudu (aizgāju), viss aizgāja pa sviestu viņiem, Admin+, Owner+, kas tā pa hui##?

Cilvēks varbūt nebija ieinteresēts darboties tālāk, un vēlējās izsūkt pēdējos naudas pilienus prims viss nogrimst?

Cilvēks varbūt nebija ieinteresēts darboties tālāk, un vēlējās izsūkt pēdējos naudas pilienus prims viss nogrimst?

Pareizi domā, šis cilvēks, man par darbu solija naudu, kuru es nekad no viņa neprasiju, bet bija man melnas dienas, kad tomēr tā liekā nauda noderētu, un tad sākās, ka "suncore viņam neizmaksājot jau vairākus mēnešus utt", nu jā protams neizmaksā, a no savas naudas arī nekā nevarēja nieka 20 eirus samaksāt, par lielu darbu, kurš 20 eirās ir reāli pāris santīmi par manu ieguldīto darbu. btw, esam novirzījušies no tēmas.

+- Izsakat domas par maniem punktiem

sakarīga mājaslapa, sakarīga administrācija, sakarīga administrācijas valoda, oriģināls "kaut kas" utt. - pārāk vispārīgi un pašsaprotami punkti

Visi punkti pa lielam atkārtojas un pasaki vienu un to pašu.. autors izklausās pēc tāda paša p0k3 kā jau ierastie projektu veidotāji ar visu savu ierakstu par kraft tāds un šitāds, man nemaksāja un es uber džeks pacēlu projektu debesīs un kā aizgāju tā viss sabruka.. 

Atradies pasaules naba.. Būtu tu tik labs tad nenāktu šeit un nerakstītu šo lieko tēmu un taisītu to savu uber mega projektu. 

LV komūnas un jaunas komūnas ir dead. Visi šie MC/SAMP ir jāaizmirst un jāveido jaunajiem projektiem, kas cits. Ir vēl 100 un 1 spēle ko var veidot projektos. Viens no galvenajiem faktoriem labam projektam ir tas ko tu ieguldi tajā - laiks, nauda, idejas, komanda, pasniegšanas veids. 

Pietiek dročīt tos ierastos serverus, sāc domāt ko jaunu, veido ko jaunu. Izveidot MC serveri var jebkurš normāli domājoš cilvēks. Tas pats attiecas uz SAMP. Viss atkarīgs no laika. p0k3 projekti atšķiras ar to, jo patērē pāris stundas novelkot kaut ko, izmainot un cer, ka pelnīs tūkstošus. 

Atver acis, paskaties ārzemju komūnas, saliec ko katrs dara, kādi serveri, kādi mīnusi, kādi plusi. Izanalizē to visu, sāc veidot. Nostādi mērķi kad palaist, kādi cilvēki, kādas finanses vajadzīgas, kur dabūsi un ko vēlies panākt no šī projekta. 

Izlasot Dolce teikto, atsaucās atmiņā kā savulaik gamevision projekts tapa, kad tiku pieaicināts komandā pirms publiskās versijas - īpašnieks bija mārketinga speciālists, viņš jau pirms publiskošanas vairākus mēnešus lika mums izanalizēt plusus un mīnusus LV un ārzemju spēļu projektiem, konkurenci un mūsu turpmākās iespējas.. galvenais ir jābūt pašiem ieinteresētiem ko veidot, ne tikai uzlikt forumu, paņemt gatavu serveri, uzbliezt sms šopu un cerēt uz brīnumu :) un teikšu tomēr arī to, ka ja tas būtu tikai forums, pat prasts ipb forums, bet ar labu administratoru pulku, grandiozām idejām un iecerēm turpmāk, labu un kvalitatīvu piedāvājumu - man ar to pietiktu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.