Jump to content
KRtella

taisam mc server(nopietnu projektu)

Recommended Posts

Taisam mc server: ir jaudiga mashina+labs inet, ir cms ar supportu, laiks, webdesigner, visi jautajumi skype krtftw. labaak butu, ja es taisitu ar krievu, bet LV ir ari okej.

varbut tev ari ir 1.5k eur serveris ar webmcr premium reloaded cmsu ar supportu ? ) ) ) es te neesmu def chels

dont dream boy. ukp.gif ukp.gif

varbut tev ari ir 1.5k eur serveris ar webmcr premium reloaded cmsu ar supportu ? ) ) ) es te neesmu def chels

šaubos, ka kāds cirvis uz 1,5k servera tupa taisītu mc projektu. :D:D:D:D

šaubos, ka kāds cirvis uz 1,5k servera tupa taisītu mc projektu. biggrin.png:D:D:D

gada uzkrājums, nezin kur tērēt. ukp.gif

šaubos, ka kāds cirvis uz 1,5k servera tupa taisītu mc projektu. biggrin.pngbiggrin.pngbiggrin.png:D

Kuššššš!!! Kad FLIP vel bija mans, tad FLIP minecraft serveris stāvēja uz nedaudz vel dārgākas kastes / servera. biggrin.pngbiggrin.pngbiggrin.pngbiggrin.pngbiggrin.png

1,5k!? maz, nedēļas alga. Tas nav atkarīgs cik tu daudz iztērē, bet no tā cik labu tu nopērc. Es hvz, kas tev tur var sanākt, ja taisies kopā ar krieviem 1,5k iztērēt tikai priekš kubik spēles. Man liekas, ka ātrāk nodzersiet, nekā kko uztaisīsiet, ne man par to spriest, bet GL.

Reāli , čalis tikai ienāca forumā , lai atrastu citus čaļus , kuri vēlas palīdzēt.. has.lv heiteri sāk totāli nodirst. ;D

Anyway, iespējams viņam ir tā kaste, bet jūs tikai tupa nodiršat.. sad lajf @ has.lv

Guest am.pomelo.pm

Reāli , čalis tikai ienāca forumā , lai atrastu citus čaļus , kuri vēlas palīdzēt.. has.lv heiteri sāk totāli nodirst. ;D

Anyway, iespējams viņam ir tā kaste, bet jūs tikai tupa nodiršat.. sad lajf @ has.lv

Tu laikam esi te jauniņais.

http://webmcr.comTas tak ir bezmaksas cms biggrin.png Kāds tur premium un reloaded ? Vai domāji šo? https://bitbucket.org/WorldsOfCubes/webmcrexKurš arī ir bezmaksas ohmy.png

tu esi druzcin stulbs, man webmcr admins rakstis privatu reloaded versiju, Qexy (webmrc owner), un ja, tur dirs stulbie shiteri, kuriem bija projekts 1-2 dienas vai ilgi bet ar online 20 max un jus reali domajat ka man nav kastes, vai to weba ? vins bus gatavs septembrii ar premium skriptiem, ja tu runa par free versiju, tu jes esi stulbs, jeb vsp nelasi. shitforum, gl

tu esi druzcin stulbs, man webmcr admins rakstis privatu reloaded versiju, Qexy (webmrc owner), un ja, tur dirs stulbie shiteri, kuriem bija projekts 1-2 dienas vai ilgi bet ar online 20 max un jus reali domajat ka man nav kastes, vai to weba ? vins bus gatavs septembrii ar premium skriptiem, ja tu runa par free versiju, tu jes esi stulbs, jeb vsp nelasi. shitforum, gl

Skaidrs, cik tev tas projekts nopietns..

dizaina pamatā bootstrap, nopietns mc projekts Latvijā - vecīt es tev kā cilvēks kas LV džeiminga projektos vairākas štukas ir iemetis, pateikšu vienu - LV publika nemaz nav spējīga uz ko nopietnu, ne spēlēšanas, ne maksāšanas ziņā - veido ko EU līmenī, un ne uz bootstrapa, un ne caur has.lv meklējot personālu......

Guest am.pomelo.pm

dizaina pamatā bootstrap, nopietns mc projekts Latvijā - vecīt es tev kā cilvēks kas LV džeiminga projektos vairākas štukas ir iemetis, pateikšu vienu - LV publika nemaz nav spējīga uz ko nopietnu, ne spēlēšanas, ne maksāšanas ziņā - veido ko EU līmenī, un ne uz bootstrapa, un ne caur has.lv meklējot personālu......

^

kāda jēga ieguldīt ja nespēlē.Te jau cs;go zadroti pārsvarā

Interesanti gan, tu man stāstiji ka pērc zTeam mu online premium failus par 500 eur, kuri neeksistē, un tagad jau taisi mc, un tev ir serveris par 1500 euro (facepalm)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.