Jump to content
Sign in to follow this  
4ponik

Griefing show

Recommended Posts

Sveiki, man ir vēlme uzsākt jaunu griefing show kanālu, varbūt tur būs Latviski un krieviski, varbūt būs tikai krieviski.

Man ir tāds jautājums, vai ir jēga tādu taisīt, kas būtu vajadzīgs, lai tādu uzsāktu, zinu ka vajadzīga programma ar ko filmēt, vajag editošanas programmu.

Jautājums #2 - Variet ieteikt editošanas programmu? Ar kuru labi var editot video, nebūs nekādu watermarku, utt.

Jautājums #3 - Variet ieteikt filmēšanas programmu? Ar kuru labi FPS ies, jo nevienam nepatiks, ja lagos video, utt. :D

Ceru ka varēsiet atbildēt uz šiem jautājumiem. :)

1. 100 gadi nav vajadzīgs, jo pilna d ar viņiem.

2. adobe after effects , sony vegas.
3. OBS

Es domāju droši vari sākt, ja Tev tā štelle aizies un visiem patiks, tad droši turpini, bet ja nē, tad pamēģini vēl kaut ko pacensties stilīgāku uztaisit, tādu bombu.

Es ieteiktu ar Sony Vegas, ļoti ērta, lai veidotu video.

Es pats filmēju ar Frapsu, nezinu vai viņa ir viena no labākajām, bet man patīk!:)

Jautājums #4 Ar ko atšķiras OBS no Fraps?

Fraps ir mēsls par maksu un domāts tikai ierakstīšanai. OBS ir bezmaskas programma ar kuru var gan ierakstīt gan streamot visādās vietās.

Fraps ir mēsls par maksu un domāts tikai ierakstīšanai. OBS ir bezmaskas programma ar kuru var gan ierakstīt gan streamot visādās vietās.

Bet kā FPS ziņā?

man ar obs bija kkādi 20fps zudums iekš csgo

Es pamaniju ka man OBS jau ir PC, kādu mēnesi atpakaļ biju ievilcis, bet tagad jautājums #5 - Kur saglabājas visi nofilmētie video no OBS?

Guest am.pomelo.pm

Es pamaniju ka man OBS jau ir PC, kādu mēnesi atpakaļ biju ievilcis, bet tagad jautājums #5 - Kur saglabājas visi nofilmētie video no OBS?

Tak settingos var norādīt kur

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.